?Въпроси всякакви?

  • 5 278 120
  • 96 496
  •   1
Отговори
# 27 885
  • София
  • Мнения: 18 797
Защото не се спазва забраната,затова трябва да се проверява?Масово паркират.Така мислиш ти и аз и други сигурно,но не е достатъчно.

# 27 886
  • Мнения: 371
Аз лично не знаех за такава забрана, докато не ми направиха проблем в Турция. Там ми обясниха, тук никой не ми е казвал. Имам приятелки, които изобщо не ми вярваха, че има такава забрана  Peace

# 27 887
  • Мнения: 3 959
Защото не се спазва забраната,затова трябва да се проверява?Масово паркират.Така мислиш ти и аз и други сигурно,но не е достатъчно.
Все от някъде трябва да се започне. Мисленето "Всички така правят" не е правилно.
Предполагам, че има хора, които не знаят, но има и такива, на които така им изнася.
Мисля, че съм виждала лепенки, че е забранено, но не мога да се сетя на кой паркинг точно.
Дано повече хора, които не знаят, да разберат чрез темата, че е забранено.

# 27 888
  • София
  • Мнения: 18 797
Има стикери и табели при влизане.Ами не е правилно,но е масово и не само в случая за жалост.За това казвам да се проверява,да има контрол.

# 27 889
  • Мнения: 11 667
В МОЛ-овете във Варна има забранителни знаци на входа на подземните гаражи! Явно обаче, че никой не гледа знаците.....

# 27 890
  • Мнения: X
 Миналото лято влязохме в мол във Варна /точно беше -не си спомням кой точно /и като видяхме табелата излязохме и паркирахме навън.
 Като има забрана значи си има причина и явно е основателна - и ако стане някаква авария или инцидент  ще е заради такива дето се правят на ни чули ни видели.
  Има ли правила трябва да се спазват и да важат за всички. И най -важното е да има санкции -тогава няма да има хитруване и пренебрежение.
  Не нападам никой персонално . Такова е мнението ми .
   

# 27 891
  • sf
  • Мнения: 10 256
В МОЛ Сердика има ли безплатен WI-FI?

# 27 892
  • Мнения: 18 057
http://apteka.framar.bg/30011075/%D1%82%D1%83%D1%81%D0%B0%D0%B2% … 125-%D0%BC%D0%B3-

Моля ви, преведете ми от български на български- по колко сироп трябва да давам на дете на 8 години  newsm78 По 10 мл на прием, или 10 мл дневна доза Rolling Eyes

# 27 893
  • sf
  • Мнения: 10 256
Аз го разбирам по 10мл на прием  Rolling Eyes

# 27 894
  • Мнения: 18 057
Аз го разбирам по 10мл на прием  Rolling Eyes

Така звучи, но е много според мен  newsm78

И Геломиртол съм взела, май по- добре него

Джипито ни е болна, не искам да я притеснявам, иначе не бих така импровизирала

# 27 895
  • София
  • Мнения: 3 818
Аз лично не знаех за такава забрана, докато не ми направиха проблем в Турция. Там ми обясниха, тук никой не ми е казвал. Имам приятелки, които изобщо не ми вярваха, че има такава забрана  Peace
Никъде в София не съм виждала да се проверява за газова уреда, но има забранителни табели. Не мога да си спомня на паркинга на кой мол точно съм го видяла, но съм виждала /иначе нямаше да го знам/

# 27 896
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
http://apteka.framar.bg/30011075/%D1%82%D1%83%D1%81%D0%B0%D0%B2% … 125-%D0%BC%D0%B3-

Моля ви, преведете ми от български на български- по колко сироп трябва да давам на дете на 8 години  newsm78 По 10 мл на прием, или 10 мл дневна доза Rolling Eyes
по 10 мл. на прием
не е написано много правилно/особенно за по-притеснителни майки/,но дозата за деца над 12 год. е на прием да се взима 2х10 мл. т.е. 20 мл.

# 27 897
  • Мнения: 18 057
И аз от там заподозрях, че е на прием, но ....то за 2 дни ще свърши шишенцето, а обикновено все ми остават сиропи  newsm78

# 27 898
  • Мнения: X
Рая Никол ,състава на сиропа е изцяло от билкови извлеци и няма опасност от предозиране . 5мл ще е просто нищожна доза. Другите съставки са просто за удължаване на трайността и подобряване на вкуса.  Етанола е етилов спирт -на база спирт се прави извлека от билки. За организма глицеролът е безвреден. Използва се като хранителна добавка. Той се прибавя към бонбоните с пълнеж.
 Етанола е  в ролята си на разредител екстрагент ,глицерола е като подобрител на вкуса .
  Това е билков сироп  и не мисля да е опасен . Малко повече от чай от мащерка и живовляк / двете не са токсични растения като татул и самакитка . Кашлица може да се лекува и със билкови чайове -зависи от естеството й .
 

# 27 899
  • Мнения: 18 057
Мен пък ме е страх от билкови сиропи, преди години така упоих голямата щерка, че още ми държи влага  Confused Уж да не е химия, ама и тия не ми изглеждат безвредни

Общи условия

Активация на акаунт