София-Младост(22)

  • 81 640
  • 754
  •   1
Отговори
# 75
  • Русе/ София
  • Мнения: 696
Здравейте момичета. Simple Smile Тъкмо откривам новата ви тема да задам въпросче. Къде в района могат да се купят насипно индивидуално опаковани шоколадови бонбони? Подготвяме се за РД на дребнната у дома. Аз ще съм домакин, аниматор, инициатор и т.н. Една от забавните игри за деца ще бъдат гатанки и искам да им раздавам по едно лакомство за познаване. Обиколих големите хипермаркети - Била и Кауфланд имам предвид, но там има само лукчета, тип зъбочупещи и разни дъвчащи бонбони, които не ми вършат работа, както и от онези желираните плодови мечета, които обаче са в пакетче, без да са самостоятелно опаковани. Идеи? Благодаря Ви за което  Hug

# 76
  • Мнения: X
В лидл има шоколадчета тип мерси! Заслужава си цената пък и шоколада в хубав!

# 77
  • Русе/ София
  • Мнения: 696
Мерси Малиш - още утре ще се разходя до Лидл! Лека и спорна седмица! Hug

# 78
  • Мнения: 478
в Кауфланд има,шоколадови,едни шаренки,кутиите са доста големи,аз взимах за рд в детската градина,мисля около 40 бонбона бяха за 5-6лв,не са най-вкусния шоколад,ама стават Simple Smile

# 79
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
В подлеза на Метростанция Младост 1 има сладкарница... Има всякакви лакомства, а ти само трябва да си ги пакетираш Simple Smile
А има и пакетирани.

# 80
  • София-Младост
  • Мнения: 23 399
На 12 февруари 2014 г. (сряда), във връзка с отстраняване на теч на уличен водопровод  по ул. „Самара”  в  жк. „Младост” ІV , се налага спиране на водоподаването от 9:00 до 21:00 часа на клиентите на „Софийска вода”, живеещи в района на:

ул. „Самара”, ул. „Бизнес парк София”, „Околовръстен път”, ул. „Професор Александър Танев”, бл. 469А, бл. 460А, бл. 460Б
магазин „Лидл” на ул. „Професор Александър Танев”, магазин „Технополис”, магазин „Явор”, магазин „Комо”, магазин „Спорт депо”, магазин „Хризомат”, магазин „Хюндай”, филиал на „Пощенска банка”, Бизнес парк София.

При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа „Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска разположена до бл. 471 в жк. „Младост” ІV.

# 81
  • София
  • Мнения: 14
Аз писах по повод новите контейнери за разделно събиране , но отговор няма. Мейлът ми е прочетен от 2 лица, поне такава информация получих в моят мейл.

Въпрос снощи, към 18-18.30 ч. в междублоковото пространство на бл.213 , 214 и 215 беше станало нещо, но не разбрах какво. Първо се появи полиция, линейка и по мои предположения камионче на Гражданска защита. Гледаха нещо в една от шахтите която е в началото на горичката. Тръгна си линейката, след нея гр. защита. Дойде нова кола - предполагам на криминалисти...и след това изпуснах нишката. Някой да е разбрал какво се е случило?

Ау, това е точно до нас.  Имаш ли повече инфо по въпроса?

# 82
  • Мнения: 86
искам да попитам,къде в Младост -2 има фитнес,предстой ми преместване след има няма месец и искам да се ориентирам за добър фитнес,а и компания няма да откажа разбира се,ако има желаещи.Видях минавайки на бързо някакъв женски фитнес до пазара и един на ул.Киприян.Има ли мами треирали там?

# 83
  • Мнения: 2 452
Аз писах по повод новите контейнери за разделно събиране , но отговор няма. Мейлът ми е прочетен от 2 лица, поне такава информация получих в моят мейл.

Въпрос снощи, към 18-18.30 ч. в междублоковото пространство на бл.213 , 214 и 215 беше станало нещо, но не разбрах какво. Първо се появи полиция, линейка и по мои предположения камионче на Гражданска защита. Гледаха нещо в една от шахтите която е в началото на горичката. Тръгна си линейката, след нея гр. защита. Дойде нова кола - предполагам на криминалисти...и след това изпуснах нишката. Някой да е разбрал какво се е случило?

Ау, това е точно до нас.  Имаш ли повече инфо по въпроса?

Не, нямам. Гледах през прозореца до едно време, след това трябваше да оправям децата и изпуснах развръзката.

# 84
  • София
  • Мнения: 1 193
Момичета ,кокичета ,съвсем съм изтървала новата  тема  ooooh! ,къде съм спала ,пропуснала съм да се разпиша !

# 85
  • Мнения: 0
искам да попитам,къде в Младост -2 има фитнес,предстой ми преместване след има няма месец и искам да се ориентирам за добър фитнес,а и компания няма да откажа разбира се,ако има желаещи.Видях минавайки на бързо някакъв женски фитнес до пазара и един на ул.Киприян.Има ли мами треирали там?
Здравей, тренирала съм преди време в един фитнес на кипрят (между легналите полицаи се влиза навътре) ама не му помня името:) като мина оттам мога да го видя. Той беше читав и спокоен. Иначе зала за аеробика, тае бо и т.н. Мога да ти препоръчам ако те интересува Wink там съм редовна

# 86
  • Мнения: 61
Момичета, имате ли топла вода?

# 87
  • Мнения: 1 679
Добро утро  Hug!
Търся спортно занимание на моята мадама (на 3 г) в младост 4. Дали в спорт депо има групи за малки дечица , знаете ли? Иначе бих искала начални стъпки в балета да я въведа, та ако знаете някой любителка (не настоявам за професионалист) да прави посещение по домовете за балетно занимание на малко детенце? Май много нахална ставам, усещам  Joy Но нямам опит с това и се чудех дали е възможно?

# 88
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

Търся спортно занимание на моята мадама (на 3 г) в младост 4. Дали в спорт депо има групи за малки дечица , знаете ли? И

не, няма.
Виж в Щастливи деца в Мл.2.
Но детето ти е твърде малко. Остави го само на игрите му.

# 89
  • Мнения: 7 263
kremika не става дума за нахалството ти  Wink, а за детската психология и физиология. Laughing Mr. Green Heart Eyes
От първо лице мога да дам мнение, че на едно дете трябва да му дойде времето за дадени занимания, но определено възрастта ви е под минимума за сериозни занимания.
Аз пък ти препоръчвам да надникнеш тук http://www.bgzalata.bg/pages/article/Sport-i-tanci-88.html, където предлагат прекрасни условия за децата, отделно съм виждала и част от заниманията и със сигурност бих им доверила детето си  Heart Eyes

преди време посещавах една дама, която преподаваше балет на деца, ако искаш ще ти дам координати, но първо комуникацията и с детето няма да е лесна, защото тя е рускиня и не говори български / комуникирахме на английски с нея/, отделно че не знам каква сума смяташ че си готова да дадеш за подобно начинание....

Общи условия

Активация на акаунт