Пухкав сняг на вън се сипе и за мамите от ИБ, времето с децата шеметно отлита!

  • 19 323
  • 768
  •   2
Отговори
# 15
  • shumen
  • Мнения: 18 040
Фейт,страхотна тема.Според мен Поспаланчо няма да се сърди,а ще черпи.
В нас е 22-23 градуса и дребен е облечен с боди с дълъг ръкав,блуза,елече,с панталон и чоропогащник и пантофи.

# 16
  • София
  • Мнения: 10 698
май само аз си държа децата голи Mr. Green и в нас е 22-23 градуса,баткото е по боди с дълъг ръкав и някакво долнище, кога с кога без чорапи,а бебето е по боди и ританки.

# 17
  • София
  • Мнения: 23 165
май само аз си държа децата голи Mr. Green и в нас е 22-23 градуса,баткото е по боди д фълъг ръкав и някакво долнище, кога с кога без чорапи,а бебето е по боди и ританки.
съвсем ли голи  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 497
У нас е 22 градуса, малката е с боди с дълъг ръкав, тънка блуза памучна и елече, клин памучен, чорапи също памучни и пантофи. Постоянно е на земята, стои на паркета, а не на килима. Аз съм с по-дебели дрехи от нея.
Има 4 зъба, но са съвсем малки още и не съм ги мила, обаче е време да почвам май.

# 19
  • София
  • Мнения: 23 165
а с тия пантофи не им ли е горещо?
по чорапи се пързаля по паркета и пада, а с обувки крачетата му са мокри като ги събуя.
сега се чудя пантофи дали да купувам.
и как им растат краката на тия деца, искам да взема от чужбина обувки, обаче много се колебая за номерацията, да не станат малки докато пристигнат   newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 10 698
вземи му чорапи с такОво неплъзгащо се отдолу
примерно

# 21
  • Мнения: 2 843
И ние сме само по чорапи, панталонче, боди и блузка, това на 21-22 градуса. В спалнята е 19-20 иначе се потим като пирожки  Mr. Green Всяко дете търпи различен климат. Обче имаме приятелско семейство, там като отидем на гости ходим задължително с къс ръкав, че е 27-28 градуса  Shocked Въздух не ти стига, не обичам да ходя там на гости  hahaha
Фейтун, мерси за темата  Hug
Поспалане, идвай, че те мислим  Hug
Алекс, ти къде беше зачезнала, а  Mr. Green  Hug
Лека вечер на всички ви  Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 23 165
и с тях се пързаля, с ламинат сме, направо е като пързалка  ooooh!

# 23
  • София
  • Мнения: 10 698
още малко да мине зимата и бос ще му е екстра

# 24
  • Мнения: 1 497
И ние сме с ламинат, с пантофи отдолу гумирани не се пързаля, ако я оставя по чорапи постоянно пада.

# 25
  • Мнения: 7 118
нормално ли е през целия ден периодично да се свиваме от колики, та и през нощта понякога? Нали уж коликите ги описват като състояние, което се проявява за няколко часа в денонощието? Вече се чудя какво се случва..заспива уж спокойна и след половин час се криви, буди се и плаче и се свива, почервенява..това за минута-две, после за няколко минути я отпуска, уж се унася и след малко пак се свива. Това започва всеки ден по различно време, понякога преди обяд, а следобед е кротка, понякога преди обяд си спи спокойно, а следобед се свива и става червена. Снощи беше много неспокойна цяла нощ и пак се свиваше по никое време Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 2 843
Нормално е, Шуши  Confused Деница всеки път се свиваше по ралично време. Ох, като се сетя как беше, то тия две седмици пак сме горе-долу така, де, от зъби  Mr. Green Не спеше по цял ден, спомням си на погачката й на 40-ия ден се кокори цяяяяяял ден от сутринта д късно вечерта. Дремваше за десет минутки и пак се ококороваше и стеняше, нервничеше, свиваше се... Гадни са коликите, но лошото е, че много рядко помага някое лекарство. Та така, и преди съм казвала, когато ви е най-тегаво и решите вече да се гръмнете, коликите ще се изпарят от раз  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 27
  • Мнения: 7 118
още не ми е до трепане, значи имаме мноого време за колики  Joy Всъщност не ми е много смешно, но какво да се прави, и това ще мине  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 182
Ще намалят малко облеклото, че май имаме пъпчици от претопляне по тялото от вчера! По гърдите и корема - много ситнички, червеничко по гърдите и корема. Благодаря!
Зузи, ние бяхме така вчера цял ден - плач, кратък, но силен. Заспиваше за по 30 минути и пак се буди с плач, къркорене, пръцкане......абе гаден ден!

# 29
  • Варна
  • Мнения: 909
Ахой, где сте тръгнали без мен, минавам за вечерната проверка Mr. Green
Фейт, за трудът ти благодарим   bouquet
Спокойна нощ на новородените бебчета и техните майчета.........поотрасналите малчугани да гушат плюшките и да нанят и те Joy........лека нощ  Hug

Общи условия

Активация на акаунт