Партньор, който е лош събеседник - съвети

  • 19 988
  • 279
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 317
Първо мерси за букета.

Сега да премина по същество... Казват, че жените само се оплакват от мъжете си, но не предприемат необходимите действия. Сега виждам, че и мъжете не са по-различни...

Грим, защо пусна темата?!  newsm78 Явно ти е все едно от чуждото мнение или искаше да затвърдиш своето собствено?  newsm78
I rest my case  topicclosed

# 166
  • Мнения: 46 626

 Mr. Green

Цитат
   
• Пишете грамотно.

• Пишете на български.

• Пишете на кирилица.


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4823.0

# 167
  • София
  • Мнения: 35 330
Оу, цветя!
Мчи благодаря, кака Flutter

# 168
  • Мнения: 1 253
Темата е приключила вече, гледам, но и аз ще дам моите 5 стотинки.

Грим, опитай се да я опознаеш, ама наистина. Основата на комуникацията е да познаваме човека срещу нас, за да знаем как да стигнем до него, но без да налагаме върху него наши представи - "понеже аз така мисля, значи е нормално и тя да мисли така. Аз не бих направил това или онова, значи е погрешно." След като я опознаеш и се опиташ да видиш света през нейните очи, вече ще ти е лесно да общуваш на всякакви теми. Но за целта трябва за малко, в периода на опознаване, егото да остане настрани. Ако ти е трудно, представи си, че си учен изследовател, ако трябва. Не менторствам, и аз правя купища грешки в общуването. Отстрани се вижда по-лесно.

Тук не познаваме жена ти, но май на всички ни се струва, че твърде се опияняваш от звука на собствения глас, а това е сериозна пречка в общуването с който и да е човек. Понякога, ако хората не искат да говорят с теб, не е защото нямат какво да кажат, а защото си лош слушател. Помисли сериозно вместо да фучиш и да ни се ядосваш, това лесно се променя с малко повече емпатия и с трениране на умението да забравиш за себе си поне за малко. Peace

# 169
  • Мнения: 317
Цитат
Темата е приключила вече, гледам, но и аз ще дам моите 5 стотинки.

Кинче, да оставим вече моята кифличка на мира вече. Да се оправя, не е малка!  Laughing
Но ти с метафората си ми напомни нещо много важно!

Който друг не е дал 5 стотинки за мнението си в темата ми, да не се скатава  Mr. Green
Ще направим една хубава благотворителност.
Едно сираче може да яде цял ден безплатно лакомства благодарение на моята ограничена половинка. Дори не е нужно тя да разбира за добрината, която е направила.
Хайде, да чувам дрънчене на монети  Laughing




# 170
  • Мнения: 1 262
Грим, толкова много ли си комплексиран?! Да пази Бог от мъже-комплексари...
Нарече половинката си "кифла" и "ограничена"..... нямаш ли поне малко уважение към жената, с която живееш, която те търпи и дава любовта си за теб?!?!
Сякаш искаш да изпъкнеш на неин гръб... ако си голям мъжага и умник, дуелирай се умствено и словесно с някой по-умен и развит, да те видим тогава....

# 171
  • София
  • Мнения: 35 330
Аз пък Грим го харесвам. Crossing Arms
Кефиш ме, кака!

# 172
  • Мнения: 317
Не можеш да ме харесваш, аз съм злодеят тук, за да може да изпъква вашата доброта и моралност. Тъй че - не, какче.

# 173
  • София
  • Мнения: 35 330
Не можеш да ме харесваш, аз съм злодеят тук, за да може да изпъква вашата доброта и моралност. Тъй че - не, какче.
Ще те напляскам, лошо, лошо момче! Mr. Green

# 174
  • Мнения: 317
...а после как ще обясняваш за това в темата за шамарите  Rolling Eyes Помисли ли за това  ppp

# 175
  • София
  • Мнения: 35 330
...а после как ще обясняваш за това в темата за шамарите  Rolling Eyes Помисли ли за това  ppp
Бааа, то не съм ти с много кака, все си мислех, че си на 20-22 Shocked
Коя тема? Шамарите с нравственото пляскане не ги бъркай Mr. Green

# 176
  • Мнения: 46 626
Не бой се, Grimm, то това пляскане не е като онова   newsm48

# 177
  • Мнения: 317
Цитат
Не бой се, Grimm, то това пляскане не е като онова

Като коеее  Laughing

# 178
  • София
  • Мнения: 35 330
Цитат
Не бой се, Grimm, то това пляскане не е като онова

Като коеее  Laughing
Не си малък, пък не знаеш?
Разочароваш......

# 179
  • Мнения: 317
Абе сред толкова каки, чакам малко отракване. Даже и да знам за какво става въпрос, си мълча и се правя, че не разбирам.  Laughing Ама засега - тц... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт