Смесване на кърма и АМ

  • 2 048
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 737
Що не вземеш да си увеличиш кърмата?  Thinking ooooh!

# 16
  • София
  • Мнения: 938
И аз имах твоя проблем със зърната и в добавка почти липса на кърма. Слагах я да суче колкото може и после й додавах кърма с АМ, щото успявах да изцедя не повече от 30-50 гр. Не сме имали никакъв проблем заради смесването.

# 17
  • Мнения: 274
И ние имахме същият проблем. Отначало му давах само да суче и той изтрайваше по1,5-2 часа и започваше да плаче и през ноща се будеше и плачеше и през деня също беше много неспокоен, направо се бяхме уплашили какво му става.Мислехме,че има колики и затова плаче, изтеглихме го на 20-тия ден и се оказа ,че не е наддал и така педиатъра заключи,че не му достига кърмата и ни препоръча да го дохранваме , но каза , че започнем ли да даваме АМ от биберон и най-вероятно малкият ще спре да суче ,защото с биберона ще му е по лесно. Аз бях много притеснена защото не исках да спирам с кърменето а  в същото време вижда х ,че на детето не му достига храната. И така започнахме след всяко кърмене да му даваме по 60мл АМ, а вечер по 90мл и след това с всеки следващ месец увеличавахме според възрасттар но достигнахме най-много до 120мл при вечерното кърмене. Все още се храним по този начин и малкият не се е отказал от сученето, даже напротив той си свикна първо суче и после си търси биберона.
Вече е в норма с килограмите и ръстта и си спи спокойно без да се буди през нощща и без да плаче през деня,напротив даже е много усмихнат и спокоен. Истината в която се убедих ,е че всяко дете е индивидуално и ,че не всяко дете като започне с биберон ,се отказва да суче.

Общи условия

Активация на акаунт