Мермерски - кисело мляко, пектин, мед

  • 38 552
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 127
Ако успее да изяде един буркан тахан, лично ще я призная Grinning Предвид, че от това чудо бих могла да изям доста.
Говорим за 1-2 супени лъжици, все пак...

# 16
  • Мнения: 6 214
С две лъжици тахан и 1-2 ореха няма да се засити.  newsm78 Но не съм пробвала де, не мога да кажа със сигурност.  Peace

# 17
  • Мнения: 2 127
Не говоря за 1-2 ореха, а за поне шепа (около 10) ореха.
а 2 СУПЕНИ лъжици тахан sa 160 калории. Като добавиш 260 от орехите, стават около 420. Не мисля, че е малко.

# 18
  • Мнения: 6 214
Не говоря за 1-2 ореха, а за поне шепа (около 10) ореха.
а 2 СУПЕНИ лъжици тахан sa 160 калории. Като добавиш 260 от орехите, стават около 420. Не мисля, че е малко.
10 ореха е ОК. Те ще дойдат към 100 грама може би. Така ще се заситя да, а и мазнините ще държат, няма да огладнея след 1 час.

# 19
  • Мнения: 2 127
Точно за това говоря. Единственият минус е, че засищащият ефект е забавен, но с достатъчно самоконтрол, надали ще е проблем.

# 20
  • Мнения: 0
А не мога да разбера защо сте така настървени.
За мое щастие не съм олигофрен, за да ми говорите така.
Питам дали някой е пробвал, чел ли е по въпроса нещо. Не е нужно да се нахвърляте така.
Преверделно ми е ясно, че първо, когато човек иска да пречисти организма си изключва почти всичко от храненето си. Освен това има различни мнения и теории за това и както на всеки му е ясно за едно е по-ефективно, за други - друго. Пък ма и известна истина, че драстичното неядене също не е полезно.
Сигурна съм, а и от опит знам, че при един режим на прочистване много по-ефективно и плавно, а и бързо се свалят кг.. Разбира се не става дума за 10кг.. Ако не се яде изобщо нищо сваляш първите 2-3дни от шок на организма и после какво....?
....и няма нужда от подигравки и заяжане.
Човек човешки пита и така е редно да му се отговори!

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 26 381
щом си пуснала тема и очакваш отговори и мнения ще има и положителни и критични отзвуци,така че,споко  Stop

# 22
  • Мнения: 2 127
Кой пък ти се е нахвърлил? Thinking
Това, че някой не споделя тази идея за тип хранене, не значи, че се нахвърля директно на теб.
Все си мисля, че както аз, така и ти, както и всеки друг, има право на мнение Peace

# 23
  • Мнения: 0
Момичета, сигурно и вие сте чели и слушали по телевизията проф. Мермерски и неговият пречистващ режим с мляко, пектин и мед. Четох хубави неща за него, а и се поотслабвало от него.

Медът е с висок гликемичен индекс, отделя се пиков инсулин, който подтиска хормон-чувствителната липаза. Така че едва ли ще отслабнеш по този начин. А българското краве мляко е пълно с хормони (и синтетични). Аз използвам предимно продукти от козе мляко или от крави на свободна паша. Разликата в млякото е като при яйцата от свободни кокошки - огромна.

# 24
  • Мнения: 391
Професор Мрмерски лично ми препоръча тази закуска за детето ми,което е злоядо . Та каза ,че апетита му ще се подобри ,ще се пречисти от тежките метали в организма и положението ще се оправи.Също така я препоръча като доста хранителна и подсилваща за слабо дете. Така,че едва ли ще се отслабва от нея ,по-скоро в организмът ще влязат необходимите полезни  в-ва.

# 25
  • Мнения: 12
Здравейте аз от понеделник съм на тази диета като половината кофичка изяждам за закуска другата за вечеря, а за обяд в офиса си нося сандвич от ръжен хлаб и кашкавал. Това си е мое творение, но мисля че проработи, сутринта като се премерих показа -1кг. освен това се чуствам мн добре и леко Simple Smile Ще видя колко ще издържа но за сега силно се амбицирах за поне няколко месеца, а от 1месец ходя и на зумба  Laughing че лято идва и вече не мога да се понасям

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 26 381
уж и Ивана така отслабнала Thinking

# 27
  • Мнения: 12
да чесно казано и аз от там се запалих като прочетох за нея, но ще пиживеем и ще видим  Laughing

# 28
  • Мнения: 48
елитооо84 продължаваш ли с този режим? Има ли ефект? Как се чувстваш? Моля сподели Praynig

# 29
  • Мнения: 12
Да определено има ефект, но и глада си е голям, а 2 седмици го ядох обаче започна да ми става мн гадно вече сега го ям само за закуска. 1коф я разбивам и си я разделям горе-долу на 3 части за 3 закуски Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт