Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 246

  • 33 245
  • 747
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 293




Eдже Йоренч за втори път се включва да поздрави Енгин. Вероятно има предвид и личен пиар - участието на сина и в дизито:
"Енгин Акюрек идва скоро, много скоро. Хем във филм на Керем Дерен, хем в сериал  по сценарий на Сема Ергенекон и Ейлем Джанполат."  

newsm51
Eто такива съобщения много ме радват - когато има личен елемент...Отношение, възторг...Знае тя колко сме се затъжили за него...
Благодаря, Мариянче...

# 691
  • Мнения: 1 097

Продължавам

# 692
  • Мнения: 2 293


"Като лек галещ летен бриз..."

# 693
  • Мнения: 1 007




Eдже Йоренч за втори път се включва да поздрави Енгин. Вероятно има предвид и личен пиар - участието на сина и в дизито:
"Енгин Акюрек идва скоро, много скоро. Хем във филм на Керем Дерен, хем в сериал  по сценарий на Сема Ергенекон и Ейлем Джанполат."  

newsm51
Eто такива съобщения много ме радват - когато има личен елемент...Отношение, възторг...Знае тя колко сме се затъжили за него...
Благодаря, Мариянче...

Hug И аз благодаря!
Да, липсва на много хора... чак ми е невероятно, че ще го видим след броени дни...

# 694
  • Мнения: 1 097

Докато чакаме се мъчим да разсеем  мъглата.

# 695
  • Пловдив
  • Мнения: 34 181


По различна снимка на подвижния офис.

# 696
# 697
  • Пловдив
  • Мнения: 34 181


То хубост - а какво ли ни чака....

# 698
  • Мнения: 2 293


А тук? Найййййййс!

# 699
  • Мнения: 23 316


Само да кажа / за протокола /, че и аз вече съм се настанила да  чакам новините и потвържденията.
Найс сме, А !

Здравейте момичета !

Първо да поздравя Б.Ани Драго ми е да те "видя" отново сред нас ! Надявам се, че ще "пием" заедно по "Едно кафе" или най-добре да е "Двойно кафе" докато гледаме новия сериал и го обсъждаме после ! Не познавам екипа / изключвам Енгин и Туба / така, че за мен ще е доста интересно как ще представят тази интригуваща история, която разбрахме от превода на 1 епизод. Що е време - пред нас е !

Хаяско Аурелия Докато ви прочета, то денят ще свърши, но пожеланията ви за прекрасен ден ми стоплят душата и сега ! Благодаря !

Любовче По пътя на моята логика / писах го и вчера / Туба дори снима ! Благодаря ти за споделените  прекрасни думи от EAUFC !

Мариянка  те новините си идват точно когато и където трябва ! Щом даваш - получаваш ! Закон !

Комет   и аз искам вече трейлър ! Дори съм седнала пред ей - този голям екран за да го видя първа

Марица чакам с нетърпение "Черните пари" за да видя и нещо друго - дали Йомер ще успее да измести дори и  на "см" Мустафа Булут ! Подозирам, че ще е мисия невъзможна, ама знае ли човек ... Материалите които слагаш от рускините са много интересни - въобще хубаво е да разбереш как и други фенове / чужди / разбират даден сериал и образ. Адмирации за пост № 664 ! А за спойлера - съм безмълвна пред тази сила и воля на духа!

Димони Браво за клипа ! Много е свеж, музиката е интригуваща ! Ама не си давам Керим - той е притежание на Ф. ! За Туба - само Енгин !

Ани Марияни снимат си хората вече, то е ясно. Само не е ясно защо мълчат, като добре знаят, че информация може винаги да "изтече" както от снимачната площадка, така и от случайни наблюдатели. Затова си мисля, че до няколко дни ще пуснат и трейлъра.

Тануша Винаги като видя твоите постове и се зареждам с нещо позитивно ! Дали ще ме усмихнеш, или ще ме замислиш за нещо - винаги е приятно да те чета ! За спойлерите - ти си знаеш ! Прекрасни !

Милка когато човек силно желае нещо, дори и да му се струва в началото като недостижима мечта - при воля и упоритост то се случва !

Момичета - доста писах, но по този начин все едно съм "разговаряла" със всяка една от вас и съм била в темата  в реално време !

# 700
  • Мнения: 917


Скрит текст:
[/b][/color]

# 701
  • Мнения: 1 007
Красота от гръцките фенове

# 702
  • Мнения: 23 316
И Rena Rethymno има нов клип - качен днес.

Актуалната тема - Трейлърът на "Bi Küçük Eylül Meselesi"

Engin Akyurek -- Without You

# 703
  • Пловдив
  • Мнения: 34 181


Новите проекти са на вратата, но феновете не забравят и старите. Няма забрава....

# 704
  • Мнения: 2 293
Ей, тая Марта! Как за всеки намира да каже добра дума!
А аз с какво да те поздравя? Ей с тая красота Булутова...

 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт