?Въпроси всякакви?

  • 5 277 274
  • 96 496
  •   1
Отговори
# 54 915
  • Мнения: 69 270
Аз слагам с изпъкналото отзад. Разбрах ти въпроса. Изпъкналото на раменете имаш предвид...

# 54 916
  • Германия
  • Мнения: 1 072
   Въпрос от серия "Тъпи" – как беше по-правилно да се поставят блузите на дървена закачалка? Изпъкналата част за закачалката "напред" ли трябва да гледа – т.е. от предната част на блузата ли се пада. Уф, не знам дали ми разбрахте въпроса. Crazy
И блузи, и ризи слагам с изпъкналата част към гърба. Според мен така е по-логичното - следва се и извивката на тялото / раменете.

И тук можеш да го видиш:

# 54 917
  • Мнения: 6 274
Аз на такива изобщо не им мълча,камо ли да ги пускам преди мен.
Пример:Миналата седмица съм при личната,чакаме около 20 човека вече супер много време и идват още и още,бременна жена с малко дете,абе ужас.. Идва някаква бабка и тръгва да влиза и всички и казват,че трябва да изчака,при което заявява:"Ама аз съм само за преглед!" Shocked На което и отговорих,че всички сме за преглед,очевидно Mr. Green
Само да вметна и аз ,че нашата ЛЛ ,не признава ред и висене -майки с деца,бременни изобщо.За нея с предимство са бабите и дядовците с Рецептурните книжки,щото видиш ли може да им стане нещо ,а са на възраст. smile3514

# 54 918
  • Sofia
  • Мнения: 15 620
   teta75, Илайза, благодаря ви! bouquet Вярно, че не уточних съвсем – под "изпъкнала част" имах предвид горната част на закачалката (оградената с червено на тази снимка). Ако тази изпъкнала част гледа към задната страна / гърба на блузата, то значи ръкавите ще стоят леко напред, а средната част на блузата ще "потъва" назад, към закачалката. Последно така трябва да е, нали? Наистина звучи по-логично, като се замисля. Peace

# 54 919
  • Мнения: 4 864
Някой знае ли след колко време след като си се явил на ТЕЛК трябва да изпратят решението? В нета четох, че след 3 месеца идва решението, а някъде пишеше след 1.
На ММ първия път му го изпратиха след около 3 месеца някъде,ама втория път след седмица дойде-значи е различно Thinking

При нас в Русе в 14ч на същия ден, в който си се явил са готови.

# 54 920
  • Германия
  • Мнения: 1 072
  teta75, Илайза, благодаря ви! bouquet Вярно, че не уточних съвсем – под "изпъкнала част" имах предвид горната част на закачалката (оградената с червено на тази снимка). Ако тази изпъкнала част гледа към задната страна / гърба на блузата, то значи ръкавите ще стоят леко напред, а средната част на блузата ще "потъва" назад, към закачалката. Последно така трябва да е, нали? Наистина звучи по-логично, като се замисля. Peace

Точно така, да.  Simple Smile

# 54 921
  • Sofia
  • Мнения: 15 620
   Благодаря още веднъж. Heart Eyes Сега оправям гардероба и почти наредих всичко като по конец. Приказка ..., ама докога? Mr. Green

# 54 922
  • Мнения: 5 751
Включвам се с тъп въпрос но...,  знаете как когато се включи нов ел. уред в началото има миризма.
Купихме маслен радиатор и го вкл. към 17.30, миризмата е доста силна за мен.  От нагряването явно обгаря боята. Питането ми е по-скоро дали е вредна/отровна. Проветрявахме няколко пъти, но вечер съседите си палят камини и става невъзможно да проветря.

# 54 923
  • Мнения: 1 427
Може ли при работещ климатик да сваля филтрите и да ги измия и подсуша и пак да ги сложа?
Страх ме е да го спра, защото е адски студ и после може и да не тръгне.

# 54 924
  • София
  • Мнения: 3 730
Включвам се с тъп въпрос но...,  знаете как когато се включи нов ел. уред в началото има миризма.
Купихме маслен радиатор и го вкл. към 17.30, миризмата е доста силна за мен.  От нагряването явно обгаря боята. Питането ми е по-скоро дали е вредна/отровна. Проветрявахме няколко пъти, но вечер съседите си палят камини и става невъзможно да проветря.
Със сигурност е вредна тази миризма. Аз така новозакупения уред го включих десетина минути на балкона, за да не ми мирише вътре и след това го включих в стаята.

# 54 925
  • София
  • Мнения: 30 253
Може ли при работещ климатик да сваля филтрите и да ги измия и подсуша и пак да ги сложа?
Страх ме е да го спра, защото е адски студ и после може и да не тръгне.
Да, може.

# 54 926
  • Мнения: 1 427
Супер, много благодаря  bouquet

# 54 927
  • Мнения: 5 060
Стига бе, как ще ровиш в работещ климатик. Shocked
Винаги може нещо да се обърка.

# 54 928
  • Мнения: 11 578
Изключете климатика докато миете, не е проблем.

Искам да взема болничен за тази седмица, имам неплатени осигуровки, 20 лв. ли се плаща, личната не ми вдига.
 bouquet

# 54 929
  • София
  • Мнения: 10 825
Стига бе, как ще ровиш в работещ климатик. Shocked
Винаги може нещо да се обърка.
Е ти как си го представяш ровенето в климатик? Просто се отваря капака и се махат филтрите, те са най-отгоре. Нито се бърка някъде навътре, нито има опасност да те хване ток или да те пореже нещо

Общи условия

Активация на акаунт