СЪРБИЯ, Белград, Ниш, Златибор и всичко останало…

  • 194 760
  • 780
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 1 040
Препоръчайте хубави заведения в Ниш.Ще ходим другия месец.Четох за някакво влакче,което обикаля крепостта? Миналия септември още щяхме да ходим,но се отложи заради инцидент.Благодаря!

# 736
  • Мнения: 5 097
Препоръчайте хубави заведения в Ниш.Ще ходим другия месец.Четох за някакво влакче,което обикаля крепостта? Миналия септември още щяхме да ходим,но се отложи заради инцидент.Благодаря!

За мен кафана Галия за хапнаве, Трамвай за кафе и Веспа за бар са ми топ изборите. Може да видите в tripadvisor да пуснете по критерии, каквото ви трябва.

За влакчето нищо не мога да коментирам, само съм го виждала там.

# 737
  • София
  • Мнения: 6 574
Препоръчайте хубави заведения в Ниш.Ще ходим другия месец.Четох за някакво влакче,което обикаля крепостта? Миналия септември още щяхме да ходим,но се отложи заради инцидент.Благодаря!
Влакчето не е лошо. 15-20 мин. е обиколката.
За хапване - механа Код Райка. (препоръчвам ребърца со каймак) и
Бисер : http://www.kafana-biser.com/bg_index.html. Музиката не е само типично сръбска. По-суинг е.
За кафе и сладкиши - Трамвай.

# 738
  • ново
  • Мнения: 6 031
Кафана Meze препоръчвам аз.

# 739
  • Мнения: 1 633
Аз препоръчвам Нишка механа, ако обичате нощни заведения и дискотека Diamond.За кафе в малко по-различна обстановка...Na Ćošku

# 740
  • Мнения: 5 097
Аз препоръчвам Нишка механа, ако обичате нощни заведения и дискотека Diamond.За кафе в малко по-различна обстановка...Na Ćošku

В Diamond каква музика пускат? И на това кафене каква му е по-различната обстановка?

За бар препоръчвам и Министарство. Не е много в центъра, но имат мноооого бири, в това число и местни крафт.

# 741
  • София
  • Мнения: 6 574
Кафана Meze препоръчвам аз.
Ооо, да ! Тази я бях забравила. И тук групата е добра ( имат и конрабас Simple Smile ) . Много са готини !

# 742
  • Мнения: 1 633
Аз препоръчвам Нишка механа, ако обичате нощни заведения и дискотека Diamond.За кафе в малко по-различна обстановка...Na Ćošku

В Diamond каква музика пускат? И на това кафене каква му е по-различната обстановка?

За бар препоръчвам и Министарство. Не е много в центъра, но имат мноооого бири, в това число и местни крафт.
Пускат предимно сръбска ,дискотечна.Често гостуват популярни изпълнители.А за кафето...сега погледнах за снимки и се оказа,че имат верига от заведения с това име, а аз не знам точно в кое съм била...Голяма зимна градина,с високи тавани,растителност,барове по средата и колекция от часовници....Много интересен интериор !!

# 743
  • София
  • Мнения: 8 002
Здравейте,
Имам две питания:
1. Резервирала съм 3 нощувки през септември в Нови Сад. Мислех в един от дните да отскочим до Суботица. Интересен ли е градът или не блести с нищо особено?
2. Актуална информация за магистралата - вече изцяло ли е пусната или в някакъв участък се минава още по стария път?
Предварително благодаря за отговорите. Simple Smile

# 744
  • София
  • Мнения: 1 040
Благодаря ви,записвам си ги всички и на място ще решаваме.Най-ми допадна кафана Meze.Къде се намира обаче да ме насочите?

# 745
  • София
  • Мнения: 6 574
Благодаря ви,записвам си ги всички и на място ще решаваме.Най-ми допадна кафана Meze.Къде се намира обаче да ме насочите?
Гугъл навигация не ползвате ли ? или им вижте в сайта

# 746
# 747
  • София
  • Мнения: 1 040
Благодаря ви! Hug

# 748
  • Мнения: 5 097
Топли впечатления от заведенията в Ниш, току-що се връщам от двудневна екскурзия там.
- Галия: както винаги на топ ниво, много вкусна и обилна храна
- Код Райка: мега зле. Много дълго време чакахме, накрая дойде студена скара, вмирисано месо, объркани поръчки и разреден алкохол.
- Мезе: явно най-вървежното заведение. Нямаше свободни места, без резервация. Казаха ни да пишем 2-3 дни преди за резервация в Инстаграм или Фейсбук.
- бар Веспа: заложихме на сигурно и не сбъркахме. Хубави крафт бирички, вкусни коктейли
- кафене Трамвай: ок, леко безвкусни десерти, за парите си е ок
- L'avenue 24: много хубаво кафе, страхотни сладоледи и сорбета
- клуб Диаманд не работеше

На връщане ядохме във Варошка ноч в Пирот. За пореден път страхотна кухня.

Питайте нещо, ако ви интересува в детайл Simple Smile

# 749
  • ново
  • Мнения: 6 031
blackisback, ако дадеш и идеи за настаняване ще съм много благодарна. Ние отсядаме тук, но ми се иска да сменим малко обстановката https://www.booking.com/hotel/rs/prenociste-etno-konak-tasana.bg.html

Общи условия

Активация на акаунт