Спрени от продажба детски пюрета на ”Ганчев”

  • 1 754
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 679
Аз храня моя хубосник с Ганчев-плодови. но чесно от този вид не съм давала- май почвам да се замислям дали да купувам но както каза pipince - дали вносните със сигурност са проверени или .....

# 16
  • Мнения: 144
Точно такива ябълка и морков и ябълка и тиква са любимите на Вики. Ужассс!!! Току-що прочитайки изтърчах да видя от коя партида са моите, защото майка ми като идва през ден-два купува и носи по 3-4. Защото Вики си изяжда (изпива) на ден по едно, но са от следваща партида явно, защото пише на капачката, че са годни до 11.2008. Безкрайно съжалявам, ако е така, защото не са лоши на вкус плодовите на Ганчев. Не че другите не ги иска, но тези са ми финансово изгодни, а зеленчуковите и месните купувам на Хип. Вики пък тях ги харесва. Въобще - вкусовете са разнородни. На Семпер ми се струват доста гъстички, нещо в повече има в тях ми се струва.
Ще продължавам да купувам, защото бебка ги харесва, но ще внимавам с партидите newsm78, знам ли.....

# 17
  • Мнения: 2 220
Никога не съм купувала и нямам намерение да купувам български пюрета! И то не, защото съм много богата, съвсем не - ето защо зеленчуковите ги правя. Само плодови купувам на Хип и Гербер. Когато излязат пресните плодове, и тях ще си ги приготвям аз.

# 18
  • Мнения: 221
Мисля,че е недопустимо да се намират на пазара продукти с лошо качество и то,когато се отнася за бебета.Аз основно купувах ябълки и моркови,ябълка и тиква,шипки идр. не знам как да се доверя отново на Ганчев или на кого да вярвам ве4е. #Crazy

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
Нашите производители пак се издъниха.
Много ми е интересно,когато преди 1-2месеца имаше проблем с Аптамила и с Нестлето и изтегляха продукцията от половин Европа,какво ли говорят майките в страните производителки newsm78

# 20
  • Мнения: 5 299
За мен това са едни от най-ужасните пюрета и никого не сме ги харесвали.
И аз така bowuu

# 21
  • София
  • Мнения: 2 967
Аз няма да коментирам случая, само не знам към кой трябва да се обърне човек, когато лекарите по консултациите и по списанията пишат едно: готовите пюрета са много по-добри, защото....................... и се започва едно изреждане, луд да стане човек. Всеки месец ни атакуват: пюрета, минерални води и т.н, т.н.

# 22
  • Мнения: 4 392
След като уведомяват беше редно да го направят по новините, за да стигне до повече майки.
Иначе за пюретата - не мисля, че са под всякаква критика, напротив за мен това е най-доброто. Чужденците се изтрепват да ядат български плодове и зеленчуци, които за разлика от вносните не са с вкус на картон. Така, че предпочитам българското. За протокола - ще продължавам да давам Ганчев, колкото и да ви е странно!
С пьрвата част от постинга ти сьм сьгласна Peace - аз го научих от форума,мьжьт ми от нетинфо.По ТВ маи са прекалено заети с птичия грип...
Но отиди на пазара и си купи бьлг.плодове и зеленчуци Wink ІНяма да намериш!
Моркови от Турция,зеле от Македония,чесьн от Китаи и т.н. А парадоксьт е ,че точно есента,когато беше сезоньт на ябьлките,пратих мьжа ми да купи ябьлки ,а тои ми донесе банани,защото били ПО-ЕВТИНИ от бьлгарските ябьлки!!!! Така,че и на чужденците ще им приседнат  Twisted Evil

# 23
  • Мнения: 2 309
След като уведомяват беше редно да го направят по новините, за да стигне до повече майки.
Иначе за пюретата - не мисля, че са под всякаква критика, напротив за мен това е най-доброто. Чужденците се изтрепват да ядат български плодове и зеленчуци, които за разлика от вносните не са с вкус на картон. Така, че предпочитам българското. За протокола - ще продължавам да давам Ганчев, колкото и да ви е странно!
С пьрвата част от постинга ти сьм сьгласна Peace - аз го научих от форума,мьжьт ми от нетинфо.По ТВ маи са прекалено заети с птичия грип...
Но отиди на пазара и си купи бьлг.плодове и зеленчуци Wink ІНяма да намериш!
Моркови от Турция,зеле от Македония,чесьн от Китаи и т.н. А парадоксьт е ,че точно есента,когато беше сезоньт на ябьлките,пратих мьжа ми да купи ябьлки ,а тои ми донесе банани,защото били ПО-ЕВТИНИ от бьлгарските ябьлки!!!! Така,че и на чужденците ще им приседнат  Twisted Evil
По нашите пазарчета,доста често срещам чужденци в атака да изкупуват българското.Направо немога да се добера до ни единдомат Joy hahaha
Мили мами,търговията на каквото и да е,е една ЛЪЖА!!!Не се връзвайте на етикет "български домати" и пр.Един търговец,толкова лесно може да врътне купувача bowuu Mr. Green

# 24
  • Габрово
  • Мнения: 336
Ами аз научих от новините  по БТВ.

Мисля,че е недопустимо да се намират на пазара продукти с лошо качество и то,когато се отнася за бебета.Аз основно купувах ябълки и моркови,ябълка и тиква,шипки идр. не знам как да се доверя отново на Ганчев или на кого да вярвам ве4е. #Crazy

Май трябва да си спретнем по една химична лаборатория в къщи и така...

# 25
  • Мнения: 1 771
За жалост нямам доверие на българското производство. Като гледам червената кайма, инжектираните пилета с вода. . . е нямам доверие и не бих си правила експеримент с детето. Правя домашни и когато не мога купувам на доказани ф-ми: ип, Семпер, Гербер. Да не говорим, че в българските има сол и захар.

# 26
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
За жалост нямам доверие на българското производство. Като гледам червената кайма, инжектираните пилета с вода. . . е нямам доверие и не бих си правила експеримент с детето. Правя домашни и когато не мога купувам на доказани ф-ми: ип, Семпер, Гербер. Да не говорим, че в българските има сол и захар.
Аз също нямам доверие в генномодифицираните храни, а това ядат голяма част от европейците Wink
домати, краставици и прочие - всичко с един вкус, говоря от личен опит Peace
А домашните с какви продукти ги правиш - собствено производство или купени от пазара?
Не се заяждам, питам
Благодаря  bouquet

# 27
  • Мнения: 1 771
За жалост нямам доверие на българското производство. Като гледам червената кайма, инжектираните пилета с вода. . . е нямам доверие и не бих си правила експеримент с детето. Правя домашни и когато не мога купувам на доказани ф-ми: ип, Семпер, Гербер. Да не говорим, че в българските има сол и захар.
Аз също нямам доверие в генномодифицираните храни, а това ядат голяма част от европейците Wink
домати, краставици и прочие - всичко с един вкус, говоря от личен опит Peace
А домашните с какви продукти ги правиш - собствено производство или купени от пазара?
Не се заяждам, питам
Благодаря  bouquet

Понеже нямам познати които са производители, купувам от  един ЕКО магазин на Ситняково. 

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
Не искам да звучи като заяждане,ама имаш ли познати в ЕКО магазина,та да си сигурна че са "еко" продукти,а не плащаш само по-висока цена за същата продукция

# 29
  • Мнения: 588
Според мен просто чичо Ам-Ам си отмъщава на чичо Ганчев за предното натопяване...
Първо се оказа че Ам-ам не са като света, после се оказа че Ганчев не са като света, майките отказаха да купуват Ам-ам, сега ще откажат да купуват Ганчев...
Мислите ли че вносните са МЕГА наред?
Конспирация отсекаде.

Общи условия

Активация на акаунт