Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 246

  • 33 259
  • 747
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 34 227


Леглото люлка - двама влюбени....

# 76
  • Мнения: 1 047
Лека нощ с любимите ми картини.



И един любим клип с Керим и Фатмагюл

http://www.dailymotion.com/video/xqsrws_fatmagul-ve-kerim-ilkler-fatmagul-and-kerim-first-s_shortfilms?start=12

Последна редакция: вт, 21 яну 2014, 01:21 от fantasya

# 77
  • Мнения: 1 007
Прекрасни картини, Fantasya!
 Hug Спокойна нощ и от мен.

# 78
  • Мнения: 23 354


Добро утро и успешен ден !

След вчерашния изпълнен с положителни емоции ден, нека и днес настроението ни е прекрасно !

Нека да се усмихваме и да продължим да  вярваме в доброто !

Подарявам ви нещо красиво ...


Скрит текст:



И  първото кафе е от мен

# 79
  • Мнения: 280


Хубав ден, девойки! Peace

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 405
Добро утро  Hug

Днес бил международен  ден на  прегръдката. HugОсвен начин да изразим чувствата си бил и начин  да удължим живота и да забавим стареенето.Така ,че прегръщайте се  Laughing
 
Скрит текст:
И още един хубав наш празник- честит Бабинден Hug
Пожелавам ви хубав ден !

# 81
  • Мнения: 1 007
 Hug Добро утро, прекрасни!

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 34 227


Здравейте момичета. С  Йомер ви пожелаваме и днес да бъдем заедно. Денят да е пълен с новини.

# 83
  • Мнения: 3 217


Добър ден,момичета!Дано имаме хубави новини и днес!
Насладете се  на нещо прекрасно,създадено от двама талантливи млади човека!Хубаво е,че отново танцуват и творят заедно.


Скрит текст:

# 84
  • Мнения: 13 302
Ай честито!  Wink Нова тема стари спорове.  Grinning Какво сте я запитали mariana51 какво може да се пише в темата и какво не може?  ooooh! Не тя решава това. Разбира се, че ще се пише за партньорките. Иначе как ще се разбере образа на комисаря?  Thinking А и позитивните ще могат да похейтърстват на гърба я на Туба, я на Озге, а бе на който падне. Все ще се намерят заспали актриси дето няма да са на нивото на Енгин.  Wink Който апропо в новия имидж са го докарали малко като Ботев.  Thinking

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 34 227


 newsm74 mariana51 ви поздравява с новия имидж на Енгин.

# 86
  • Мнения: 716
Ай честито!  Wink Нова тема стари спорове.  Grinning Какво сте я запитали mariana51 какво може да се пише в темата и какво не може?  ooooh! Не тя решава това. Разбира се, че ще се пише за партньорките. Иначе как ще се разбере образа на комисаря?  Thinking А и позитивните ще могат да похейтърстват на гърба я на Туба, я на Озге, а бе на който падне. Все ще се намерят заспали актриси дето няма да са на нивото на Енгин.  Wink Който апропо в новия имидж са го докарали малко като Ботев.  Thinking
Защо не съм и аз поет,
поет като Пишурката?
Ех, че ода бих направил
на баба си на хурката!
 ...
 
Но защо не съм Славейков,
да заплача, да запея:
"Не пей ми се, не смей ми се,
от днес вече ще да блея"?

Но защо не съм и Вазов,
"вярата" си да възпея:
че ще стане вълк овцата,
а певците като нея?!

Просто като каза "Ботев" и се отплеснах... Пък и на стил го докарваш... newsm10  Joy
 

# 87
  • Мнения: 1 285


       Добро утро мили момичета !  Hug

След толкова емоции да си пожелаем продължение на същите и през днешния слънчев ден.

Фантазия, картините са направо чудесни, благодаря за което. newsm51

Велиянка на теб за българската наслада. newsm51

Марианка  на теб за поздрава. newsm51

Хаяско обещавам да празнувам деня на прегръдката. newsm51

На всички останали Честит Бабин ден! smile3525

Приятен ден в компанията на Енгин Акюрек.

# 88
  • Мнения: 13 302
Не бих и дръзнала да си помисля, че докарвам на стил Ботев!   Stop Naughty Но и на мен ми идват на ум едни такива цитати:

"а вий... вий сте идиоти!"



пп - Чакам с хронометър кога ще бъде докладван и изтрит цитат на Ботев.  Crossing Arms

# 89
  • Мнения: 716
Не бих и дръзнала да си помисля, че докарвам на стил Ботев!   Stop Naughty Но и на мен ми идват на ум едни такива цитати:

"а вий... вий сте идиоти!"



пп - Чакам с хронометър кога ще бъде докладван и изтрит цитат на Ботев.  Crossing Arms
Ей! Ама ти от сутринта ставаш кисела! Що, бе, дете? На диета ли си или си в цикъл? Радвай се на живота! Виж какви хубави новини имаме, хубави снимки, хубави трейлъри, хубави очаквания и тръпки!  Two Hearts Що с лошо от сабах-сабах! Ние тука новините не гледаме, политиците сме ги отсвирили, на простотиите сме им дръпнали пердето и си живеем щастливо. Вземай пример.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт