Отговори
# 15
  • Мнения: 60
Аз ползвам тази количка от 1 година. Това за мен е супер удобна количка. Много е лека,маневрена,а и Никола се чувства добре в нея:)
Преди това смених 2 колички, но тази не си я заменям за нищо...Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 323
За легналото положение-изобщо не е задължително да е абсолютно легнало детето. Дори и в болницата, веднага след раждането постажят децат ж креватчета под наклон 30 градуса. Моята количка е със същия наклон на гръбчето. Все пак се гледа да не е по-голям градуса. Децата на няколко мои приятелки са израснали в такива колички, моето също.
Във Франция много трудно може да се намери количка с напълно легнало положение. Обикновенно до 3-4 месец се използват кошници, които се прикачат за количката.

Много съжалявам, че като търсех навремето количка не попаднах на тази! Confused

Не съм съвсем сигурна в това, което казваш - ако наклонът е на цялото телце, например при матраче-ок, но тук сгъвката идва на дупето и не е добре. Ние купихме количката, когато детето беше на 4 мес, много ми се искаше да я подкарам, но хич не беше добре вътре. Като че ли се свличаше някак... Чак като стана на 5 мес и малко я сложихме и то с пеленка под дупето, защото виждах, че още и е рано
Това е според мен, всеки си решава! На количката също пише-над 6 мес, т.е. когато започне да сяда, а тоза легнало положение е за времето, когато спи. Сега вече може да си спи и права, ако и се спи. Сещам се да я спусна чак когато съмнително утихне Laughing

# 17
  • Мнения: 1 976
За новородено бебе трябва да има пълно легнало положение количката...На матрака наклона при новородените е 15%!!!!! А при тази количка е 30!Точно вечра я гелдах...Хубава е Алеграта, но не е за новородено...

# 18
моята е jane и съм много доволна
освен това към тях има всякъкви аксесоари като дъждобрани, сенници и др.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
А въпросната количка може ли да се бута с една ръка в сгънато положение? Rolling Eyes т.е с другата да държа Влади за ръчичка?!
Аз също съм свикнала на количка с цяла дръжка (имаме Куини Бъз, но искам по-лека), но основното ми изискване е да може да се бута в сгънато състояние с една ръка, да има дръжка за детето отпред, да има няколко положения на облегалката, сенник и кошче.
Малко изместих темата,май, извинявам се  Praynig

# 20
  • Мнения: 2 323
А въпросната количка може ли да се бута с една ръка в сгънато положение? Rolling Eyes т.е с другата да държа Влади за ръчичка?!
Аз също съм свикнала на количка с цяла дръжка (имаме Куини Бъз, но искам по-лека), но основното ми изискване е да може да се бута в сгънато състояние с една ръка, да има дръжка за детето отпред, да има няколко положения на облегалката, сенник и кошче.
Малко изместих темата,май, извинявам се  Praynig
Значи - става за бутане, нарамване и други подобни действия Laughing

Общи условия

Активация на акаунт