?Въпроси всякакви?

  • 5 279 751
  • 96 496
  •   3
Отговори
# 62 790
  • София
  • Мнения: 4 555
Някаква идея с какво да отворя png file? Пробвам с Photo Viewer, IrfanView и какво ли още не. Не разпознава файловете. Crossing Arms
Paint? Или пробвай да я вмъкнеш в Word.

# 62 791
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 693
Според мен трябва те да си поемат транспортните разходи, именно защото са сбъркали. Иначе, ако просто не се е харесала стоката, си ги поемаш ти. Но звънни един телефон на КЗП в първия работен ден (ще го намериш в нета) и те ще те посъветват като им обясниш конкретния случай. После вече като им цитираш какво са ти отговорили от КЗП, няма дърпане! Но действай бързо, за да успееш са се вместиш в двуседмичния срок, да не вземат да те размотават нещо!

Тези са егати наглеците иначе, хем сбъркали, хем се првят на интересни! :badwords:

Благодаря ти  bouquet bouquet

# 62 792
  • София
  • Мнения: 3 789
По повод джинджифиловия швепс - доста блудкава история, повече няма да си купя Simple Smile

# 62 793
  • Сф
  • Мнения: 4 824
Здравейте.
Днес си взех Galaxy J7 2016 и се опитах да кача новя мелодия за звънене. Освен вградените ми дава да избера от Гоогле диск. На предния тел си качвах песни и после като намеря песента имам опция да я задам като тон за звънене. Или като отида да задам тон на звънене, можех да избирам и от песните, които аз съм качила на тела. Сега няма такава директна опция, явно първо трябва да качвам в гоогле драйв и след това да я задавам. Така ли е или аз някъде бъркам?

# 62 794
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
По повод джинджифиловия швепс - доста блудкава история, повече няма да си купя Simple Smile
Аз като видях цвета му се отказах.  Joy

# 62 795
  • Мнения: 2 664
Здравейте.
Днес си взех Galaxy J7 2016 и се опитах да кача новя мелодия за звънене. Освен вградените ми дава да избера от Гоогле диск. На предния тел си качвах песни и после като намеря песента имам опция да я задам като тон за звънене. Или като отида да задам тон на звънене, можех да избирам и от песните, които аз съм качила на тела. Сега няма такава директна опция, явно първо трябва да качвам в гоогле драйв и след това да я задавам. Така ли е или аз някъде бъркам?
Качи си песента от комп и я сложи направо в папката ringtones, която е в паметта на телефона или я изтегли от интернет и от папка Изтеглени ще можеш да я зададеш за звънене.

# 62 796
  • Сф
  • Мнения: 4 824
Мерси, ще пробвам утре.

# 62 797
  • София
  • Мнения: 629
За еднодневна екскурзия в страната, коя тур. агенция да избера?

# 62 798
  • София
  • Мнения: 3 762
Как да си изчисля разхода на автомобила?
Зареждам до горе и записвам километрите.Минавам "X" километри.Сипвам гориво отново до горе и пак записвам километрите.И после каква е формулата?

# 62 799
  • София-Младост
  • Мнения: 23 411
Как да си изчисля разхода на автомобила?
Зареждам до горе и записвам километрите.Минавам "X" километри.Сипвам гориво отново до горе и пак записвам километрите.И после каква е формулата?
Зареждаш до горе, минавш Х км и доливаш У гориво.
Делиш У на Х, умножаваш по 100 и получаваш разхода.

# 62 800
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Добро утро!
По радио Енджой много често пускат реклама на един строителен магазин Максмарт/не рекламирам Hands V/. Интересува ме гласът, който чете на кого е?!:relaxed:

# 62 801
  • Мнения: 814
Изгориха ме с маша по лицето. #Cussing outБихте ли ми препоръчали нещо ефективно ,с което да мажа мястото,за да се оправи по-бързо и да няма белег.

Последна редакция: нд, 16 юли 2017, 15:37 от ТЯ

# 62 802
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Изгориха ме с маша по лицето. #Cussing outБихте ли ми препоръчали нещо ефективно с,което да мажа мястото,за да се оправи по-бързо и да няма белег.
Ужас..съчувствам   Confused

Дефламол или йодасепт паста като за начало.
Това кремче върши чудеса при изгаряне и охлузване също  Peace

На по късен етап Контрактубекс,но поне 20 дни да са минали от инцидента.

# 62 803
  • Мнения: 1 897
Мажи с витасин . Преди години се бях изгорила с маша и зараства много бавно ,  но не остава белег Simple Smile Моето изгаряне беше точно на челото отстрани и се виждаше супер много . Хвана коричка , после се обели , но не изчезна бързо

# 62 804
  • под тепетата
  • Мнения: 9 568
Цикатридина

Общи условия

Активация на акаунт