?Въпроси всякакви?

  • 5 273 540
  • 96 496
  •   2
Отговори
# 80 430
  • Мнения: 69 154
Дори да е пакет с интернет - интернетът и той вероятно е бил за същият период сключен, както и мобилната услуга-телефона де.
Прекратяваш и двете услуги тогава - и нета, и мобилните гласови данни. После си сключваш нов договор и си пазиш договора. И не подписваш, преди да си разбрала ясно какво точно подписваш....
Успех...

# 80 431
  • Мнения: 2 184
Здравейте, да се включа с питане относно договор с моб.оператор - в случая Виваком.
Договорът ми е изтекъл преди 5 дни, бяхме с ММ извън страната и днес поглеждам ,че сметката от обикновените 30 лв е станала 100 лв 😠😠😠
Принуждават сумата да се плати + ако прекратя договора още неустойки.
Как процедирахте с тия мошеници ?
Реално от 5ти до 10ти днес ( явно начисленията са 70 лв, тъй като до 5ти ноември би трябвало да си ми е нормална сметката от 30 лв ,защото до тази дата е договора) .Нещо не е ясно, служителите увъртат...
Жалба ли да пиша? Първо разпечатка ще искам !
в месеца в който ти изтича договора ти тръгва НЕпромоционалната цена т.е. ако договора изтича на 28.11, а фактура излиза на 25.11
на 25.11 вече ще получите фактура на новата ст-т,ако програмата ви е стандарта си преминава на "безсрочен" договор и си правите каквото искате.
Промо условията са упоменати още при подписването за какъв срок са и след това няма възможност за преподписването на същите, защото за 24м. портфолиото на фирмата се променя и следователно промо цената вече не е налична.
ама защо не четете ???
Явно сте били на пакетна отсъпка - телефон и интернет и след изтичането на договора отстъпката отпада! Копие от договор няма как да ви извадят, защото нямат достъп до тях, а разпечатка (подробна) също не виждат! На оператор могат да ви кажат какви са начисленията - възможно е да са УДС-та (интернет или паразитни СМС-и) Изтекъл ли е договора не сте длъжни да преподписвате и може да прекратите по всяко време!

# 80 432
  • София
  • Мнения: 23 075
Изследването за хемоглобин за колко време излиза?

# 80 433
  • Мнения: 5 012
Хемоглобинът е час от пълната кръвна картина, в рамките на деня излиза, някъде и до час, ако на място правят изследването.

# 80 434
  • София
  • Мнения: 23 075
Само хеглобин е пуснат, преди доста часове вече. Явно има проблем в лабораторията. Благодаря.

# 80 435
  • София-Младост
  • Мнения: 23 380
Само хеглобин е пуснат, преди доста часове вече. Явно има проблем в лабораторията. Благодаря.
Проблем едва ли...опитай по-късно, вероятно проверяваш през интернет. Обикновено ги качват следобяд.

# 80 436
  • Мнения: 2 049
Някои лаборатории ги качват в 13 или 14 ч. най-късно. Но за пръв път чувам само за хемоглобин. Винаги цената е за цялата ПКК. Какво ще разберат без останалите показатели?

# 80 437
  • Мнения: 2 822
Здравейте!

Моля, кажете ресторант в София с музикална програма - народна музика или рок. С хубаво меню, да е готино и забавно.

Благодаря предварително

# 80 438
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 328
Здравейте!

Моля, кажете ресторант в София с музикална програма - народна музика или рок. С хубаво меню, да е готино и забавно.

Благодаря предварително
Наше село, Веселото село.

# 80 439
  • София
  • Мнения: 1 036
Механите Българка, При шопите, Роден край

# 80 440
  • София
  • Мнения: 23 075
Момичета, прави сте. ПКК е било, аз не съм разбрала. Оказа се, че наистина е имало проблем с качването на резултатите в системата. Благодаря ви.

# 80 441
  • софия
  • Мнения: 4 180
Здравейте, имам един сигурно малоумен въпрос, но не съм наясно: Трябва да купя дрешки на детенце на 10 годинки, което е с височина 140 см. На дрешките виждам че пише ръст 140 , но не знам дали е до толкова или... имам впредвид дали трябва да взема от тези ,на които е посочено 140 или от следващия номер -146 см?

# 80 442
  • Мнения: 69 154
Мисля че далеч по-горен номер ти трябва за 10г дете.
Моето е на 7 и носи 140.

Последна редакция: пн, 12 ное 2018, 20:43 от teta75

# 80 443
  • софия
  • Мнения: 4 180
ами за това детенце са ми казали,че е 140 см. Аз все още нямам дете и честно казано не разбирам особено.

# 80 444
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 344
Здравейте, имам един сигурно малоумен въпрос, но не съм наясно: Трябва да купя дрешки на детенце на 10 годинки, което е с височина 140 см. На дрешките виждам че пише ръст 140 , но не знам дали е до толкова или... имам впредвид дали трябва да взема от тези ,на които е посочено 140 или от следващия номер -146 см?
детски дрехи почти винаги се купуват с една идея по-голям номер.

Общи условия

Активация на акаунт