?Въпроси всякакви?

  • 5 266 402
  • 96 496
  •   3
Отговори
# 68 925
  • София
  • Мнения: 580
Здравейте,

Има ли група, в която мениджъри или управляващи екипи да споделят мнения и проблеми със служители ?

# 68 926
  • Мнения: 35 968
не мисля, че има, но ако желаете, можете да публикувате тема с такава насоченост в Бизнес, работа, професии

# 68 927
  • Мнения: 4 275
Аз пък не смятам, че заплащането на преглед ми осигурява по-добро здравеопазване и по-сериозно отношение.

Така е, но просто така елимиритам една стъпка: ходенето за направление.

# 68 928
  • русе
  • Мнения: 1 317
Искам да изпера ново пухено яке,но нямам топки за тенис,с какво може да ги заменя за да  не стане пухът на топчета?!

# 68 929
  • Мнения: 669
Искам да изпера ново пухено яке,но нямам топки за тенис,с какво може да ги заменя за да  не стане пухът на топчета?!
Преди да прочета за тенис топките, изпрах две детски пухени якета, направо щях да припадна при вида, в който излязоха от пералнята. Тогава нямах сушилня, а и беше по топло. Прострях ги легнали изцяло върху сушилка за дрехи и щом минавах покрай нея или щом се присетех ги тупах, много силно. До пълното им изсъхване, пухът вътре бухна изцяло. Незнам до колко е правилен метода, нямаше поражения върху якетата.

# 68 930
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 210
Искам да изпера ново пухено яке,но нямам топки за тенис,с какво може да ги заменя за да  не стане пухът на топчета?!
http://old.bg-mamma.com/?topic=1010785.msg36115828#new
тук няколко пъти питаха същият въпрос. и получаваха отговор.

# 68 931
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Момичета, някой има ли детски велосипед Драг? Затруднявам се при сглобяването и искам да питам някои неща.

# 68 932
  • Мнения: 471
колко заплата взема директор на професионална гимназия ?
И какво е работното му време ?

# 68 933
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
колко заплата взема директор на професионална гимназия ?
И какво е работното му време ?

ОРЗ на директора зависи от броя на учениците в училището. Работното време е пълно - 8 часа.

# 68 934
  • Мнения: 471
има ли анонимен телефон за хора изподноли под психическо насилие от страна на родител ?

# 68 935
  • София
  • Мнения: 10 825
Момичета, някой има ли детски велосипед Драг? Затруднявам се при сглобяването и искам да питам някои неща.
Ние имаме няколко - от 14 инчови колела нагоре

# 68 936
  • Мнения: 5 002
 Казаха ми ,че във ФБ ми се вижда телефонния номер. Някой може ли да ми каже откъде да го скрия, търсих, търсих и не открих ....

# 68 937
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Момичета, някой има ли детски велосипед Драг? Затруднявам се при сглобяването и искам да питам някои неща.
Ние имаме няколко - от 14 инчови колела нагоре
Много странно ми се вижда кормилото. При сглобяване, тази част, която се вмъква надолу /която е като тръба/ е някак разделена на 2 части. Що така? Егати обяснението...

# 68 938
  • Мнения: X
Ако съм на борсата и я прекъсна защото си намеря работа, после може ли да се върна,ако пак напусна? 

# 68 939
  • София
  • Мнения: 22 756
Казаха ми ,че във ФБ ми се вижда телефонния номер. Някой може ли да ми каже откъде да го скрия, търсих, търсих и не открих ....


Как така се вижда номера на телефона ти? Мисля, че не е възможно, но ако ти самата  си го изписала в информация или на друго място във ФБ, ще се вижда.

Последна редакция: сб, 13 яну 2018, 17:16 от Amiamo

Общи условия

Активация на акаунт