За феновете на тениса - тема 5

  • 94 380
  • 740
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 11 726
Наистина страхотен мач! Напълни ми душата. Може и да не гледам финалите Smiley

# 631
  • Мнения: 11 726
Осака продължава.
Зверев в момента не е на себе си. Страшно нервен, не му се получава ни един удар. Раонич го помете в първия сет за отрицателно време с 6:1. Определено не му е ден днес на Зверев. Ще видим как ще завърши.

# 632
  • Мнения: 5 776
О, какво представление изнасят Халеп и Серена! Както тръгна първия сет се бях отчаяла, но дребосъчка се развихри и много се надявам да мача да завърши в нейна полза Simple Smile

# 633
  • Мнения: 11 726
Побеля ми косицата.
Колкото по-дълга е играта, в полза на Симона е. Ама Серина не чака.

# 634
  • Мнения: 11 726
Браво на Циципас! Продължава да радва Simple Smile

С нетърпение очаквам Рафаел Надал и Тиафо. Младокът се закани, че нямало да му позволи в началото да диктува играта. Един вид, ако позволи и мачът за него ще е загубен.
Надал от своя страна каза, че винаги е предизвикателство да играеш срещу по-млади играчи. Нещо такова.

# 635
  • Мнения: 5 776
Много стабилно игра Циципас, хубав мач се получи. Квитова направо отвя Барти. Сега остана и Рафа да даде урок на Тиафо и денят ще е перфектен Grinning

# 636
  • Мнения: 11 726
Може да сложат превръзка на очите на Надал. Поне на този етап, докато загрее Тиафо Smiley

# 637
  • София
  • Мнения: 27 132
Надал буквално унищожи ''следващата генерация''  Laughing

Твърдо за Рафа и Петра на финала!  Twisted Evil

# 638
  • Мнения: 5 776
Ееее, не чак унищожи, уроци им дава нагледно просто Grinning

Аз твърдо за Надал при мъжете, обаче при жените не мога да избера, и двете са ми много на сърце.

# 639
  • Мнения: 794
Тука ли сте? Аз тръгвам за София , нямам този билети и ми минава "страшната " мисъл какво ще стане , ако няма на касите билети Wink
Ходите ли в "Армеец" ? Какви са ви впечатленията?

# 640
  • София
  • Мнения: 1 817
Първите дни имаше доста повече хора от предишните години. Снощи беше празно.

# 641
  • Мнения: 668
И утре ще е празно. Няма кой да даде 60 лева за билет за делничен ден.
Първите дни беше хубава атмосферата в залата.

# 642
  • София
  • Мнения: 27 132
Доволен от днешния ден. За мача на Циципас имаше над 2500 човека, което за делничен ден сигурно е рекорд в историята за турнир от категории 250 и 500.
Тенис публика, която знае как да се държи културно и уважаващо съперниците, хем създаваща атмосфера. Така е като го няма Григор идват истинските фенове и липсват крайните агитки и сеирджии. Очаквах повече гърци, не че бяха малко, а и учудващо за мен се държаха доста кротко и спазваха също етикета.
Като подкрепа от родната Бг публика сякаш Монфис се радваше на най-голяма любов. Но ще видим утре как ще е в супер шоуто с Циципас.
Като тенис имаше какво да се види, макар най-интересното по всичко изглежда ще е утре.

Монфис е в някакъв зверски моуд режим на сервиране. Все едно машина сервира. Ужас. Свитолинка сякаш му вля нов животец. Дали не гледаме Монфис 2.0, хах. Но утре ще е големия тест за него...
Стефанос си личеше, че не е на 100% но на живо е истинско удоволствие да се наблюдава. Каква пластика има това момче, абсолютно всестранно надарен супер атлет. Като заякне и се доразвие ще стане изключително труден за побеждаване.
Вердаско е във форма и пределно коцентриран, а и условията в София явно му подхождат (висока надморска височина и бърз корт/отскок), така че ако запази нивото си ще е изключително труден за побеждаване. Аз съм си твърдо за него, отколешен любимец ми е.
Медведев също ме впечатли много във втория и третия сет. Особено в третия сет игра като робот. Безгрешен и с изключителен ретур. Но и Хаасе бе много разпилян. Медведев обаче обичайно за него се държа много просташки и на два пъти щеше да пробие настилката от зверски удари с ракетата по нея. Бил недоволен от комбинацията между топките и настилката. Може, не знам, но не това е начина по който да се държи един елитен професионалист.
Клижан също игра на ниво, а той си е много опасен шотмейкър.
Сървботовете си заминаха, което е радващо. Брандс имаше най-голям шанс от тях, но наивно изгуби първия сет срещу Марто.

Утре ще е голямото шоу. Много яки 1/4 финали + хубав мач на двойки с наше участие Simple Smile

# 643
  • Мнения: 794
И аз бях доволна от вчерашните мачове Satisfied
Жалко, че не мога да си позволя да гледам още, но нищо, разписахме се и тази година, повече на тв-то.
Само ми стана жал за Щруф, публиката явно си беше за Циципас, но той игра много добре Sad
И този Ненчо като водещ...ами не знае ли как да държи микрофона, нищо не му се разбираше и мисля, че много несериозно му беше "воденето" .
Благодаря за разяснението на Diavolo , не можах да разбера защо Медведев чукаше с ракетата по настилката, бях доста далече , на другия край, чух само накрая как каза ....every single time ...и определено не разбрах

# 644
  • Мнения: 668
Медведев къртеше цимента, а Вердаско плюеше пред пейката - страшни простаци Laughing 

Общи условия

Активация на акаунт