?Въпроси всякакви?

  • 5 267 634
  • 96 496
  •   1
Отговори
# 26 190
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Някой ако ползва топки за сушилня, моля да сподели дали вършат някаква работа и кои точно, че има много видове.

# 26 191
  • Мнения: 22 867
Имаше тема Какво,къде,кога, в която си споделяхме за предстоящи събития за децата. Не мога да я открия, малко помощ?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=687043.1305

# 26 192
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Аз съм по кино тема...преди много години имаше един филм, с продължение, ако не се лъжа...група студенти отиваха някъде в някаква гора или местност и постоянно заснемаха с камера...от един момент натам един по един започваха да изчезват, а края на филма е точно как последния оцелял се обръща, започва да пищи и камерата пада. Изобщо не се сещам за името на филма?! Някой дали му идва наум!?

# 26 193
  • sf
  • Мнения: 10 174
Проклятието Блеър  ooooh!
по-тъп филм не съм гледала  Rolling Eyes

# 26 194
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Проклятието Блеър  ooooh!
по-тъп филм не съм гледала  Rolling Eyes

Да!  ooooh! Мерси!  smile3525

# 26 195
  • Мнения: 1 891
Имаше тема Какво,къде,кога, в която си споделяхме за предстоящи събития за децата. Не мога да я открия, малко помощ?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=687043.1305

Сърдечно благодаря!

# 26 196
  • София
  • Мнения: 3 789
Македонците имат ли собствена азбука, и ако имат, кой им я написал?
 Един приятел гледал предаване с някакъв възрастен българин, претендиращ, че той е написал македонската азбука, под натиска на Сърбия. Някой да е запозбнат? Confused
Като изключим безобразните спорове около въпросната азбука, нещата горе-долу стоят така. Имат собствена азбука на основата на сръбската кирилица, 31 букви. Първата граматика е издадена от Георги Пулевски през 1880 г., а на съвременния език - от Георги Киселинов през 1944 г. Утвърдена е през 1945 г. За обсъждането и приемането й (споровете са били доста ожесточени) е свикана специална комисия, като централно място заема Самуил Бернштейн (руски лингвист и езиковед). Така че да се твърди, че азбуката е написана/ съставена/измислена самосиндикално от един точно определен човек е доста несериозно Simple Smile

Последна редакция: сб, 01 ное 2014, 01:52 от -=Деси=-

# 26 197
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Има ли тема за проблеми с щитовидната жлеза?
 Praynig

# 26 198
# 26 199
  • В.Търново
  • Мнения: 6 689
Моля ви, кажете ми има ли решение на въпроса ми?!
От поне година може би масово се изпращат на имейла ми разни съобщения от различни фирми, покани за концерти, разни сайтове рекламиращи стоките си, отделно и съобщения със скрити вируси вътре, съответно не съм ги отваряла тези.Как да се оттърва от тази напаст, всеки ден трия ненужни съобщения от пощата си.Как са се добрали до имейла ми, след като въобще нямам регистрации в такива интернет магазини или разни фирми.Нямам отговор.Ккво да правя.Не искам да си сменям имейла.

# 26 200
  • Сф
  • Мнения: 4 767
Единия вариант е да ги маркираш като спам и следващия път автоматично ще влязат в СПАМ папката на пощата ти.
Другият вариант е като отвориш имейла и най-отдолу пише ОТПИШИ СЕ/ UNSUBSCRIBE, натискаш там и би трябвало да спреш да получаваш имейли от конкретния подател.

# 26 201
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Сменяха топломерите при майка ми и от фирмата й казали, че трябва да смени и водомерите понеже са минали 10 години от поставянето им. В противен случай щели да начисляват водата на база.  Shocked
Но аз нямам съмнения, че отчитат невярно.
Та, питането ми е, вярно ли е това или се опитват да ни манипулират? Става въпрос а София.

# 26 202
  • София
  • Мнения: 8 124
Единия вариант е да ги маркираш като спам и следващия път автоматично ще влязат в СПАМ папката на пощата ти.
Другият вариант е като отвориш имейла и най-отдолу пише ОТПИШИ СЕ/ UNSUBSCRIBE, натискаш там и би трябвало да спреш да получаваш имейли от конкретния подател.

Много са досадни. И аз се отписвам, и после от друго място започвам да получавам. Те си препращат мейлите помежду си, и се получава някакъв омагьосан кръг. Аз имам един мейл, който ми служи само за регистрации в сайтове, поне като получавам спам да е в едната поща само.

# 26 203
  • София
  • Мнения: 6 176
Сменяха топломерите при майка ми и от фирмата й казали, че трябва да смени и водомерите понеже са минали 10 години от поставянето им. В противен случай щели да начисляват водата на база.  Shocked
Но аз нямам съмнения, че отчитат невярно.
Та, питането ми е, вярно ли е това или се опитват да ни манипулират? Става въпрос а София.

Водомерите трябва на всеки 5 год. да преминават метрологична проверка.
Нищо няма да им попречи да начисляват потребление на база, щом не са проверявани.

# 26 204
  • София
  • Мнения: 9 930
В кой период от годината не може да се изгони наемател - астрономическата зима ли?

Общи условия

Активация на акаунт