?Въпроси всякакви?

  • 5 275 661
  • 96 496
  •   2
Отговори
# 74 895
  • София
  • Мнения: 8 943
Ако отивам някъде в Бг за 2-3месеца, трябва ли да си нося синята здравна книжка?
Да.

# 74 896
  • София
  • Мнения: 6 001
Ако отивам някъде в Бг за 2-3месеца, трябва ли да си нося синята здравна книжка?

По-добре си я носи. Аз винаги я нося, въпреки че досега за радост не ми е трябвала.
Освен това, ако си на едно и също място за този период имаш право да си избереш временно Джи-Пи и да се запишеш при него. Ти си прецени дали ти е необходимо.

# 74 897
  • под тепетата
  • Мнения: 9 473
Благодаря, Aннa и Жълто Цвете! Страх ме е да не я потунясам някъде, но по-добре да я нося!

# 74 898
  • Мнения: 9 243
на някой да му се намират в къщи от малките франзели на Лидл, ако може да ми я измери и да каже колко точно сантиметра е?
е с колегите спорим  Praynig bouquet

# 74 899
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Къде се продава бял тамян? В аптеките?

# 74 900
  • София
  • Мнения: 3 789
Получих обаждане от +35924341545, били от фирма "Ивис", правели стратегическо проучване и искали да ми зададат няколко въпроса Angry Попитах госпожата, откъде разполага с номера ми , а тя ми каза, че било на случаен принцип. Ти да видиш! Казах й да го зачеркне и да не ми звънят повече.
Открих в интернет, че били досадници, предлагали различни услуги, идвайки в дома ти. Sweat Smile
https://whocallsme.com/Phone-Number.aspx/35924341545
Някой от вас получавал ли е същото обаждане?

Аз редовно от най-различни фирми. На повечето им съдействам когато уж попълват анкета, защото няма лични данни, а и това е работа като всяка друга, имам позната, която работи същото, плащат им на обработен клиент. Като ми звъннат след време, че съм  "спечелила от томболата им", отказвам директно, или казвам, че съм в друг град, или някоя простотия. Обикновено се отказват. Режа директно белите карти и още едни глупости имаше  - там директно се опитват да те изкарат идиот и да те прецакат с пари.

# 74 901
  • Мнения: 13 649
Къде се продава бял тамян? В аптеките?
Био магазин "Зоя" продават насипен. Бих потърсила в големи вериги аптеки или дрогерии, ако е за лечебна цел.

# 74 902
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Пролетно цвете, благодаря!

# 74 903
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 395
и защо изобщо я е приел
призовки не се приемат
ама как разбрахте че е призовка  newsm78
призовките от споменатите съдилища знам , че се "предлагат" по адресна регистрация.
ако има изп.дело от съдия изпълнител той може да уведоми И работодателя. и в това уведомление пише , че работодателя трябва да окаже съдействие на СИ и носи нак.отговорност ако не го направи. нещо от този род е.    

# 74 904
  • UK
  • Мнения: 2 869
Малко ми е странен въпроса, но от известно време не ми дава мира.
В БГ сега модерно ли е да се носят чорапи до средата на прасеца

# 74 905
  • sf
  • Мнения: 10 218
Не знам да е модерно, но е адски грозно, а доста хора видях 😣

# 74 906
  • Мнения: X
След като BALMAIN ги включи в последните си колекции,всички мъже носеха сандали с чорапи,смятайте...
Но някак не смея да се изпляскам така Grinning

# 74 907
  • София
  • Мнения: 3 955
Да попитам и тук, че темата е по-популярна - моля, препоръчайте ми гинеколог, за предпочитане жена, в София. Спешно ми е, затова предпочитам да може да приема пациенти и без предварителен час - колкото ми се налага да изчакам утре, няма проблем. Благодаря!

# 74 908
  • Мнения: 3 732
Преди години бях намерила сайт в който вкарваш име и излизат водените според името дела. Сега го търся, а не го намирам.
Сещате ли се кой е?

# 74 909
  • Перник
  • Мнения: 1 920
Обади се в МБАЛ Надежда и попитай има ли свободен час за утре при някой от техните лекари на кабинет.

Общи условия

Активация на акаунт