?Въпроси всякакви?

  • 5 266 399
  • 96 496
  •   1
Отговори
# 90 990
  • Мнения: 68 654
Паспорт имам също от 2009г....същата работа - носих снимка по стария ред, отпечатъци не. Нов няма да вадя засега...

И СУМПС имам...и там не ми взеха отпечатъци 2009г.

# 90 991
  • софия
  • Мнения: 25 465
Не. Не са ми вземали  2009 година. Тогава дори не ме и снимаха, а аз носих снимка от фото. Така че няма кога просто да са ми снели биометрични данни....така ли се водят или не.
Хммм, аз правих и паспорт. Може би, както е написала пак тя, е заради него  Thinking
Като се замисля пролетта съпругът ми и детето вадиха нови паспорти и тогава им взеха отпечатъци и на тях.
Мисля, че въведоха отпечатъците доста след 2009 г.

# 90 992
  • София
  • Мнения: 9 850
За паспорт искат отпечатъци, за ЛК не искат.

# 90 993
  • Мнения: 68 654
Питането беше за ЛК. А аз точно в понеделник подадох и не са ми снемали.

Може би това е обяснението:
За паспорт искат отпечатъци, за ЛК не искат.

# 90 994
  • Мнения: 128
Много благодаря, явно за лична карта все още не взимат. Доколкото разбрах от следващата г. ще почнат.

# 90 995
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Здравейте,

Някой може ли да ми каже какво пише на изравняваща фактура на Техем на позиция "Отопление на имот" в раздел "Разпределение на разходите" за софийски панелен тристаен апартамент с парно?

Подозирам, че по инерция са ми наплякали някаква сума наизуст, а ние нямаме парно от осем години вече, затова ми се иска да погледна какви са поне приблизително разходите на апартамент с парно.

# 90 996
  • Мнения: 6 529
Къде мога да се оплача от Booking?

# 90 997
  • SF
  • Мнения: 21 226
В сайта най-долу в ляво има една колонка с опции. Избираш "Помощ обслужване на клиенти".
От какво искаш да се оплачеш? Аз тези дни точно това правя.

# 90 998
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Има ли разлика между вит.Д3 и вит.Д и ако да в какво точно се изразява?

# 90 999
  • Мнения: 1 412
Имам проблем с фейсбук. Когато си пиша в месинджър с някой и след това изтрия съобщенията след определено време съобщенията, който ми е писал дадения човек отново ми се появяват на екрана без да съм отварял месинджър, но не могат да се прочетат само минават като лента. Дали не е от някаква настройка?

# 91 000
  • София
  • Мнения: 17 775
Мисля, че няма. Д3 си е формата, Д-названието. Повечето на пазара са в тази форма.

Има ли рамки за широкоформатни изображения? Примерно 70/100. Не намирам такива.

# 91 001
  • Мнения: 2 113
За пътуване с дете в чужбина( с кола) освен меж. паспорт и заверено пълномощно от двамата родители, искат ли и акта за раждане на детето.

Различни мнения ще прочетеш. Най-добре сложи едно копие в чантата и не го мисли. Ако ти поискат, вадиш.
Става въпрос за Гърция.  
Ако се иска акта за раждане трябва да отложим пътуването и да се обадя на родителите да ми го изпратят.
Иначе ще е голямо разочарование утре да ни върнат от границата.
MariyaS, родителите са с една фамилия.

А кой нотариус без да види удостоверението за раждане е заверил декларацията/пълномощното ?
Странно. В последните поне 5 години не заверяват ако не видят кои са родителите по уд-е за раждане.

# 91 002
  • София
  • Мнения: 1 271
За booking - от формата за обслужване на клиенти няколко пъти изпращах сигнал, получавам автоматичен отговор и това е. Нито тук на телефона някой вдига...

# 91 003
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
За booking - от формата за обслужване на клиенти няколко пъти изпращах сигнал, получавам автоматичен отговор и това е. Нито тук на телефона някой вдига...
Бях писала и аз преди време...отговорят и звънят, ама със закъсненеие.Ако ти е спешен проблема нямам идея...

# 91 004
  • Г. О.
  • Мнения: 1 724
Няма разлика. Витамин Д3 си е витамин Д.

Общи условия

Активация на акаунт