Габриел Гарко, "Чест и уважение"... и още италианско - тема 10

  • 34 178
  • 761
  •   1
Отговори
# 60
  • Швейцария
  • Мнения: 584
Нито ще равоти за секретните служби,
Ама те са криминални престъпници #Crazy
Намериха се главорезите
Пиера казва кой я предопредил за инспектора, но казва че не може в момента да му докаже че е предатор
Тоя с брадата се пита как е възможно след като инсп. и Джанкарло са били много добри приятели.
И после добави, че ако това е вярно и той влиза в списъка за справедливост

# 61
  • Мнения: 1 499
Не знам кой му е стилист на Валди в тоя филм , но той по дискотеките по - хубав изглежда   newsm78

# 62
  • Швейцария
  • Мнения: 584
Ддд123 Hug Валди по дискотеките не ходи  Joy само Габриел ходи  Peace
Кажи сега за серията, гледа ли я?

# 63
  • София
  • Мнения: 7 893
Е, финито за днешния епизод.   Confused
И Нито даже видях  Sick Joy Joy
ddd123  Hug ти си спец по дискотеките, виновен за това е Габриел разбира се, ама ето знаеш и Валди как се явява по такива места  Joy
Лека нощ  Hug

# 64
  • Мнения: 1 499
Ха , ха ,с гестаповските дрехи от събота все едно си беше от първия сезон  hahaha Гледах я , но някакси .....

Като гледах анонса  , Нито си свали  пръстена    #Crazy Явно ще се отказва от Кармен  newsm78 . Обаче тя е обградена от толкова предатели , че накрая може да му звънне да ходи да я спасява  Joy Joy Joy

# 65
  • Мнения: 1 208
Лека нощ на всички и благодаря за превода отново, и за компнията ви .

Скрит текст:

# 66
  • Швейцария
  • Мнения: 584
Лека Varyni Hug
Shatzi Heart Eyes сега вече видя Нито спокойно ще спиш Mr. Green И утре на кафенце мафенце, с чорапки без чорапки Ша го изпием Grinning
Ддд123 сега загрях за какво говориш,
Момичета, абе само при мен ли мамата се гъбарката с мен newsm78 То тогава да ползвам Смарт версията, като ток е  Joy
Лия и на теб много, много целувки ( нямам емотиконето)
Лека нощ и от мен момичета, сладки сънища  bouquet

# 67
  • София
  • Мнения: 7 893
Добро утро  Laughing
Мария Heart Eyes по едно време вчера наистина се почудих, кой сериал гледам. Нито, йок почти през цялото време, че и както го дадоха направо културно се държа  Crazy

http://news.supermoney.eu/tv-gossip/2014/01/anticipazioni-il-pec … le-5-0059706.html
Скрит текст:
Кафе Laughing

# 68
  • Мнения: 1 499
Добро утро и от мен  Hug Шаци  , мерси за кафето  Heart Eyes И аз вчера се зачудих на Нито ....Той добър , добър  Joy Joy Joy памук  #Crazy

Ще постна малко снимки от първата лекция на професор  hahaha Гарко  по време на проекта CinemaLab

сладури  Heart Eyes

















Приятно учене за учащите , особено с такъв преподавател   Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 1 499
Щаци , мерси за подсказките ....

Шестият транш от фантастика Mediaset също така ни казва, че Нито Валди ще инвестира парите, които той е взел от богатата еврейска наследницата в Куба и ще получите в бизнеса в областта на строителството , но съзнанието му и манията му винаги ще бъде изправена Fontamara Carmen и сина си и човекът ще получите дори татуировка с инициалите на имената им на една ръка.

Татуировките ще продължат на ръката ....Валди до края на сериала ще е като стенен вестник  Joy Joy Joy К + Н = ВНЛ   Mr. Green

# 70
  • Мнения: 9 541
 wavey

О, момичета, повече сте писали отколкото очаквах, а имам 3 минути Mr. Green, така че мятам само кафето и после с кеф ще гледам фотки и ще ви чета



Останаха ми 8 минути да се сетя къде ми е колата и да ходя да я изрия, ужас Cry

# 71
  • Мнения: 24
Добро утро и от мен, момичета!  Hug
Пожелавам лек ден и приятни емоции с наш Габчо.  Laughing

  bouquet

# 72
  • Мнения: 1 499
Поне се отходи на дискотеки  Mr. Green В първата още е имал сили за smile  hahaha

# 73
  • Швейцария
  • Мнения: 584
Привет-миврет  wavey момичета  Hug
Ау, много кафенца...ще си пийна с удоволствие. Мерси за което на  Shatzi Heart Eyes
Лиа Heart Eyes и на Ддд123  Heart Eyes за снимките.
 Мелина Ки, лек ден и на теб   bouquet
Аз до като се излюпя то станало обед  Shocked
Shatzi, то снощи Нито за малко се появи и да, беше “културен“, но това е само подготовката му за следващите му гадории в комбина този път с тия от секретните. Не разбрах само къде се дяна тази Глауция  newsm78 след като Нито ѝ прости. А и друго не разбрах, как така секретните служби искаха смъртта му, а после за нула време се договориха или ще кажете, че краставите магарета се надушват от далече. Другото което ще ми е интересно, бащата Франческо намрази Кармен за това че има дете от Нито, сега да видим как ще реагира и постъпи с дъщерята на Елиза/Нито newsm78? Много ентусиазиран беше и щастлив, до в момента в който Кармен със завидно удоволствие му съобщи името на бащата  Mr. Green като че ли искаше да му каже: “-Ето, не само аз имам дете от Нито!“ Тия пък партизани хич не ми са интересни, само се пънат пък нищо не правят  Mr. Green Тайни писъмца, тайни срещи, една серия си предават важната информация за предателството на инспектора, после пък до като се убедят че е истина  newsm78 и до като направят една крачка, тайните са с две напред  Rolling Eyes А сега и в комбина с Нито...мале, мале. Дето казва Ддд123, нищо чудно Кармен да опре до Нито  Mr. Green
Е, изказах се малко разхвърлено, но на прима виста това ми е в главата  Crossing Arms

# 74
  • Мнения: 1 499
Нов event  ли виждам  newsm78



Miss Mondo Italia

Domenica 16 Febbraio
FINALE REGIONALE OSPITE GABRIEL GARKO
Surbo (Lecce) Quattro Stelle Arredamenti zona Centro Commerciale Ipercoop ore 18,30 ingresso libero

Общи условия

Активация на акаунт