?Въпроси всякакви?

  • 5 279 411
  • 96 496
  •   1
Отговори
# 37 635
  • София
  • Мнения: 975
Случвало ли се е на някой изведнъж пералнята да започне да цапа дрехите? Днес извадих няколко светли  дрехи със сиви петна, като напръскано с машинно масло.

# 37 636
  • София
  • Мнения: 3 789
Случвало ли се е на някой изведнъж пералнята да започне да цапа дрехите? Днес извадих няколко светли  дрехи със сиви петна, като напръскано с машинно масло.

На мен. Хубаво си избърши гуменото уплътнение на вратичката - събира се нещо като слуз от вътрешната страна. Аз бъркам с хавлиени ръкавици, иначе не става.

# 37 637
  • Варна
  • Мнения: 10 820
Скрит текст:

Такъв плот за повиване на бебета удобен ли е?

# 37 638
  • UK
  • Мнения: 2 886
О да,  тъкмо днес разглеждах да си купя,  че си спомних колко ми беше удобно.  Закрепя се на леглото и хич не трябва да се навеждаш и изгърбваш.

# 37 639
  • София
  • Мнения: 5 658
Да, много е удобен, за мен беше незаменим  Peace

# 37 640
  • Мнения: 6 362
Случвало ли се е на някой изведнъж пералнята да започне да цапа дрехите? Днес извадих няколко светли  дрехи със сиви петна, като напръскано с машинно масло.

Да. Оказа се, че е мухлясала вътре (където се поставя чекмеджето за препаратите, не самото чекмедже).
Изчистих с препарат против мухъл и пароструйка и пуснах една празна пералня.

# 37 641
  • Мнения: 1 612
Вече цяла седмица получавам sms от непознат сръбски номер с текст (копирам): "Snap zovni odma ZORAN sad sam izaso iz ove tmurne price"
Мисля, че това са от ония телефонните терористи. Супер изнервящо ми е вече. Вероятно са ми вкарали телефона в някаква програма, която автоматично ми изпраща съобщения ежедневно. Случва ли се това и на вас?
Как мога да блокирам този номер да не може повече да ми изпраща смс-и?
И още един въпрос: Какво по-точно пише? Да се обадя спешно ,защото.....?
Благодаря предварително!

# 37 642
  • Мнения: 2 208
Обади се спешно/Зоран е името му/,  сега излязох от тази мрачна история/или приказка/.

# 37 643
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
★★★amore★★★, ако си със смартфон инсталирай си приложение за блокиране на номера. Това, например.
https://play.google.com/store/apps/details?id=org.baole.app.blacklist&hl=bg

# 37 644
  • Мнения: 1 612
★★★amore★★★, ако си със смартфон инсталирай си приложение за блокиране на номера. Това, например.
https://play.google.com/store/apps/details?id=org.baole.app.blacklist&hl=bg

Ще пробвам. Благодаря ти!

kokoMira благодаря ти за превода.
Тези хора за болни мозъци!!!
....зор ми е за мрачната приказка на Зоран  Twisted Evil

# 37 645
  • София
  • Мнения: 975
Случвало ли се е на някой...

Да. Оказа се, че е мухлясала вътре (където се поставя чекмеджето за препаратите, не самото чекмедже).
Изчистих с препарат против мухъл и пароструйка и пуснах една празна пералня.

Благодаря! Точно това се оказа, като извадих чекмеджето ми стана лошо...кoй да се сети да погледне и там!  ooooh!

# 37 646
  • София
  • Мнения: 3 789
Скрит текст:

Такъв плот за повиване на бебета удобен ли е?

Грам не ми беше удобен. Студен е, трябва да се подлага пелена. На кошарата не се закрепваше, а когато детето започна да шава - стана неизползваем. Ползвала съм го броени пъти след баня, предпочитах да го повивам на леглото ни.

# 37 647
  • Мнения: 13 564
Пускам от време на време една празна пералня с оцет за изчистване на тия натрупвания, същото правя и с кафеварката вода с оцет , ползвам и този препарат
http://apteka.framar.bg/30030082/%D0%B8%D0%BC%D0%BF%D1%80%D0%B5% … 250-%D0%BC%D0%BB-

# 37 648
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Случвало ли се е на някой...

Да. Оказа се, че е мухлясала вътре (където се поставя чекмеджето за препаратите, не самото чекмедже).
Изчистих с препарат против мухъл и пароструйка и пуснах една празна пералня.

Благодаря! Точно това се оказа, като извадих чекмеджето ми стана лошо...кoй да се сети да погледне и там!  ooooh!
Има различни видове препарати за почистване с такава цел.Свършват перфектна работа  Peace
Скрит текст:




Потърси ги в Кауфланд,Лидл,DM
Само не и 'профилктика'с белина,оцет или сода...ще си съсипеш машината.

# 37 649
  • Мнения: 7 779
използвайте по-често програма на 60 градуса за пране, по-рядко течен перилен препарат. допълнителното плакнене е предимство.  Laughing
почиствайте си чекмеджето за прах и омекотител, маншона на люка и филтъра 1-2 пъти годишно.
вероятно няма да имате подобни проблеми.
пуснете пералнята на 90 градуса (без дрехи) и без никакви препарати.
чак тогава ако проблема не се оправи може да използвате химията (препаратите)

Общи условия

Активация на акаунт