Отговори
# 15
  • Мнения: 14
vijte kazah vi predi 4e bqh me na rabota no v edin moment men me sakra6tavat a majat mi se razbolqva ot tazi bolest ako iskate mi vqrvaite kazah vi zapovqdaite na gosti 6te vi dam to4en adres  za da se obedite no ne me obijdaite molq 4e si izpolzvam decata

# 16
  • Мнения: 488
цветелина цанкова,
Вие ли сте с болен съпруг и 5 деца? Ако сте Вие напишете си належащите нужди /примерно дете на ... год. ръст...,височина ... обувки №... има нужда от .../. И не само от дрехи, ако има нужда от бельо, домакински потреби и т.н.
И накрая от какво е болен съпруга Ви? Съвсем не може да работи нищо ли, или трябва да е на облекчен режим на работа? Епикризи имате ли? На ТЕЛК яви ли се? Има ли група инвалидност? Получава ли инвалидна пенсия ? А Вие от Общината, от БЧК помощи получавате ли и колко? А Вашите близки и роднини къде са? Защо те не Ви помагат?
Ако искате да получите помощ ще трябва да ни убедите, че действително се нуждаете от нея. Тук всички сме работещи/ и то много / и не разполагаме със времето си за да Ви дойдем "на гости".

# 17
  • Мнения: 14
qvno ne 4etete  4e predi tova sam rabotela posle me sakra6tavat ot rabota i vi obqsnih 4e nesam nekorektna kam vas za6to ne doidete da vidite kak jiveem i togava da govorite 4e se zloopotrbqva.Daje sega kakto se topi snegat vliza vodata v ka6tata i kogato vali sa6to vali pri nas neznam kak govorite taka bez da me poznavate ako ima kak da proverite za vsi4ko kazano ot men 6te  vi imam doverie dori i egn 6te vi dam da se overite 4ee vi kazvam istinata.i drugo da vi kaja ni e jiveem v edno malko selo tuk nqma nikakva rabota.

# 18
  • Мнения: 14
 1 dete na 11 god 2 dete e na  9 god.3 dete e na 8 god 4 dete e na 5god 5 dete e na 2 god i 10 m.majat mi e operiran na glavata ot tumor dobroka4estven no pri operaciqta e zasegnato ne6to i postoqno go boli glavata i okoto gadi mu se iztrapvat mu racete. i jiveem parvobitno

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 824
С какъв акъл ги раждате тия деца.. newsm78

# 20
  • Мнения: 5 462
С какъв акъл ги раждате тия деца.. newsm78
А де ..? ooooh!
Цветелина , пиши на кирилица ако обичаш .

Общи условия

Активация на акаунт