Юлски бебчета 2013 - тема 12

  • 20 339
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 726
Терп, мерси за темата!! Hug Картинките са разкошни!!!
Хера, в момента и при мен е старата визия, а цял ден беше новата - шизофрения някаква.
Агнес, честита ти първа поръчка!
Беладона, за снимката на Йони, ще се обърнеш към сватята.  Mr. Green Тя прави колажа.  Wink
Ние отдавна спряхме да стерилизираме. То като се има предвид, че си лапа играчките...трябва и те нон стоп в стерилизатора да стоят.
Вода преваряваме чешмяна, но имаме два филтъра - активен въглен и механичен.
Също така отдавна спряхме да му гладим.

Последна редакция: вт, 21 яну 2014, 19:35 от gemavar

# 16
  • Мнения: 317
Терп, мерси за темичката. Минавам само на две - на три, че хем ми е лошо, хем трябва да купем малкия, да оправям и да излизам, трагедия.
Да питам: пристигна ни столче Britax Duo - 9-18 кг. Някой да има такова и отзиви? Легналата позиция е много измислена, а по ревютата на продукта дават,че е много удобен.

Агнесче, а пюрета? И кой каза, че ще сподели немски сайт с евтини такива?

Беладонна, аз вече ти честитих! Прегръдки

ПС Ние още стерилизираме и преваряваме с мм, но почва да ми писва...
Малкият в четвъртък трябжва да е на консултация и 3та хепатитна, ама се чудя с тия грипове дали изобщо да ходим? Съвет?

# 17
  • Мнения: 726
Луиза, и аз същото се чудя - ние сме за понеделник, и клоня силно да го отложа. След миналата консултация аз се разболях и нали кърмя и не мога да пия лекарства, още си кашлям Sad Пък с този грип....та мисля да почакам.

# 18
  • Мнения: 2 237
Отложете. Ваксините няма да избягат Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 328
Луиза,Бритакс Дуо е предзназначен за деца,които няма да спят в стола.Затова "легналата" позиция му е измислена,както ти казваш.Бритакс Фърст Клас плюс ще е стола на малкия,той е 0-18 кг,и е предназначен за деца,спящи в стола.Има разлика  Peace  Тъй ми го обясни една начетена на тема столчета съфорумка.
Имунизации не се правят по време на епидемия!
Тя и Близначето знаеше  Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 188
Аз също спрях да стерилизирам, ама то ние ползваме само шишето с вода и това е... Нали се кърмим само  Heart Eyes
Да ви се похваля, че наш'та почна лека полека да седи  Crazy но предпочита да пълзи (по-скоро да седи на колене)  Grinning

# 21
  • Мнения: 317
Bella, да, ама навсякъде е описано за спането, че е супер удобно това столче. от всички мнения и хора, които знам са ми казвали, че е ОК...Пък се чудя, не изглежда много удобно?

# 22
  • Мнения: 2 328
Мба,удобно..  Thinking
Гледала съм клипчета в Ютуб и хич не ми изглежда удобно,ама никак никак.

# 23
  • Мнения: 317
Докато се чудя, Ду заспа вътре Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 328
 Mr. Green E,значи за него е удобно Simple Smile

# 25
  • Мнения: 481
Беладона - това е прекрааааасноооо! Поздравявам ви! Пожелавам ти една прекрасна, безпроблемна бременност   bouquet
Агнесана - хайде честито, но внимавай, защото аз откакто се открехнах на амазон и нямам спирка. Нещо страшно е. Ходя по магазините харесвам си разни неща и после ги търся в амазон и си ги поръчвам, но с тях и още 10000. Тук нали има директно немски амазон, та направо си е краста - носят ти го до вратата:)
Мисти - ей, спокойно - така се расте Simple Smile Май не остана вече бебче паднало от някъде в нашата тема, пък гледай всичка са си супер. Следи я и ако нещо те притеснява - звънкай на лекаря. Няма обаче да се притесняваш, обещаваш нали  Peace
Беладона - аз стерилизирам през ден. Вече така или иначе лапа всичко, та затова ми се струва, че и шишетата може да не са стерилини. Но ги измивам веднага след като съм ги ползвала, точно за да предотвратя поява на бактерии(нали трябва да попреседи млякото за да има бактерии)

Терп - много са сладки картинките на бебчетата на първа страничка Simple Smile

Смукането на палчето - наистина не знам вече лошо ли е , добро ли е? Друго бебе в темата, което си смуче палчето, докато заспива...отслабва ли му малко този навик. Нашата в началото постоянно го лапаше, сега само докато заспива. ММ си го е смукал до 6 годишен, зъбите му са ок, палците също. Но тя е момиче и се притеснявам мъничко.

Дойде столчето и ми се струва супер - днес за пръв път хапна в него и изглеждаше супер щастлива Simple Smile
Вашите бебето правят ли някакъв опит да лазят? От няколко дена и гледам, че първо лази назад( това е единият вариант), а другото е да се изправя на лакти  и колена и да се подпира на главата си - така не може да се придвижва обаче.

Мисти - и моята нищо не казва, ама наистина нищо - само ааааа, ъъъъъъ....но като срични нищо. Но поне започна да се смее. И вече не й се притеснявам. Аз го отдавам на объркването с немски, английски, български(надявам се да е това). Сега като прочетох за бабите - ми май са прави - аз я виждам май скоро да се оправя сама  Sunglasses

# 26
  • Мнения: 2 237
Беладона (абе защо не вземеш да си върнеш Ахилеа?)за кое знаех? За бебето ли? Да, верно. Обаче нищо не съм казала. Не е моя работа , трябваше ти да си го съобщиш Simple Smile

Тази вечер ненадейно изтрещях. Чак се стреснах от себе си  Shocked Цяла вечер чистих, мих, подреждах...Днес ходихме навън...Къпах за пореден път сама Боци...И ММ като се прибра, аз таман да го храня с каша. Обаче баща му си се качи на велоаргометъра и взе да върти. И онова да не изпусне, все натам се върти, не мога да му улуча устата. Че като кипнах ! Наврях ММ в миша дупка. Казах му, че от как се родил Боци, го е хранил 3-4 пъти. Вече  даже и сама си го къпя. И че като не кърмя, защо бе мамка му да не го нахрани друг ??? Хвърлих паничката с каша и му казах да се оправя. Боци реве гладен, оня нашия си върти колелото. Е щях да го убия ! Ти му викаш, то пак не се сеща бе ! Полицай му кажи и не обиждай повече  #Cussing out Накрая все пак загря защо викам и нахрани Боци. Ама бая се поизпоти и се омазаха целите.
Еми не мога, и на мен понякога ми писва.....

# 27
  • Мнения: 2 328
Беладона - това е прекрааааасноооо! Поздравявам ви! Пожелавам ти една прекрасна, безпроблемна бременност   bouquet

Мисти - ей, спокойно - така се расте Simple Smile Май не остана вече бебче паднало от някъде в нашата тема, пък гледай всичка са си супер. Следи я и ако нещо те притеснява - звънкай на лекаря. Няма обаче да се притесняваш, обещаваш нали  Peace
Беладона - аз стерилизирам през ден. Вече така или иначе лапа всичко, та затова ми се струва, че и шишетата може да не са стерилини. Но ги измивам веднага след като съм ги ползвала, точно за да предотвратя поява на бактерии(нали трябва да попреседи млякото за да има бактерии)


Вашите бебето правят ли някакъв опит да лазят? От няколко дена и гледам, че първо лази назад( това е единият вариант), а другото е да се изправя на лакти  и колена и да се подпира на главата си - така не може да се придвижва обаче.

Мисти - и моята нищо не казва, ама наистина нищо - само ааааа, ъъъъъъ....но като срични нищо. Но поне започна да се смее. И вече не й се притеснявам. Аз го отдавам на объркването с немски, английски, български(надявам се да е това). Сега като прочетох за бабите - ми май са прави - аз я виждам май скоро да се оправя сама  Sunglasses


Как да няма неизпускани бебета?!Мойто от никъде не е падало/засега/  newsm07
Обаче  не ще да лази,вдига си дупето,а главата си я закопава в леглото.Много смешна картинка е  Mr. Green и се ядосва,мрънка,почва да реве.Гледа ме,все едно чака да направя нещо.На лакти не може да се подпре,мамин дробчо.

Как се пазарува от амазон с такава тънка доставка?Аз плащам по 6 паунда основна цена и по 0.5 паунда на кг. Shocked Не че ми се очертава скоро да имам пари за харчене,ама...да си знам.Може пък да изпадне някой лев.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 318
Терп, благодаря за отделеното време! Hug
Беладона, честито! Лека бременност и послушен батко! И моето бебе не е падало.
Близначе, и аз съм на път да свърша същото с мм.
Момичета, значи утре сутринта трябва да излезнем  в 7:30ч., оставям голямата в училище и отиваме на консултация. В колко часа да  сложа колектора за урина, при положение, че в най-добрият случай, при лекарката ще бъдем в 8:30?

# 29
  • Мнения: 2 164
Агнес, и аз щях да поръчам от Амазон, ама май само 10 лв ще спестя..И то, като сметна ходенето до превозвача и се отказвам..От ДМ се заредих с малко Памперси, нали са намалени, та ще си трая сега.

Беладона, аз плащам по 2.25 лв на кг.


И на двете ви честито от мен!   bouquet

Последна редакция: вт, 21 яну 2014, 21:33 от Поточе

Общи условия

Активация на акаунт