Боледуване на децата ни – тема 12

  • 38 910
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
И да попитам Изопринозин капсули за дете стават ли ?  newsm78[/b]

Синът ми пие такива. Преди ги чупех на две, сега пие цяла наведнъж. Зависи от дозата, в която са ви изписани. Но иначе, стават, да.

# 721
  • Мнения: 21 275
Благодаря ,ще погледна в рецептата  Peace

# 722
  • Мнения: 8 243
Лиси може дете да пие таблетки Изопринозин не е проблем. Но за какво ще ги даваш на малката.
Извинявай за съвета но като те чета твърде много лекарства пие това дете. Моето е на сходна възраст също ходи на ДГ , също боледува...но след 1 година в ДГ болестите минават за ден два..с някой хомеопатичен препарат.
Колко е суха кожата...бели се , люспи се, сърби..моя преди 2 години имаше едно петно на крачето. Оказа се суха кожа и започнах да го къпя с олио на Юсерин. Не съм го мазала с нищо. От тогава не са му избивали петънца.

# 723
  • Мнения: 21 275
То сега няма да ги пие , казаха да ги редуваме ,сега сме на Биозин в момента  Peace

Не се бели,но я сърби и имаше ситни пъпчици вчера

# 724
# 725
  • Мнения: 1
здравейте, искам да ви запозная с проблема на детето си и някой ако е имал същия проблем да го  сподели че се притеснявам много.Детето ми е на 5 години и от три годишен му казаха ч`е има трета сливица .На ч`етвъртата година имаше проблеми със слуха и му дадоха някъви капки за нос и да започна да си ч`ува добре.Но дойде пак зимата  и отново същия проблем.Лекаря ни препоръч`а да идем на преглед при професор Досков- исул.Бяхме там,прегледа го за няколко минутии ни прати на лаборатория за изследване на слуха-изследванията бяха с някъкви куб4ета и апарат,Резултатите излезнаха веднага и след като ги прегледа професора ни каза 4е трябва се премахне третата сливица и да се сложат някъкви временни тръбич`ки.Каза ни 4е операцията ще я прави доцент тодоров и ако може някъкви отзиви за него.Благодаря ви предварително

# 726
# 727
  • София
  • Мнения: 4 560
Krasimir Is, има нова тема за боледуванията Wink
Но там повече обсъждаме сополи и кашлици. За вашия случай според мен ще е по-удачно да питаш тук.

Общи условия

Активация на акаунт