?Въпроси всякакви?

  • 5 277 459
  • 96 496
  •   3
Отговори
# 77 280
  • Варна
  • Мнения: 2 143
Ние също сме доволни от Булсат Фюжън. Освен това ползваме втори приемник, чрез антена. Така дори да има авария с нета, има работеща телевизия. Вчера във Виваком ми предлагаха Тв+ нет за същата цена на пакет като на Булсат, но с по-лош интернет.

# 77 281
  • Мнения: 13 658
Има ли актуална тема за заведенията около Рилски манастир?

# 77 282
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 465
Моля ви за отзиви за телевизията и интернета от  НЕТ 1. След няколко месеца ми изтича договора със скапаняците от Мтел, които се прекръстиха, но услугата им е все така отвратителна и търся алтернатива
теглете им майната на всички доставчици на ТВ. дали ще използваш тяхна антена и приемник или собствени  е все едно. при собствените плащаш еднократно и гледаш многократно повече програми (безплатно). дали ще гледам мачове по някои от нашите доставчици или ще си избера даден пакет от програми от другите за мен е все едно. разгледайте и се поинтересувайте.
за интернета не мога да дам предпочитания.

# 77 283
  • София
  • Мнения: 550
Моля ви за отзиви за телевизията и интернета от  НЕТ 1. След няколко месеца ми изтича договора със скапаняците от Мтел, които се прекръстиха, но услугата им е все така отвратителна и търся алтернатива

9 години сме с Нет1 (интернет, телевизия, HBO) и съм повече от доволна. Прекъсванията се броят на пръстите ми.

# 77 284
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Моля ви за отзиви за телевизията и интернета от  НЕТ 1. След няколко месеца ми изтича договора със скапаняците от Мтел, които се прекръстиха, но услугата им е все така отвратителна и търся алтернатива

9 години сме с Нет1 (интернет, телевизия, HBO) и съм повече от доволна. Прекъсванията се броят на пръстите ми.
+1000, и ние от толкова, ако не и от 10 години. Местили сме ги с нас в 2 квартири - никакви проблеми - не съм се чувала с тях от 3 години, защото не е имало никакво прекъсване - нито на телевизия, нито на нет, но когато съм се обаждала преди това 2-3 пъти са реагирали мигновено -> обяснявали са ми по телефона, пращали са техници до два часа ... Доволна съм от тях много!

# 77 285
  • София
  • Мнения: 3 761
Намирам парче от счупена чаша в миалната. Чашата е за бира и има масивно столче. А точно тази част я няма... Само малко стъклени парченца. Къде може да са другите стъкла? Няма ги във филтъра...

# 77 286
  • Мнения: 2 643
С коя програма гледате филми на телефона.с bsplayer не чете суб ,които свалям към филма

# 77 287
  • Мнения: 9 778
VLC. Иначе пробва ли субтитрите да са в същата директория и със същото име като филма? Като изрично ги лоудваш през менюто пак ли не става? Някак не ми се вярва, че bsplayer не чете субтитри

# 77 288
  • Мнения: X
VLC Player
Чете sичко Grinning

# 77 289
  • Мнения: 1 401
Има платен паркинг точно преди моста "Чавдар" по посока кв. Левски. На 3 мин пеша е от Исул.
 Връщам се да допълня.
Платен паркинг има и от другата страна на моста Чавдар. Ако премине моста посока кв. Левски точно на края на моста от лявата страна има бензиностанция Шел и някаква офис сграда на ъгъла, ако завиеш в пряката след сградата паркинга се пада точно след изхода/входа на бензиностанция та.
Пеша е около 10 минути за възрастен човек, но вечер ако е тъмно не бих го минала моста сама.

Благодаря за изчерпателната информация Grinning

В крайна сметка намерих паркинг на бул. Янко Сакъзов 23, денонощен. И най-важното - има места. През парка за три минути пеша съм в ИСУЛ.

Голяма неуредица с тези паркоместа Hands Minus1

Паркингът под моста Чавдар беше пълен и то с коли с абонаменти за месец.

# 77 290
  • Мнения: 2 643
VLC. Иначе пробва ли субтитрите да са в същата директория и със същото име като филма? Като изрично ги лоудваш през менюто пак ли не става? Някак не ми се вярва, че bsplayer не чете субтитри
Уж да, даже друг човек пробва и пак не стана ,ще сваля и другата програма сега .мерси много

# 77 291
  • Мнения: 13 539
Искам да си освежа балкона, основата май е циментова мазилка, но не съм много сигурна, каква боя е подходящо да сложа отгоре.

# 77 292
  • Мнения: 69 275
Латекс за външно полагане - фасаген ли се водеше...

# 77 293
  • Sofia
  • Мнения: 9 774
В какъв срок трябва да се направи пререгистрация на адрес на чужденец, ако сменя жилището?
Т.е чужденец, гражданин на ЕС и неговата съпруга, гражданин на държава извън ЕС,  са регистрирани съвсем официално на адрес, където имат договор за наем, като имат и български лични карти за временно пребиваване. Наемат друго жилище, до колко дни са длъжни да подадат документи за пререгистрация?

# 77 294
  • Мнения: X
Един месец.

Общи условия

Активация на акаунт