?Въпроси всякакви?

  • 5 266 634
  • 96 496
  •   3
Отговори
# 74 280
  • Мнения: 920
Да ми препоръчате евтини торти в София?
Сладкарници Марти. Но и във Фантаскито тортите са винаги пресни и никак не са лоши на вкус.

# 74 281
  • Мнения: X
Имам доста странен въпрос, но се надявам, че някой ще ме разбере поне малко.
Става дума за миризмата на кафе. Освен проветряване, какво друго ще ме спаси от нея? Аз не пия кафе поради медицински причини, отделно миризмата му не ме оставя на мира. Имам чувството, че ще колабирам. Сега в офиса са ми донесли кафе машина и всичко вони на кафе. Има ли миризма която да я неутрализира?

# 74 282
  • Мнения: 920
Почти не, да не кажа съвсем не. Даже точно обратното - с миризма на кафе се неутрализират други миризми, затова в парфюмериите има кутийки с кафе на зърна, та като си преситиш обонянието с проби на парфюми и всичко вече ти мирише еднакво, да неутрализираш това с мирис на кафе. И на мен ми става лошо понякога от аромат на кафе, но не винаги. Рядко пия кафе.

# 74 283
  • Мнения: X
Почти не, да не кажа съвсем не. Даже точно обратното - с миризма на кафе се неутрализират други миризми, затова в парфюмериите има кутийки с кафе на зърна, та като си преситиш обонянието с проби на парфюми и всичко вече ти мирише еднакво, да неутрализираш това с мирис на кафе. И на мен ми става лошо понякога от аромат на кафе, но не винаги. Рядко пия кафе.
Подозирах, тъй като знам за парфюмите. Аз най-вероятно съм сбъркана - след като помириша кафе, поне половин час не мога подуша нищо друго. Не знам на какво се дължи, но си е факт за мен.... Disappointed Relieved  Имам още един въпрос и е последен..... засега... Relaxed Така, преди около час гледах една реклама в youtube, от онези преди самото клипче, която обаче не се повтори на друго клипче. Става дума за нов филм с Аткинсън (този дето играе мистър Бийн). Датата на тръгване по кината бе 21.09. Само дето така и не разбрах заглавието на филма.... Някой случайно да го знае?

# 74 284
  • Мнения: 2 628
Johnny English Strikes Again е заглавието, което търсиш.

# 74 285
  • Мнения: X
Johnny English Strikes Again е заглавието, което търсиш.
Благодаря! Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus

# 74 286
  • София
  • Мнения: 10 825
Моля препоръчайте ми ключар в Бургас, който работи утре - неделя

# 74 287
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Моля препоръчайте ми ключар в Бургас, който работи утре - неделя
До кауфланд до МОЛ Галерия работи и събота,но за нделя не съм сигурна.

# 74 288
  • Мнения: 1 334
В Практикер в София работи, не знам, дали има в Бургас. Simple Smile

# 74 289
  • Мнения: 54 455
Как се казва това цвете?

# 74 290
  • Мнения: X
Фрезия. Май. Flushed

# 74 291
  • Мнения: 920
Цъфнала фрезия, да.

# 74 292
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Колко време трябва да престои този тип гел маска в камерата, за да се използва?!? Може ли постоянно да е в камерата, за да е готова винаги, когато ми потрябва?!?

# 74 293
  • Мнения: 14 490
Аз знам да се държи в хладилник, не в камерата. Няколко часа докато се изстуди за първоначално ползване. На твоята в упътването за камера ли пише?

# 74 294
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Аз знам да се държи в хладилник, не в камерата. Няколко часа докато се изстуди за първоначално ползване. На твоята в упътването за камера ли пише?
Благодаря... Подарък ми е... не пише как се използва, останала съм с впечатление, че се слага в камерата, но може и да греша...

Общи условия

Активация на акаунт