Отрицателен кръвен тест при 2 дни закъснение.

  • 4 282
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 619
Ами това е, трябваше да ми дойде в събота, а още чакам. Цикълът ми е редовен 28 дневен с лека тенденция да изпреварва с ден два датата понякога. Едно такова закъснение е малко необичайно, но не би ме притеснило много ако не ми излизаше по сметки, че съм била в овулация точно след НГ когато имаше и сексуална активност да речем повече. Това също мн не ме озадачава, само че....още от събота се започна с едно подуване на гърдите, едни болки в тях така като боцкания, болки в кръста стрелкащи /аз такива нямам при цикъл/ едни болки и ниско в корема, но също не съвсем типични...и така направих 2 теста шуър чек- отрицателни. Днес пуснах и ЧХГ кръвен също отрицателен - много отрицателен 0.10, обаче....цикъл още няма, а аз понеже вече съм била бремена имам някакви съмнения относно усещанията си.

Какво ще кажете, възможно ли е кръвния да не е точен?  Мн разчитах на него да си изясня нещата.

# 1
  • Мнения: 154
беба28, аз като абсолютен непрофесионалист (но преминала през ин витро процедура), мога да кажа следното:  2-ри ден закъснение, реално си е повече от 10 дни след предполагаема имплантация (на евентуален ембрион). Според мен ако имаше бременност, на 2-ри ден трябваше да е положителен кръвния тест. Но...с тия работи май трябва повечко търпение и време да мине за да си сигурна 100% какво е положението. Аз бих повторила кръвния след 2,3 дни да речем.

# 2
  • Мнения: X
Не е възможно да не е точен, освен ако не е станала лабораторна грешка. Но след като и уринните са отрицателни, значи не си бременна.

# 3
  • Мнения: 2 753
Не си бременна. Ако имаше бременност, кръвният тест щеше да отчете.

# 4
  • Мнения: 1 619
Може и така да е, не зная, още чакам. Единственото,  за което си мисля е късна овулация, и от там пак същото положение: или ще ми дойде със закъснение или теста не хваща хормона защото е твърде рано.

Неприятна е тази неяснота.

# 5
  • Мнения: 1
zakusnqva mi napravih si test no e otricatelen i neznam kakvo da pravq na 13 godini sum
i iskam da vi popitam ako nqkoq ot vas znae pri bremennostta ili pri menstruaciqta  korema podut li e i klitora stava li po tesen

# 6
  • Мнения: 1 235
Чудя се няма ли по-интересни неща да правиш, ами се занимаваш с глупости. И не, момчетата не могат да забременяват. Тъжното или смешното е, че се правиш на голям, а дори клитор не знаеш какво е...

# 7
  • Мнения: 1 820
Шуър Чек често дават грешки,но кръвния не мисля,че няма да отчете.Освен ако наистина не ти е била късна Овулацията.Какво стана в крайна сметка дойде ли ти или си бременна,би трябвало да имаш яснота,защото виждам че темата ти е от 20,01   Hug

# 8
  • Мнения: X
"Шуър чек" не дават грешки "често", когато се използват според инструкцията си.

# 9
  • Мнения: 1 820
Напротив ,Шуър Чек дават грешки ,особено ако се използват преди закъснението на Ц.Няма да говоря ,че всеки втори тест е с изпарителна черта. Peace

# 10
  • Мнения: X
Нормално е да дават "грешки", когато се използват преди закъснение.
Изпарителна черта не съм виждала.

# 11
  • Мнения: 1 820
Аз съм виждала и то много такива,не на мен ,на приятелки,тук във форума също.Аз не съм ползвала преди закъснение Шуър Чек защото първо не е с чувствителност 10 и е нормално да не отчете реален резултат преди датата за МЦ.Но не ми се струва нормално обаче  най-вече за изпарителна черта.Да даде отрицателен резултат да ок преди закъснение,ама изпарителните им черти не са нормални.Може би в началото когато ги пуснаха на пазара бяха качествени тестове,но сега нещо са ги "развалили"

# 12
  • Мнения: 16
Здравейте,нова съм във форума искам да попитам дали мога да се доверя на отрицателен тест за бременост 5 дена преди МЦ

# 13
  • Мнения: X
Какъв тест?

# 14
  • Мнения: 31 120
Само на кръвен можеш да се довериш.

Общи условия

Активация на акаунт