Отговори
# 45
  • Мнения: 15 884
А, най обичам, че немам ключалка..не ми замръзва нищо... Party Party Party
е, то и аз не ползвам клю4а за да я отклю4а, ама преди две години у големия снег, едвам си отворих вратата Laughing дърпах сецах и накрая влезнах от задната Mr. Green

# 46
  • Мнения: 30 820
А, най обичам, че немам ключалка..не ми замръзва нищо... Party Party Party
Аз имам ама до сега не съм имала проблем Peace

Вани тук била Hug

# 47
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Аз пък най-мразя, кат трябва да чъгъртам, га замръзне по джамовете  ooooh! ooooh! ooooh!
Само задния се грее  Laughing Па добре, един джам по-малко  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 48
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ей го паркура на Чачо снощи  Mr. Green Joy Joy Joy

# 49
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
А, най обичам, че немам ключалка..не ми замръзва нищо... Party Party Party
е, то и аз не ползвам клю4а за да я отклю4а, ама преди две години у големия снег, едвам си отворих вратата Laughing дърпах сецах и накрая влезнах от задната Mr. Green
Аз изобщо нямам, ни на багажник, ни на врати...и не ме питай един път кат ми отказа алармата в Истанбул, а ключа копчето ми се беше прецакало... Crazy Crazy ooooh! ooooh!

# 50
  • Мнения: 15 884
А, най обичам, че немам ключалка..не ми замръзва нищо... Party Party Party
е, то и аз не ползвам клю4а за да я отклю4а, ама преди две години у големия снег, едвам си отворих вратата Laughing дърпах сецах и накрая влезнах от задната Mr. Green
Аз изобщо нямам, ни на багажник, ни на врати...и не ме питай един път кат ми отлказа алармата в Истанбул, а ключа копчето ми се беше прецакало... Crazy Crazy ooooh! ooooh!
хи4 не те мисля Laughing ти там ве4е имаш ли4ен майстор Joy

# 51
# 52
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
А, най обичам, че немам ключалка..не ми замръзва нищо... Party Party Party
е, то и аз не ползвам клю4а за да я отклю4а, ама преди две години у големия снег, едвам си отворих вратата Laughing дърпах сецах и накрая влезнах от задната Mr. Green
Аз изобщо нямам, ни на багажник, ни на врати...и не ме питай един път кат ми отлказа алармата в Истанбул, а ключа копчето ми се беше прецакало... Crazy Crazy ooooh! ooooh!
хи4 не те мисля Laughing ти там ве4е имаш ли4ен майстор Joy
Пу,пу,пу...да не съм те чула поЙче...предпочитам да немам, а и майстора съм го ползвала веднъж Naughty

# 53
  • Мнения: 30 820
Аз пък най-мразя, кат трябва да чъгъртам, га замръзне по джамовете  ooooh! ooooh! ooooh!
Само задния се грее  Laughing Па добре, един джам по-малко  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
smile3521У мъглата беше супер Mr. Green аз чигъртам а они се не чистат Party

# 54
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Аз пък най-мразя, кат трябва да чъгъртам, га замръзне по джамовете  ooooh! ooooh! ooooh!
Само задния се грее  Laughing Па добре, един джам по-малко  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
smile3521У мъглата беше супер Mr. Green аз чигъртам а они се не чистат Party

То от таз мъгла не можеш и да видиш къде да чъгърташ  ooooh! Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Мимчо  Hug Heart Eyes Heart Eyes Абе с теб май се прегръщахме на кафе, ама ай пак  Laughing Hug

# 55
  • София
  • Мнения: 1 426
Я да се запиша и аз в новия ни дом Hug Hug Hug
Зиз, Hug,Дани, Hug,Теро-Реро, Hug
Скрит текст:
newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Момичета искам да кажа нещо,моля ви не ми се сърдете Hug Hug Hug Hug Hug
Скрит текст:
Може ли да слагате цветята,кафетата,тортите и пр. в спойлер,освен че много бързо се пълнят страниците,напоследък виждам много непознати никове на балкона,освен че и модераторите ни посещават честичко,не ми се иска да се повтаря положението от преди, а и след вчерашното съобщение ,което е получила Профи ми е притеснено някак Hug Rolling Eyes
Мими, Hugчестита ти титла  bouquet Hug Heart Eyes

# 56
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ей бееее, забравих да загрозим и аз с колажче, кат начало на темата  Laughing Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 57
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Я да се запиша и аз в новия ни дом Hug Hug Hug
Зиз, Hug,Дани, Hug,Теро-Реро, Hug
Скрит текст:
newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Момичета искам да кажа нещо,моля ви не ми се сърдете Hug Hug Hug Hug Hug
Скрит текст:
Може ли да слагате цветята,кафетата,тортите и пр. в спойлер,освен че много бързо се пълнят страниците,напоследък виждам много непознати никове на балкона,освен че и модераторите ни посещават честичко,не ми се иска да се повтаря положението от преди, а и след вчерашното съобщение ,което е получила Профи ми е притеснено някак Hug Rolling Eyes
Мими, Hugчестита ти титла  bouquet Hug Heart Eyes

Линче  Hug Heart Eyes Heart Eyes За скритото  Peace

# 58
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 465
Как вали кротко и леко побелява Laughing сабах мое си не видим колата Laughing
Пускаш алармята ти сФетнат фаровИти и да разтопи и мой си я намериш Laughing Laughing
да бе да, мойта не е кат твойта Crossing Arms кат я отклю4иш и да ти светнат фаровете.
 ти си по модерна Crossing Arms
Па яз така си я намирам в тъмницата....она свети кат джамия... Joy Joy
Аре Миче и твойта требе да е така...на Рена не съм я виждала, ама твойта да... Rolling Eyes

rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Оохх Зиз ох  , не мога повече Joy

Проспала съм дискусията от края на предната тема, ама така ме разсъни като се зачетох...баба вихронрав hahaha

# 59
  • Мнения: 30 820
Линко Hug Peace

Общи условия

Активация на акаунт