Моля, препоръчайте ми перилен препарат за дрехите на бебе!!!

  • 4 699
  • 20
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Момичета, предстои ми едно приятно мероприятие - да изпера и подредя бебешките дрешки и искам да Ви помоля за съвет: какви препарати използвате !? Аз съм  се насочила към Splendid и Persil sensitiv-gel  за бебета. И още дени въпрос: ползвате ли омекотител за бебешките дрешки. Аз се притеснявам силния аромат да не дразни бебето!

Тъй като не ми липсва инфомираност за перилните препарати и козметика ще съм признателна да споделите Вашия опит   и ако може препоръчайте ми направо продукт или марка!!!   bouquet

Последна редакция: сб, 18 яну 2014, 14:30 от alegra

# 1
  • Мнения: 843
Здравей!Аз ползвам течния  Тео бебе. Омекотител никога не съм ползвала,не мисля,че има нужда.

# 2
  • София
  • Мнения: 484
Преди ползвах Тео бебе, сега съм на Персил  Сензитив. Ползвам омекотител Сано  максима, но аз след като пера , всичко отива в сушилнята и от там дрехите излизат почти без аромат, но много по мекички и лесни за гладене. Пелени и  комплекти за кошарат , не мога да си представя да ги пера без омекотител, стоят ми много твърси и ми се стува ,че ще драскат. но това си е мое мнение, голяма част от мамие, май не ползват.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Персил Сензитив

# 4
  • София
  • Мнения: 3 753
Всеки прах на който пише Сензитив става за бебе.Препоръчвам Сано Максима.

# 5
  • Мнения: 296
По препоръка на дерматолог - само течен Персил Сензитив, без допълнително омекотител .
Започнах с течен Тео бебе, но поради проблем с кожата на дъщеря ми, още в самото начало я заведох на дерматолог, който ни препоръча горното и до преди буквално един месец - т.е. над 3 год съм ползвала само течния персил сензитив и не сме имали никакви проблеми, както написах без да слагам допълнително омекотител. Не съм имала проблеми с изпирането на дрешките, винаги е било перфектно и дрешките освен чисти са били и мекички  Peace

# 6
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 321
Течен Сано бебе+ бебешки омекотител Сано,маминки тук ми го препоръчаха и останах много доволна,преди ползвах Тео бебе,Рекс бебе,но не бях доволна.Вземи си Сано Peace

# 7
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 321
Всеки прах на който пише Сензитив става за бебе.Препоръчвам Сано Максима.

Най-добрия Peace

# 8
  • Мнения: 2 052
Ползвах Персил Сензитив и Сано Максима. Омекотител - не  Peace

# 9
  • Мнения: 5
Аз взех този, днес го изпробвах и останах много доволна. Няма никакви химии.

http://angel-baby.eu/bg/90--prah-za-prane

# 10
  • София
  • Мнения: 484
Tiramisu Originale като се роди бебчето и започнеш да переш по-изцапани дрешки и пеленки, можеш да споделиш дали си доволна. Може и други мами ползва ли го да споделят опит.

Този препарат ме подсети , нали имаше едни топки за пране без прах  newsm78, дали стават и те за пране на детски дрешки

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Момичета, много благодаря за споделената информация   bouquet

Голямото пране приключи, сега идва ред на голямото гладене  Wink

# 12
  • Мнения: 1
Zdraveite,iskam da popitam stava vapros za techen Persil Sensitiv ili normalen newsm78? Mnogo vi blagodaria predvaritelno Simple Smile

# 13
  • Мнения: 296
Zdraveite,iskam da popitam stava vapros za techen Persil Sensitiv ili normalen newsm78? Mnogo vi blagodaria predvaritelno Simple Smile

За бебешки дрешки - течен Персил Сензитив  Peace . Аз лично не съм слагала допълнително омекотител.

# 14
  • Мнения: 87
Тъй като и аз съм майка на дете с кожен проблем, споделям казаното от дерматолозите - задължително течен препарат, без омекотител.

Общи условия

Активация на акаунт