?Въпроси всякакви?

  • 5 266 444
  • 96 496
  •   1
Отговори
# 87 945
  • Мнения: 5 059
Привет на всички.
Да задам един малко тъп въпрос-може ли да се закупи еднодневна карта за градския транспорт от метрото?
Знам,че там продават билетчета,но не знам дали предлагат и карти.

# 87 946
  • София
  • Мнения: 591
Операцията е отворена, премахване на миома. Не искам 6 м. но поне 3. За един не се чувствам готова да се върна на работа.
За три месеца ще стане, но за повече много трудно. На мен ми дадоха три месеца за отворена. Исках още един, месец, но ми отказаха. Разрез ми беше от пъпа до долу. И това ми беше втора такава операция в/у същото место, което зараства много трудно.

Последна редакция: нд, 02 юни 2019, 16:06 от bubanka

# 87 947
  • Мнения: 68 658
Простете невежеството ми, но в една тема прочетох, че детето /в яслена възраст/, поискало да яде "пауч" ....проверих в гуглето, но ми излиза кучешка храна. Куче нямам, дете имам....та какво е това ядливо нещо, наречено "пауч" ? Rolling Eyes

# 87 948
  • Мнения: 1 212
Простете невежеството ми, но в една тема прочетох, че детето /в яслена възраст/, поискало да яде "пауч" ....проверих в гуглето, но ми излиза кучешка храна. Куче нямам, дете имам....та какво е това ядливо нещо, наречено "пауч" ? Rolling Eyes
Мисля, че на това викаха 'пауч', като пюре е някакво вътре, ама за пиене. Има на различни производители (Бебевита, Гербер). Хип го наричат 'закуска'.

# 87 949
  • София
  • Мнения: 10 331
Светът се побърка. Ще се удавим в пластмаса. Три лъжички изкуственяк в отделна опаковка.

# 87 950
  • Мнения: 68 658
Какво е това - пюре ли?
И кой го е кръстил така....дори чичко Гугъл е в неведение като мен...ЖДНБ...

Благодаря ти, Маги...

Иначе пиехме от бурканчетата пюрета едно време. Сега какво...устите ли им еволюираха...

# 87 951
  • Пловдив
  • Мнения: 40 781
Не устите...акъла на някой хич го няма!
А инак...пластмасата ни зарива отвсякъде Close

# 87 952
  • Мнения: 1 212
Точно като пюре е вътре...
Работех в бебешки магазин и от там ги знам (не бяха много вървежни) а и като им видиш цената над 2лв. за около 100 гр.... (специално на Хип)
Ами изг*зици Joy

# 87 953
  • София
  • Мнения: 30 142
Хайде и аз в групата на невежите, макар че имам малко дете. Нямах идея, че на това му викат "пауч".

****

Някой следи ли новините за Huawei? Дали наистина ще им спрат достъпа до Google, Youtube и др.? Искам да взема един P30 за подарък, но ме разколебават от магазините за мобилни устройства и ме насочват към Samsung S10.

# 87 954
  • Мнения: 7 923
Някой ми беше разказвал за квадратен блок някъде в България, при строежа на който във вътрешния двор са забравили цял кран. И понеже щяло да излезе по-скъпо да го разглобят и изнесат, го оставили там. Не знам дали е истина и не намирам информация в гугъл, но ако някой се сеща, моля да даде линк. Благодаря.

# 87 955
  • София
  • Мнения: 39 766
Някой ми беше разказвал за квадратен блок някъде в България, при строежа на който във вътрешния двор са забравили цял кран. И понеже щяло да излезе по-скъпо да го разглобят и изнесат, го оставили там. Не знам дали е истина и не намирам информация в гугъл, но ако някой се сеща, моля да даде линк. Благодаря.
MM е от Сливен и ми е казвал за такъв случай там. Но май не блок, а обществена сграда, болница. Ще го питам.

Правилно помня. ММ каза "не знам дали вече не е разрушена".
Това намерих в туба

# 87 956
  • Мнения: 54 445

Някой следи ли новините за Huawei? Дали наистина ще им спрат достъпа до Google, Youtube и др.? Искам да взема един P30 за подарък, но ме разколебават от магазините за мобилни устройства и ме насочват към Samsung S10.

Ще спрат за нови устройства, за наличните вече не.
Но и аз не бих рискувала с тази марка.

# 87 957
  • София
  • Мнения: 3 754
Защо?Какво й е на марката?Всички,които са с Huawei риск ли някакъв са поели?

# 87 958
  • Мнения: 13 082
Защото е възможно да им спрат достъпа до Гугъл и Ютуб. Аз лично също не бих рискувала.

# 87 959
  • Мнения: 15 317
Защо?Какво й е на марката?Всички,които са с Huawei риск ли някакъв са поели?
По новините чух, че американците и китайците се скарали и сега американците щели да налагат санкции, да спрат разните му там приложения и изобщо каквото им дойде на ума. Но това щяло да засегне новите устройства, а не наличните и няма да се отрази на заварените потребители. Иначе на устройствата нищо им няма.

ПП Същия ден в който се сдобих с Хубавей Wink , вечерта чух новината. Stuck Out Tongue Winking Eye
Както се казва - Честито! Joy

Общи условия

Активация на акаунт