Туба Бюйюкюстюн,"Запленяваща сърцето" и проектите и преди и след това - Тема 193

  • 47 179
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 195
Здравейте Hug

Днес  е слънчево и спокойно. Страстите временно са поуталожени.  Навсякъде се разхождат бели баретки и  пуловери на осморки. Затова за разнообразие пак Зарифе Naughty

Клари Hug

Хубав и усмихнат ден Hug

# 691
  • Мнения: 4 248
Здравейте, момичета в петък и от мен
Я, каква приятна изненада - Клари Hug се появила отново. Много се радвам, че  вече може по-често да те виждаме сред нас. И аз се присъединявам към питането на Цвети Peace за Минутите в Италия

След излизането на първия фрагман на КРА вече фенските творчески импулси нямат край. Flutter А какво ли ще е след като започне сериала... Rolling Eyes
Надин Hug ти сутринта си изловила пресни-пресни нови клипове
Линка, Злати, Баги Hug не вярвам продуцента да изправи дв от сериалите си, от които се надява на печалби един срещу друг в един и същи ден. Но, ще видим - началото на излъчването на сериала наближава. Много мина, мъничко остана Sunglasses
 Mr. Green
Скрит текст:



Това ми хареса от фейса и реших да го споделя с вас Peace
Скрит текст:

Трудно е да се усмихвате винаги,
но не избирайте по-лесното -да плачете.
Не можем да променим кой знае колко
външния си вид, но само от нас зависи
какви личности да бъдем.
Страхувайте се по-малко,надявайте се повече.
Ядосвайте се по-малко, радвайте се повече.
Говорете по-малко, казвайте повече.
Мразете по-малко, обичайте повече.
Тогава всички хубави неща
ще бъдат ваши.

Хубав ден! Laughing

# 692
# 693
  • Мнения: 10 031
https://www.facebook.com/notes/tuba-b%C3%BCy%C3%BCk%C3%BCst%C3%B … e/593190064090404

Dirty Money & Love
7 февруари 2014 г. в 15:34
Produced by Ay Yapim, the shooting of the series Dirty Money & Love has just started. With its exciting and breathtaking story which will stick the viewers to the screen, the series will tell the story of Elif and Ömer, who despite being two strangers are forced to share the same fate by losing their loved ones.

"You can trust everyone till the first lie but the person you get to know through a lie can be your only truth.
Elif and Ömer's story is the only saga, which cannot be tested by money in this era."
EVERYONE IS AFTER A DAZZLING SHINE
Both of Engin Akyürek playing the role of Ömer a police commissioner in organized crime branch in Van and Tuba Büyüküstün, as Elif the daughter of a wealthy family who is a successful designer and lives abroad, appear in the series which story is about how these two persons' lifes will cross because of a murder. The fate of Ömer who lost his beloved fiancée and Elif who will learn that her perfect father is actually a mafya member laudering money, will change after the crime. In this story some will be captivated by money, some haunted by love, some haunted by the truth, some haunted by their secrets and others captivated by their ambitions...

It will tell the love story which cannot be tested with money

Dirty Money & Love is coming very soon on ATV.

Produced by Ay Yapim, the shooting of the series Dirty Money & Love has just started. With its exciting and breathtaking story which will stick the viewers to the screen, the series will tell the story of Elif and Ömer, who despite being two strangers are forced to share the same fate by losing their loved ones.

In the eagerly awaited new series on ATV, Tuba Büyüküstün (Elif) and Engin Akyürek (Ömer) will appear on the screens as a new couple. The series to be shot in Van, Istanbul, and Rome also includes among its strong cast names like Nebahat Çehre, Erkan Can and Aytaç Arman.

The series "Dirty Money and Love" which scenario is written by Sema Ergenekon and Eylem Canpolat and whose director is Ahmet Katıksız will be shown on ATV screen very soon.

Превод с гугъл:

Скрит текст:
Dirty Money & любов
7 февруари 2014 г . в 15:34
Продуциран от Ay Yapim , заснемането на поредицата Dirty Money & любов току-що започна . Със своята вълнуваща и спираща дъха история, която ще се придържаме зрителите към екрана , серията ще разкаже историята на Елиф и Ömer , които въпреки че са двама непознати са принудени да споделят една и съща съдба от загубата на любимите си хора .

" Можете да се доверите на всички до първата лъжа, но на лицето, на което да се опознаем чрез лъжа може да бъде само вашата истина .
Елиф и Ömer Историята е единственият сага , която не може да бъде тестван с пари в тази епоха . "
ВСЕКИ Е СЛЕД ослепителен SHINE
И двете Engin Акюрек играе ролята на Ömer полицейски комисар в организираната престъпност в клон Van и Tuba Büyüküstün , като Елиф дъщеря на заможно семейство, което е успешен дизайнер и живее в чужбина , се появи в сериала , който историята е за това как тези две животи лица ще се пресекат , защото на убийство. Съдбата на Ömer , които са загубили своята любима годеница и Елиф , които ще научат, че си съвършено баща всъщност е член mafya изпирането на пари , ще се промени след престъплението. В тази история някои от тях ще бъдат пленени от пари , някои преследван от любов , някои преследван от истината , някои преследван от своите тайни и другите пленени от техните амбиции ...
Той ще разкаже любовната история , която не може да бъде тестван с пари

Dirty Money & Любовта идва много скоро на ATV .

Продуциран от Ay Yapim , заснемането на поредицата Dirty Money & любов току-що започна . Със своята вълнуваща и спираща дъха история, която ще се придържаме зрителите към екрана , серията ще разкаже историята на Елиф и Ömer , които въпреки че са двама непознати са принудени да споделят една и съща съдба от загубата на любимите си хора .

В дългоочаквания нов сериал по ATV , Tuba Büyüküstün ( Elif ) и Енгин Акюрек ( Ömer ) ще се появи на екраните като нова двойка . Серията да се снима в Van , Истанбул и Рим също включва сред своите силни имена отлети като Nebahat Çehre , Еркан Can и Айтак Arman .

Серията " Dirty Money и Любов ", който сценарий е написан от Сема Ергенекон и Ейлем Canpolat и чийто директор е Ahmet Katıksız ще бъде показан на ATV екран съвсем скоро.





Май не е от трейлъра.  newsm78

# 694
  • Мнения: 41 919
Здравейте! Hug

Линка,снимката не е от трейлъра.Там им дават лицата като говорят,ръцете като хвърлят пръст и накрая всеки си тръгва!

Баги ,Канти, Hug Hug

 

# 695
# 696
  • Мнения: 4 535
Я какъв ни е манекен Илкер Wink  Peace

Интернет е пълен с колажи всякакви, този ми хареса Peace

Като в Холивуд  Grinning



Стига ви, хуквам към Сочи  Grinning

# 697
  • Мнения: 2 195
Надин, приятни и забавни мигове с олимпийците Hug  Сетих се за една пикантна и много дискутирана, олимпийска тема. Пък и свързана с тортата на Елиф Wink
Скрит текст:
Защо ли  предизвиква такъв интерес newsm78 Една от известните и със сигурност най-посещавана тоалетна е тази  в Ефес Wink

И да сменя баретките:

# 698
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте, момичета!  Hug

И днес поизмръзнала в този наш зимен град, бързам да си дойда У ДОМА  Simple Smile на топло.

Новини различни от вчерашните -  Wink йок, картинки и снимки, колкото искаш  Peace

Баги  Hug права си сред толкова бели баретки,  Wink една Зарифе внася свеж полъх.  Simple Smile

Надин, Линка, Канти, Злати  Hug

И докато чакаме нови снимки  Wink без баретка, аз добавям - очи  Peace

# 699
  • Мнения: 4 248
Здравейте, момичета!  Hug

И днес поизмръзнала в този наш зимен град, бързам да си дойда У ДОМА  Simple Smile на топло.

Новини различни от вчерашните -  Wink йок, картинки и снимки, колкото искаш  Peace

Баги  Hug права си сред толкова бели баретки,  Wink една Зарифе внася свеж полъх.  :)

Надин, Линка, Канти, Злати  Hug

И докато чакаме нови снимки  Wink без баретка, аз добавям - очи  Peace



Цвети Hug добре дошла на топло У ДОМА. Явно е много студено при вас, щом обърка Хасрет със Зарифе Mr. Green
И да сменя баретките:


А колажа с очите е прекрасен Peace
 
Баги  Wink нещо не разбрах - каква е връзката между тортата на Елиф и тоалетните newsm78

Надин Peace дано емоциите ти от Сочи да са само с положителен знак
Злати Hug

Слагам тази Ева за разнообразие Heart Eyes

# 700
  • Мнения: 41 919
Баги HugНадин HugЦвети HugКанти Hug

И аз гледам откриването на олимпиадата! Laughing

Туба с Гюлнем

# 701
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте Hug

Днес  е слънчево и спокойно. Страстите временно са поуталожени.  Навсякъде се разхождат бели баретки и  пуловери на осморки. Затова за разнообразие пак Зарифе Naughty

Клари Hug

Хубав и усмихнат ден Hug

Канти  Wink не съм объркала, просто направих компилация от двата поста на Баги  Simple Smile, може би трябваше и да цитирам, за да е по-ясно.  Simple Smile

А иначе си е вярно за студа при нас, как не му омръзна вече  Mr. Green

Злати  Peace въпрос на време беше да се появи подобна снимка, а и кой знае може да има още  Simple Smile

# 702
  • Мнения: 613
Привет дружки   Hug

Цвети,Ваня.Клари,Канти,Злати,Надин,Лина,Баги   Hug

Зарифе не само,че не беше наясно какво  се случва с чуствата й. Ами й  се наложи да сдъвче писмото.

Скрит текст:
Спомни си любима беше  на екран 2 седмици и го спират. 2 сериал с Джансел за кратко време .А аз мен е още едно напомняне да не гледам сериали от гр.тв



Хубава вечер

Последна редакция: пт, 07 фев 2014, 20:51 от дороти 15

# 703
  • Мнения: 41 919
Хайде запалиха олимпийския огън! newsm10

Цвети HugДороти Hug

# 704
  • Мнения: 4 535


Ето този актьор съм си харесала за гадже на Елиф към момента на случката. Ами тя е на 31 години, нормално е да не е сама. А и конкуренция и ревност си вървят с романтичните истории Wink Готин ми е, има интелигентно излъчване и западняшка подстрижка.

Толкова можах да измисля, още съм в Сочи...тези три часа си бяха най- доброто, което помня от откриване на олимпиади. Още съм в полушок! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт