?Въпроси всякакви?

  • 5 266 728
  • 96 496
  •   2
Отговори
# 93 345
  • Мнения: 39 384
Да се е издраскал с нокът, някъде да се е ударил? Детската кожа лесно реагира.

# 93 346
  • Мнения: 11 547
Може нещо да го е ухапало. Не се шашкай от едно петънце.
Забравих да се оплача- обиколих кварталните аптеки да търся едни витамини, които иска свеки. Смешното е,че са френски!!!, а тя живее там 🤣
Донси, прати я да търси някой български илач по френските аптеки. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 93 347
  • Мнения: 3 096
И се оплачи в правилната тема Joy

# 93 348
  • Мнения: 3 368
Травматолог в София да препоръчате за възрастен? Или да ме препратите в подходящата тема. Благодаря!
Мазнейков в Света София.

# 93 349
  • Мнения: X
Благодаря за отговорите за климатика. Ако още някой има мнение по въпроса, да не се срамува ... Simple Smile...приемам още акъл...
За стая 6х5х3 за 10 градуса промяна трябват 7500. Зимата ако държите 24 при -15 ще ви трябват 29000. Т.е 12ка би трябвало да ги изпомпи за около два часа. Обикновенно през зимата температурата в стая не пада под 10 което са 11000.
Когато избирате гледайте и какъв обем за час превърта вътрешното тяло. Търсете с голям.
Скрит текст:
В моето жилище в стая юг югозапад с обем 110 кубика има монтиран 18к. което е абсолютно ненужно. Сложен е за да може лятото да свали температурата до поносими нива за под 10 мин.
За помещение което изисква над 14к е по добре да се сложат два по 8.

# 93 350
  • Мнения: 19
Здравейте, искаме да си купим стара къща на село или дворно място, парцел,на който в последствие да си построим нещо...Искам да попитам,кои са тънките места.За какво трябва да съм внимателна,какъв трябва или не трябва да е статута на имота, за да нямам главоболие, ако е в покрайнините на селото,за какво трябва да следим и т.н

# 93 351
  • Сф
  • Мнения: 10 668
Аз съм обиколила доста ортопед-травматолози.Но препоръчвам само един Тони Георгиев , Софиямед

# 93 352
  • Мнения: X
Здравейте, искаме да си купим стара къща на село или дворно място, парцел,на който в последствие да си построим нещо...Искам да попитам,кои са тънките места.За какво трябва да съм внимателна,какъв трябва или не трябва да е статута на имота, за да нямам главоболие, ако е в покрайнините на селото,за какво трябва да следим и т.н
Темата е много обширна. Защо не пуснете ваша тема, в която ще прочетете различни гледни точки и ще получите повече насоки от повече потребители. Тук е по-скоро за бързи въпроси и бързи отговори по всякакви въпроси.
Този подфорум е подходящо място.

# 93 353
  • Мнения: 68 668
Дали има прокаран ток, вода, канализация. Има ли подробен устройствен план. Има ли път до имота...но Тони е права...оцширна е темата. Мисля че съм срещала подобни теми тук из форума..

# 93 354
  • София
  • Мнения: 6 142
Травматолог в София да препоръчате за възрастен? Или да ме препратите в подходящата тема. Благодаря!
д-р Гьорев
https://www.rating.hapche.bg/rating/lekari-spetsialisti/9664/ivan_spasov_gyorev

Подкрепям с две ръце препоръката.

# 93 355
  • софия
  • Мнения: 2 463
Издирвам място в/или около Люлин или в самия Люлин, където се продават - тук изпадам в обяснения - представете си ученическа раница - онази лента долу ,която се регулира и самият регулатор. Трябва ми място ,което продава въпросните ленти /2см широки/ и да са дълги поне 2 метра и съответно да има закопчалките /регулатори
ПС: в шивашките магазинчета около пазара не се продават

# 93 356
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Издирвам място в/или около Люлин или в самия Люлин, където се продават - тук изпадам в обяснения - представете си ученическа раница - онази лента долу ,която се регулира и самият регулатор. Трябва ми място ,което продава въпросните ленти /2см широки/ и да са дълги поне 2 метра и съответно да има закопчалките /регулатори
ПС: в шивашките магазинчета около пазара не се продават

това ли? http://www.kinkaleria.com/index.php?m=320&lang=1&categor … &prodid=11651

и с ленти 2 за 7,50 https://tashev.bg/store/bg/lenta-s-katarama-tashev-2br-629
1 за 4,50 https://outsider-bg.com/produkt/%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0-% … %BC%D0%B0-8cplus/

# 93 357
  • софия
  • Мнения: 2 463
лентата е супер,но ми трябва от онези тройни закопчалки, зашива се в единия край и след това свободно се движи ; за тренировки по канадска борба ми трябват

# 93 358
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
Държавната администрация си работи на 01,11 нали?  newsm78 Че спорим тук с един колега...Аз знам, че само училищата почиват.

# 93 359
  • Мнения: X
Естествено, че работи. Почиват само училища и висши учебни заведения.

Общи условия

Активация на акаунт