Чай за кърмачки

  • 3 011
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 930
Благодаря ви  Hug.
Просто го видях в  кварталния Маркет, и събуди любопитството ми. Засега няма да го купувам, но ще имам в предвид мненията ви.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 686
Майчета, откъде купувате български чай, аз съм от София, но в аптеките около нас не бяха чували за такъв чай. А Хип не мисля че ми действа.... Засега най-доброто за мен е закуска с мюсли и кисело мляко и от време на време (когато нашата баб има време) ашуре!

В билковата аптека на ул. Венелин (пряка на Шишман) има насипен - лактогонен чай го водят.

Колкото до Хипа, аз изпих за 2 дни няколко чашки и ми подейства много.

# 17
  • Мнения: 3 886
Цитат
Пила съм  български и от този чай на ХИП.Според мен и от двата чая има ефект.
Само че на ХИП става по- бързо.
Ям всеки ден по една купа овесени ядки. От това по- хубав чай за мен няма!
извиняваи мило ама как ги хапваш с млеко или сухо.предварително ти  newsm78 newsm78 Rolling Eyesблагодаря

# 18
  • Мнения: 35 968
аз с кисело мляко и захар без варене
ако са ти твърди - забъркваш сместа 1-2 часа преди да я хапнеш

# 19
  • Мнения: 1 930
Аз вечер си сипвам една купа овесени ядки , заливам с половин  кофичка кисело мляко и бутам в хладилника. Сутрин закуската е готова  Wink. Жестоко е.

# 20
  • Мнения: 3 886
аз с кисело мляко и захар без варене
ако са ти твърди - забъркваш сместа 1-2 часа преди да я хапнеш
мерси вииии дано ми е вкусно ще опитам зарад кърмата ooooh!

# 21
  • Мнения: 35 968
аз си го хапвам, защото го харесвам, а не заради кърмата Simple Smile

# 22
  • Мнения: 949
Аз си го купих защото ми намаля кърмата.Много съм доволна!

# 23
  • Мнения: 929
от къде мога да си го купя българския вариянт - само от магазин или го има и в аптеките newsm78

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
от къде мога да си го купя българския вариянт - само от магазин или го има и в аптеките newsm78


В магазин не съм го виждала, само по аптеките и то не по всички. Потърси в някоя специализирана билкова аптека, със сигурност ще има. Дори някои смески си ги правят на място.

# 25
  • Мнения: 3 810
извиняваи мило ама как ги хапваш с млеко или сухо.предварително ти  newsm78 newsm78 Rolling Eyesблагодаря
Извинявай за закъснението... EmbarassedС удоволствие ти отговарям, защото това ми е любимата храна!
Всяка сутрин си правя по 1 куп. чисти ов. ядки или смеска от 4 вида(с ечемик, ръж и още нещо на фамилия Никола) сварени във вода(с малко сол) с краве масло и захар.
Освен за кърма ми регулира перисталкита, че там имам проблем Thinking
Дъщеря ми пък ги яде сухи в к. мляко със захар. Също стават хубави.
Е, аз много я тача захарта, макарче казват че е вредна. Дано ти харесат!

# 26
  • Мнения: 3 886
извиняваи мило ама как ги хапваш с млеко или сухо.предварително ти  newsm78 newsm78 Rolling Eyesблагодаря
Извинявай за закъснението... EmbarassedС удоволствие ти отговарям, защото това ми е любимата храна!
Всяка сутрин си правя по 1 куп. чисти ов. ядки или смеска от 4 вида(с ечемик, ръж и още нещо на фамилия Никола) сварени във вода(с малко сол) с краве масло и захар.
Освен за кърма ми регулира перисталкита, че там имам проблем Thinking
Дъщеря ми пък ги яде сухи в к. мляко със захар. Също стават хубави.
Е, аз много я тача захарта, макарче казват че е вредна. Дано ти харесат!
благодаря ти ще дзсшьп първо като щерка   ти  newsm78 newsm78а после ако ми хареса Joy Joy Joyи твоито Hug Peace Flutter

# 27
  • Мнения: 1 215
Да, бях забравила за овесените ядки- Овесени ядки и чй на ХИп правят чудеса за кърмата.

# 28
  • Мнения: 559
Пия чая на ХИПП от 6 месеца всеки ден по един,незнам дали е от него, но се кармим вече 6 месеца и сме само на кърма.Ако имаш възможност си го вземай,ако не ти помогне със сигурност няма да ти навреди.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 70
Аз в началото пиех от българския чай и мисля, че имаше ефект (дори и само психологически  Mr. Green). Сега сме на 7 месеца и още се кърмим, от време на време си правя пак от него - поне като течност го пия, но реално не знам дали има ефект, защото кърма си имам.

Общи условия

Активация на акаунт