К.О.Т.К.И.-те

  • 21 232
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Влизам да се запиша, че да ни ви пропусна. И аз да добавя моя дял към спаменето: днес си поръчах Кенгуру Кийпър- органайзер за дамски чанти. Някой ползва ли или се минах?

Аз, аз!От една година имам, много съм доволна. Аз съм блейка, а сега всичко от едната чанта - в другата, от третата - в раницата. браво и честито!

Джой, Вроцлав е прекрасно място, като приказка. Знам,че живеещ в Прага с това не можеш да го впечатлиш, но на мен Вроцлав ми е по-топъл някак си. И после - Познан! И там вече ще ти дам карта на кръчмите .Simple Smile

# 46
  • Мнения: 6 031
Хелън и аз не го знам кой е този момък...  hahaha
ОХ, не можеш ли да избереш някой без мустаци...  Mr. Green

# 47
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 579
Вие пък, това е г-н Хелънов - играе Сонер във Времето лети  Laughing

Eти, нещо не видях къде в сайта е тоя склад, а уж изчетох вс надписчета и банери  newsm78

Ох, аз по Полша се разболях направо. Не е читава тая работа, а пък днеска получих картичка от Краков, та хептен  Crazy

Вчера цял ден се "разхождах" из Закопане и вече план имам. Остана да напечатам банкнотите от по 100 евро и тръгваме  Mr. Green Не, че е скъпо, ама така да си имаме в излишък  Laughing
Потресох се от евтинията на тоя най-известен курорт на Полша - двойна стая на самата главна пешеходна е 52 лв, двупосочен автобус от Краков до там струва 15 лв, а се пътува близо 2 часа.

# 48
# 49
  • Мнения: 788
.......

Ескайтче, аз с малкия закъснях 10 дни с раждането. И досега е здраво привързан към мен.  Mr. Green

Ааа, 10 дни сакън. Предлагам до края на седмицата да излиза, че търпилката ми не търпи вече.

Фиорче, ма само ти не знаеш по кой въздишам
Скрит текст:
.
Въх, кой го тоз мустакатко?

# 50
  • Мнения: 4 571
 smile3534, подигравайте се, не ми пречите!  Hug
Ех, колко е хубаво да можеш да си говориш и за други градове в една и съща тема.

И Шебечето ли ще я палим по складовете? Нали видя ква драма се разигра днес!

# 51
  • Велико Търново
  • Мнения: 248

Аааа, Хелънче, знам го тоз левент.  Wink Ама не знаех, че си му фенка.  Laughing

Пууу, добре, че съм изтървала бъга в системата, че предишния опит за нов вид на форума много ме стресираше.  ooooh!

Ексайтедче, стискаме палци тогава да излиза бебо до края на седмицата.  Hug

# 52
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 579
Мими,  Hug

Каква драма, разкажете ми  Laughing

# 53
  • Мнения: 469
Драма, и вие, ако бяхте такива сега нямаше да пиша тук и нямаше да се познаваме. Хората си направили тема за 4-5 човека, а всички останали са натрапници.
Ох, аз и в Полша искам да отида и в Чехия искам. Навсякъде искам.
Не съм ви казвала, че през ноември ходих за един ден до Букурещ. С много приятно впечатление останах. Всичко беше на тъгъд, разбира се, но не бях ходила в Румъния и реших барабар Петко с мъжете и аз да се натоваря да не взема да изпусна нещо.
Много малко неща видях, но за няколко часа изпълних програма максимум. Ходих до един музей на открито, посветен на румънското село в различните области, до Вселенската Патриаршия-много приятен площад, с изключително красива църква, където са мощите на Димитър Басарбовски, Парламентът, разбира се, но без да имам време да вляза вътре. Градът е с много внушителна архитектура, красиви сгради, широки булеварди и има стара част, която е пешеходна и цялата е в ресторантчета. Ние седнахме да хапнем в едно, в което се предлагаше само ирландска бира Confused, но на останалите не им се местеше, след като вече бяхме седнали. Там си е скъпичко, разбирам ги румънците защо идват в България да пазаруват. Например най-евтиният магнит, грозен, излиза около 7,50 лева. Исках да взема подарък за едно момченце, химикал като рицарска броня-пак лоша изработка, ами в лева идваше над 20. В няколко магазини за дрехи надникнах през витрините, от любопитство, по-скъпо беше от тук и то доста. Може и аз покрай такива места да съм минала, все пак с много ограничено време бяхме. Та там ще се ходи за по-дълго и самостоятелно, но не се знае само кога  Simple Smile

# 54
  • Мнения: 6 031
Може да са им скъпи стоките в Букурещ, обаче имат много евтини полети.  Mr. Green

# 55
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 579
Ети, много хубаво си направила, като си отишла. На мен много ми се ходи в Румъния, а не съм. Преди имах план за Букурещ-Брашов, ама още си виси в небитието. Аз знам много хубави неща за Букурещ от Виктор, ама не ме е водил.  Crossing Arms Ходи ми се, а приятелите дето са ходили не го харесват, ама аз си знам, че ще ми хареса.
Знам, че реставрираха стария център и хубав парк с езеро имат.
Чехия е болката на майка ми, тя много я харесва и още съжалява за минали събития, независещи от нея. Иначе сега и аз щях да ви пиша от там, ама от Брно  Laughing

# 56
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Хелънче, аз вЕрно не го познавам тоз мъж. Кажи кой Йе!

# 57
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 592
Ох разногледа станах  #Crazy не знам къде да погледна  hahaha
Хелънче, тоз сладур сега играе в някакъв друг сериал,дават го по Канал Д.Свалих си Бг телевизия на телефона,да гледам уж,но познайте,само Канал Д ми се отвори  Mr. Green(незнам защо и той беше в БГ телевизията),та там го съзрях твоя човек,но забравих името на сериала  ooooh! имаше едно две познати лица още,аз нали позяпвам от време на време  hahaha
Даниии, чакам  Hug
Шебече, и аз от доста време си мисля за Букурещ,ей го на,на една крачка ми е,но нямам съмишленици,а сама да тръгна малко трудно...Заради заспали приятели никъде не мога да отида,а така ми се обикаля...Искам да запаля колата и да тръгна....но щом до Истанбул отидох сама,явно вече не ми пука сама ли съм не съм ли  Crazy

Последна редакция: вт, 21 яну 2014, 20:18 от Чефи-то

# 58
  • Мнения: 469
Шебече, не е късно да отидеш да живееш където си поискаш . Не си го поискала, не си го направила.
Паркът с езерото е много хубав. Въпросният етнографски музей се намира от едната страна на езерото.

# 59
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 579
Не харесвам чехите, честно казано. Те са пълен антипод на хората, които са ме отглеждали и от двете страни.

Хубав е музея на открито, показваха го в Без багаж.
А ако ти кажа аз къде го видях парка за пръв път ще паднеш  Laughing Чак ме е срам да пусна линка, но за мен това си е поп музика Mr. Green
http://www.youtube.com/watch?v=UMfJ33TFzkw

И един клип сниман в Брашов, песента се казва Милион българи, но защо нямам идея
http://www.youtube.com/watch?v=3idhLsP7Cgk

Чефи, то понякога човек с компания, а като не сте на една вълна все едно си сам. Преди в пътепис.ком имаше разказ на жена, която обича да пътува сама. Просто й идва отвътре, има с кого, но не желае. Предпочита сама дори и на почивка. Та хора всякакви.
А приятелите не обичат ли да пътуват, или само молове и дискотеки?

Общи условия

Активация на акаунт