?Въпроси всякакви?

  • 5 278 290
  • 96 496
  •   2
Отговори
# 89 775
  • Мнения: 499
Здравейте, за съоръжение,което е временно строителство (ще се използва и след това ще бъде премахнато), проектът се разработва във фаза Технически проект или във фаза Работен проект?

Какво временно строителство - разрешено по временен член или какво? Кога е това "след това", когато ще бъде премахнато?

Временните строежи не представляват сгради или самостоятелни обекти в тях, те не се вписват в имотен регистър, не се отбелязват в кадастралната карта и кадастралните регистри, нито пък се съставят или издават актове за правото на собственост или други права върху тях. Тяхното предназначение е да задоволят временно дадени потребности.
Ще бъде премахнато, когато вече няма нужда от него.

# 89 776
  • Мнения: 5 068
Имате ли фейсбук? При мен не се отваря

# 89 777
  • Варна
  • Мнения: 1 849
Имате ли фейсбук? При мен не се отваря
И аз влизам с този въпрос. И при мен не се отваря, а на телефона ми отваря само стари публикации.

# 89 778
  • Мнения: 21 332
Имате ли фейсбук? При мен не се отваря
Не.

# 89 779
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Здравейте, има ли някой който е имал неистов страх от летене и знаете ли някаква техника или нещо което да работи в случай на голям страх и евентуален дискомфорт при кацане и излитане. Ще летя с децата и на всички ни ще ни е за първи път. Имам страх и от затворени пространства, с анасьор не пътувам, а сега трябва и това да преживея.
Благодаря

Имам същия проблем,и до сега не съм намерила разрешение,и се мъкнем по автобусите,което е много дискомфортно.

П.С.Имате ли проблем с отварянето на инстаграм и фейсбук?

# 89 780
  • Мнения: 48 207
За страха не знам...алкохол или лекарства?
За децата- колко са големи? Дъвка или биберон, за да не ги заболят ушите. Някаква книжка или подобно, да се занимават...Обикновено им е интересно Simple Smile

# 89 781
  • Мнения: 939
Децата са големи, като се замисля май най-много от тримата аз се страхувам  Mr. Green, а ми се иска да съм спокойна за да не ги напрягам. Взех си един спрей на д-р Бах колкото да ме успокоява мисълта, че имам нещо под ръка.

# 89 782
  • Мнения: 69 301
radi86 , знам какво представлява временен строеж. Но въпросът ви е неясно зададен, за това попитах. Помислих, че за някое съоръжание по време на строителството говорите...
Според заданието на възложителя - иначе и работният, и техническият проект подлежат на одобряване и съгласуване.

# 89 783
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Писаха,че има срив в с-мата. Няма Фейсбук .

# 89 784
  • София
  • Мнения: 12 585
При мен се отваря ФБ.

# 89 785
# 89 786
  • Мнения: 48 207
И при мен си работи Joy
Вероятно е за някои страни

# 89 787
  • Мнения: 9 786
Колкото да връщането на пари - топлофикация връща, преди доста години си бях взела надвнесеното, ама има някакъв срок, в който можеш да отидеш да си ги вземеш
Само на собственик ли се връщат или наемател, с договора за наем, може да си вземе парите?

Съжалявам, не мога да отговоря за наемател..

# 89 788
  • Мнения: 1 187

[/quote]Само на собственик ли се връщат или наемател, с договора за наем, може да си вземе парите? [/quote]

От горчив опит - само на собственика ли или по-точно на този, на чието име е партидата в топлофикация.

# 89 789
  • Пловдив
  • Мнения: 23 942
Пишат, че ФБ бил достъпен вече, ама при мен не е.

Общи условия

Активация на акаунт