За кафето "Вита голд" за отслабване?!

  • 29 148
  • 176
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 320
Незнам момичета как се чуствате от това кафе, но на мен ми се гади от него и определено не се чуствам добре!  newsm78

# 76
  • Варна
  • Мнения: 957
Вече 2 дни никой не е писал за кафето...какво става?
Какви са резултатите, особено на тези, които го пият от почти 2 седмици?

Аз още не съм се снабдила и събирам информация  Wink

# 77
  • Мнения: 4 392
Не вярвам,че от кафе може да се отслабне!Доколкото знам при пиене на кафе се задьржат течности в организма и не е подходящо при диета.Гледах представянето,но според мен,това е поредната манипулация. Wink

# 78
  • Мнения: 10 758
Купих си го кафето, пия го от 2 дни, но по стечение на обстоятелствата го пия само по 1 път на ден.Засега ефект едва ли има.Мисля да си взема направо 10 опаковки и да не се занимавам през 3-4 дни да си купувам.Според мен при всички такива кайвета, апове и тем подобни и нужно да минат 2-3 месеца, за да се види резултата.Кайвенцето ми харесва, аз пия само нес кафе, така че това ми идва екстра.
Мамица май е редовна, да се включи и да каже едни мили думи за тва кафе, че да се успокоя че не съм си дала напразно парите.

# 79
  • Мнения: 4 176
Както вече писах- купих го. Пия го вече седмица. Определно апетита ми е драстично намалял. Ефект има. Все пак смъквам кг., защото съм на НВД и вечер не ям. Радва ме факта, че като огладнея залъгвам с 2-3 хапки и не треперя за храна, както преди.
Вече 2 дни никой не е писал за кафето...какво става?
Какви са резултатите, особено на тези, които го пият от почти 2 седмици?

Аз още не съм се снабдила и събирам информация  Wink
Аз не виждам смисъл да пиша всеки ден. Купих го, докладвах селд седмица. Какво пивече?
Ето пия го 10 дена някъде. Ми какво да ви кажа. 2кг. съм отславнала. Пазя и диета, но нали писах, че нямам апетит.
За да има ефект трябва да се пие поне седмица.

# 80
има ефект от това кафе.Определено не ти се яде и ходиш редовно даже след два часа от яденето в тоалетната.За 5 дни свалих 2 кг.
           Мира

# 81
  • Мнения: 4 392
определено това кафе ме заинтригува:) още утре ще го потърся. има ли при тези , които го пият някакви резултати? колко ще ми струва пълния курс за 1 месец? самото кафе има ли някакви калории?

48,5лв. май излиза за цял месец

За тези пари ще мина само на плодове и пак ще отслабна,ако реша,но здравословно! Wink

# 82
  • Мнения: 3 164
определено това кафе ме заинтригува:) още утре ще го потърся. има ли при тези , които го пият някакви резултати? колко ще ми струва пълния курс за 1 месец? самото кафе има ли някакви калории?

48,5лв. май излиза за цял месец

За тези пари ще мина само на плодове и пак ще отслабна,ако реша,но здравословно! Wink

Да, но ще си ходиш все гладна Laughing а с кафето не е нужна диета, нали newsm78

# 83
  • Мнения: 34
момичета и аз сам чувала добри отзиви за това кафе. И сам решена да го опитам защото и аз имам да свалям 30 кг Embarassed

# 84
  • Мнения: 4 176
определено това кафе ме заинтригува:) още утре ще го потърся. има ли при тези , които го пият някакви резултати? колко ще ми струва пълния курс за 1 месец? самото кафе има ли някакви калории?

48,5лв. май излиза за цял месец

За тези пари ще мина само на плодове и пак ще отслабна,ако реша,но здравословно! Wink

Да, но ще си ходиш все гладна Laughing а с кафето не е нужна диета, нали newsm78
Не съм съгласна. Мисля, че с помоща на кафето се пази диета по-лесно и не мислиш за храна.
Всеки сам си решава как, ще слабее или дебелее. Аз НВД+ кафето.

# 85
  • София
  • Мнения: 2 045
Искам да питам за бебеправещи дали ще става това кафе?Да не би нещо този хром... newsm78Как мислите?Иначе съм навита,ще си го взема да пробвам месец,два Rolling EyesНа опаковката не пишеше ли противопоказно за бременни?Днес какво ли не купувах от аптеката,за кафето забравих да питам Confused

# 86
  • Мнения: 271
 Вече 5-ти ден пия от кафето и има ефект- подтиска апетита. Пия само по едно пакетче на ден - сутрин. Но кожата на лицето ми я чувствам нещо кофти, а ъглите на устните ми се зачервиха и нацепиха  Sad. Може и да е съвпадение, но досага пък никога не ми се е случвало това  Confused.

Последна редакция: вт, 07 мар 2006, 09:38 от tany

# 87
  • Мнения: 953
И аз си го купих и ще пробвам

# 88
  • Мнения: 695
маика ми пие такова кафе.ве4е е изпила 1 кут. а не е свалила нито грам.истината е 4е с ограни4аване на храната и много движение има по-голям шанс да се свалят килограми отколкото с тези средства за отслабване.

# 89
  • Мнения: 4 176
маика ми пие такова кафе.ве4е е изпила 1 кут. а не е свалила нито грам.истината е 4е с ограни4аване на храната и много движение има по-голям шанс да се свалят килограми отколкото с тези средства за отслабване.
Хе, ти какво искаш? Да яде както преди и да пиекафе ли? Без диета нищо не става. Както вече казах- кафето спомага да не усещаш голям глад, докато се ограничаваш.

Общи условия

Активация на акаунт