секс до 3-тия месец

  • 8 216
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 907
Нека да попита лекаря, който й следи бременността, той може да каже кое е най - доброто в конкретния случай. На нас лично лекарката ни препоръча да го преустановим в началото, въпреки че не съм имала нито кървене, нито болки  newsm78.

# 16
  • Мнения: 6 164
Ако няма изрични забрани, може да се прави секс цяла бременност. Ако се чувстваш добре и имаш желание... Peace
На мен още при констатирането на бременността ми, гинеколожката ми каза какво да правя и какво да не правя - обичайните неща "Не вдигай тежко, храни се пълноценно, алкохол умерено при повод, не пуши... и т.н." и "Можете да правите секс, когато си искате" Wink

# 17
  • Мнения: 280
   Ако се чувсва добре и няма забрана от лекар може да прави секс без да се притеснява . На мен ми беше категорично забранен до третия месец, но аз имах един спонтанен аборт бреди това.лека бременност но етърва ти .

# 18
  • Мнения: 528
Ако няма някакви проблеми и не я боли нищо защо не.Колкото до това че като се прави секс в края на 9месец по лесно ще излезе детето.За мене не е вярно.Терчина ми беше на 7.09 и от тогава до 14.09 всеки ден правехме  luvbedи не излезе това дете.Предизвикаха ми раждане и така се роди.

# 19
  • София
  • Мнения: 39 770
Аз лежах за задържане във 2ри месец. Но това после не ни попречи на сексуални живот Simple Smile почти до края Simple Smile

# 20
  • Мнения: 7 640
Що за глупости!
Плодът се закрепва на 7дия ден, а като се хване, само кюрета може да го махне Laughing Така казват гинеколозите.
Ако нямаш други противопоказания, действайте, само по-леко.

# 21
  • София
  • Мнения: 92
sled 12 g.s niama nikakuv problem da pravi sex, predi tova ima niakakuv shans neshto da stane, no tova v nikakuv sly4ai ne triabva da ia spira za napred.(edna ot lekarkite pri koito xodix mi preporu4a da ne prekaliavame sus sexa do 12 g.s) to4no poradi tova 4e ploda ne e zakrepen dobre i 4e pri niakoi ot prisvivaniata na matkata ili kontrakziite moje da se izxvurli malkoto ne dobre zakrepeno oshte bebe.Taka 4e to po skoro e neshto predizvikano ot tialoto (matkata) sled ili po vreme na sex, a ne ot samia nego !

# 22
  • София
  • Мнения: 44 121
може по някога се налага. в началото на бременноста ми 3 дни ми течеше малко кръв, но спря тогава ми казаха че е най-добре да спрем до 3-тия месц или поне да сме мн внимателни като правим - по-полекичка....е правихме си де.
но в някой случаи по-добре е да не сепректикува. но ако всичко е ок не виждам причина да не си продължават по стару му Wink

# 23
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Може жената да няма желание за това,не мислиш ли?По-добре е да прави това,което й идва отвътре.Щом това е вътрешното й усещане-важно е да е добре и да не си "изнасилва" нито психиката,нито физиката.

# 24
  • Мнения: 8 505
Щом лекарят не е забранил,могат да правят секс до края или докато им е приятно.

# 25
  • Мнения: 4 362
ако няма забрана от лекар nqma problem  Wink

# 26
  • Мнения: 577
Много благодаря на всички изказали мнение.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 958
При нас положението беше направо страшно. Аз бях като разгонена, а мъжът ми го беше страх да не направел нещо на бебето. След като минаха първите месеци тъкмо се успокои и в 4-тия месец ме вкараха за задържане, защото имах контракции. След като ме изписаха отидох първо при моята гинеколожка и тя каза да сме забравели за месец два за секс и като ми видя нещастната физиономия щеше да припадне. Аз и казах, че точно сега имам нужда и тя ни предупреди, че е по-добре аз да се чувствам добре и да сме внимателни и нежни един към друг. Правих секс сутринта преди да отида да раждам, въреки, че мъжът ми го беше мнооооооого страх.

# 28
  • София
  • Мнения: 154
Не мисля, че е редно да даваме съвети. Най-добре е жената да се консултира с генеколога си, защото много зависи от конкретната бременност. Но пък ако всичко е наред, сексът не е забранен. Laughing

# 29
  • София
  • Мнения: 611
Много е относително,не може да се каже да или не;всяка жена кара различна бременност.
Моя приятелка правеше два пъти повече от обикновено,а на мен ми е забранено почти през цялото време

Общи условия

Активация на акаунт