ЮЛСКИ бебета - тема 13

  • 21 794
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 381
Клеева тинктура на дете под 1 година не бих дала. За сребърната вода съм - за.

Глупи, днес ми повърна в ръцете от кашлица и баща й ще я води на лекар. Поне Т няма.
Така е с вторите, когато по- големите са на ДГ. Уж на студ не виреели гадните вируси, а около нас всички са болни.

# 16
  • Мнения: 69
Ники, има разреждане, подходящо и за бебета  Peace

# 17
  • Мнения: 2 237

Ааа, не! Само с цветя няма да минеш. Ела да кажеш каква добрина си сторила днес.  Heart Eyes Добре, аз ще кажа.
Днес, тази прекрасна жена отново се е срещнала със сестрата на ММ. Обикаляли са по магазини, после я е водила на гости. Че и даже и сготвила. После и подарила панталон за бременни. Сестрата на ММ е във възторг, само ако знаете колко е щастлива и благодарна ! Грее след срещата си с нея  Heart Eyes Изобщо откакто се срещна с tania1019, е друг човек.
Момичета, искам пред вас да и благодаря от сърце ! Да знаете, в тоя форум има и много мърша, но има и диаманти.  Heart Eyes
Момиче, само да дойда един път в Малага, какво те чака  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes (а аз ще дойда, вярвай ми).

Джине, не се замисляй . Иначе верно ако много се мислим накрая на никой няма да ги дадеш. Ти отначало си ги беше определила за продан тия котки. Действай. На жената винаги можеш да дадеш коте и друг път.

Аз днеска дадох пюре от манго, не се хареса.

Терп, благодарско   bouquet Макар че шизофренията продължава  Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 50
Niki, защо? Заради ботулизма ли? Може би клеевата тинктура не е като меда, тъй като е разтвор на прополис в алкохол - алкохолът може би убива ботулиновата бактерия. newsm78 Не знам всъщност, само си разсъждавам, трябва да се провери...

Гемавар, относно педиатър в района:

Скрит текст:
Ходим при пълната противоположност на твойта докторка. Марио Томов се казва, до 20та поликлиника му е кабинета (преди е бил в ДКЦ-то). При него като отидем на консултация няма НИКОЙ, ама никой, влизаме (в отделен кабинет), след 15 минути излизаме и виждаме как тъкмо простогат следващите родители. Като часовник на гарата е Mr. Green
НО нищо не мога да ти кажа за това какъв диагностик е... Просто, за щастие, не ни се е налагало да го тестваме, щото малчо не е боледувал (откакто лежа в болница със сепсис, разбира се) Peace Поради тази причина не сме преместили каката още при него, чакам го да се докаже. Нейната лекарка пък е страхотен доктор, освен, че диагностицира правилно и не бърза с антибиотици, но когато има нужда пък не забавя, помни и страхотни детайли за Елица и всичките поводи, по които сме я водили на преглед. А искаме да местим Ели при друг защото онази вече ни е много далече и защото при тази лекарка е точно както описваш - за преглед се виси 2 часа ПОНЕ сред един бюлюк болни, щото тя и сестрата са много мудни и много се обясняват. ooooh! Този доктор пък, Томов е малко.... трябва да му вадиш думите с ченгел от устата. Звъняла съм му няколко пъти в извънработно време (за записване на час и други подобни), в събота например - вдига си телефона. Един единствен път не си вдигна телефона, и то точно когато Ясен се беше разболял сериозно с тоя сепсис и наистина ми трябваше спешна помощ ooooh! Късмет, какво да се прави Crazy

Тук му е офиса: http://www.bgmaps.com/link/6A0B68340226118DF2D64026DC43082B

Ако смяташ да сменяш лекарката през юни, подсети ме пак тогава да си кажа мнението, може да съм натрупала още впечатления от Томов (естествено, надявам се да не съм се вясвала при него дотогава Mr. Green).



# 19
  • Мнения: 120
  bouquet за Терп,

Джине, аз мисля като Мъхчето, а навремето за неспазена дума ядох шамари от майка ми и още ми държи Whistling Peace (Съседката дори е предложила да си плати котето и детето й с нетърпение очаква малкото котенце в къщи. Свестни съседи трудно се намират в наши дни)

К. днес спа 3,5ч. Чак се стреснах какво му стана на това дете Shocked Обикновено е 35-45 мин. Отказа да яде пюре от ябълка, макар да беше със захар. С 300 зора изяде 30-40мл. пюре от карфиол, поигра, насука си и заспа.

Аз пък от сребърната вода не съм много впечатлена 2 бутилки заминаха за промивка на очето и резултатът беше нулев, по добре се повлия от измиване с лайка. А за клеевата тинктура, меда и производните продукти за с 2 ръце Peace

Хайде болните да оздравяват и на грипа всички отпор да дават Hug

Скрит текст:
Ох, влезнах в омагьосния кръг на Йо-Йо ефекта с килограмите... да му се невидят и тъпите празници и слабата ми воля Tired...тъкмо бях свалила... иначе въртя всеки ден като изоглавена  newsm39 newsm39 newsm39  

# 20
  • София
  • Мнения: 802
Брей, тук днес брат брата е намерил, съсед - съседа и жена - любовницата  Mr. Green (Сакън! Чак толку близки да не си ставаме  Mr. Green)

И любопитно проучване се е получило, ще следя с интерес.

Пине, ахахах, внимавай с излишните движения - този лаф да не е от твоята слаТкарница  hahaha
(А как бих работила при подобен шеф, замислих се. Отговорих си - лесно бе. На първия ден работя, вечерта се фащаме за гушите и на следващия ден отивам да си взема тр. книжка с 5-тях изработени лева. Той може и да е Увен, ма аз съм Везна - без 3 часа пред огледалото не приемам работа  hahaha _

Орхидейке, развеселиха ме и мен твоите зодиашки находки  Peace Само с една-две корекцийки:
Не скорпионът, а РАКЪТ следва да разбие вратата на банята,
И по скоро Рибите ще си ядат непукистки Нутела за закуска, докато Телецът си се оспива в леглото.

Таня, евала, душа!   bouquet Едва ли ти е лесно, но щом успяваш да сгряваш хората около теб и да се раздаваш - Голям Човек си  Hug

Гифтче, готин гъзец  Mr. Green фръцпръц

Бемол, ей! Дано да нямате спешен случай  Naughty
Иначе нашият разпределен по каса спешен е също Полимед, но никога, никога не съм стигала до там.
Водя директно в Пирогов или ИСУЛ и аз. Но са били и такива спешности, де, а не примерно, висока Т.

Оффф... Едно стегнато ми е... Свикнах с ония готините емотиконки и сега как ще отвиквам  Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 318
  bouquet
Терп, благодарско за новата тема!
Да няма болни дечица и мами пожелавам от сърце  Praynig

Аз много бих се колебала в ситуацията на Джина . Незнам как бих постъпила, честно .

Лека и спокойна нощ,момичета !

# 22
  • Мнения: 726
Гемавар, относно педиатър в района:

Скрит текст:
Ходим при пълната противоположност на твойта докторка. Марио Томов се казва, до 20та поликлиника му е кабинета (преди е бил в ДКЦ-то). При него като отидем на консултация няма НИКОЙ, ама никой, влизаме (в отделен кабинет), след 15 минути излизаме и виждаме как тъкмо простогат следващите родители. Като часовник на гарата е Mr. Green
НО нищо не мога да ти кажа за това какъв диагностик е... Просто, за щастие, не ни се е налагало да го тестваме, щото малчо не е боледувал (откакто лежа в болница със сепсис, разбира се) Peace Поради тази причина не сме преместили каката още при него, чакам го да се докаже. Нейната лекарка пък е страхотен доктор, освен, че диагностицира правилно и не бърза с антибиотици, но когато има нужда пък не забавя, помни и страхотни детайли за Елица и всичките поводи, по които сме я водили на преглед. А искаме да местим Ели при друг защото онази вече ни е много далече и защото при тази лекарка е точно както описваш - за преглед се виси 2 часа ПОНЕ сред един бюлюк болни, щото тя и сестрата са много мудни и много се обясняват. ooooh! Този доктор пък, Томов е малко.... трябва да му вадиш думите с ченгел от устата. Звъняла съм му няколко пъти в извънработно време (за записване на час и други подобни), в събота например - вдига си телефона. Един единствен път не си вдигна телефона, и то точно когато Ясен се беше разболял сериозно с тоя сепсис и наистина ми трябваше спешна помощ ooooh! Късмет, какво да се прави Crazy

Тук му е офиса: http://www.bgmaps.com/link/6A0B68340226118DF2D64026DC43082B

Ако смяташ да сменяш лекарката през юни, подсети ме пак тогава да си кажа мнението, може да съм натрупала още впечатления от Томов (естествено, надявам се да не съм се вясвала при него дотогава Mr. Green).
Ани, мерси за инфото.   bouquet Дано не ви се налага до юни, че и след това, да разбирате колко добър диагностик е. Аз за се  bouquetга съм с много смесени чувства по отношение на смяна и о-скоро не искам, че таз докторка е изпитана - на гърба ми. Wink Това си е моята педиатърка и с майка ми като цяло сме доволни от нея. Само дето за захранването не можахме да се разберем, ама аз съм аи овне - та си действам както съм решила (то тя искаше да го почна със сокове от 4ти месец).

Сандалич, хайде и ти не ме взимай за мезе сега.
По тоя повод,Иве, нещо не мога да се сетя кои са, ама то от един момент нататък станахме 500 човека, та трудно е да познаваш всеки по име.

Последна редакция: вт, 28 яну 2014, 23:24 от gemavar

# 23
  • Мнения: 317
Намирам 4ти коте. Омешвам ги. Черпя купувача с ракия с четен пипер, напивам го. Разбъркване котетата. Твърдя, че е пиян и не с 4, а три. Постъпвам така със съседката, твърдейки че котето, което к давам, р диамантът на групата. Накрая купувач, съседка и продавач на коте номер 4 са щастливи. Аз се напивам и обявявам анкета в бг/бул мамма какъв да ми е следващият любимец - гупи или таралеж. Скарвам се профилактично с мм, за да не е пас той от цялото напрежение.


(Това с цялото ми уважение към Джина и респект към проблема, защото знам колко е тегаво да си в сходна ситуация:)))

Последна редакция: вт, 28 яну 2014, 23:31 от Luisa Kaestner

# 24
  • Мнения: 317
Пиша през тел и мн неудобно. Радвам се за Ю., а по останалите въпроси - утре. ММ стяга багажа и утре в 5 заминава за белите писти. (За 1 път, откакто Ду го има таИ вечер се прибрах от кръчма и си помислих (а той сладко нанкаше), че никое каране не може да замени това усещане.  Да го има и да го обичаме. Т.е гуд нюз хиър, можело ида не е с ужасните мисли нон стоп.

Здрави бебета в темата, а за нея - мерси, Терп!

# 25
  • Мнения: 726
Луизе, изби рибата просто. Особено с това за скарването с мм, за да не е пас.  Joy hahaha

# 26
  • Мнения: 4 255
 hahaha hahaha hahaha Луизааааа

# 27
  • Мнения: 52
Здравейте момичета и от мен чак сега ми остана време да поседна пред компа Simple Smile

Пина да вземе да каже наистина кой е този педиатър, който ходи по домовете, а не е лошо и да знаем коя е нейната педи, че да не се нахендрим на нея при някоя смяна  Laughing Дано и двете с малката се оправяте бързо  Hug

Момичета искам да Ви питам с какво изпирате петната от тиква, броколи и т.н, че голямо търкане пада, а все остава по нещичко.

# 28
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Терп,     bouquet

# 29

Общи условия

Активация на акаунт