Информация за новата МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов)-4

  • 99 415
  • 756
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 10 698
Стари теми:

ВМЕСТО ЗАПИС---- ИЗПОЛЗВАЙ БУТОНА ИЗВЕСТИ



адрес:ж. к. Красна поляна, ул. Блага вест 3, 1330 Sofia, Bulgaria

Телефони на клиниката:
02/ 44 17 970 - секретарки за записване на часове
0882 193 970 - мобилна линия
0884 700 704 - спешен
02/ 4417973 - регистратура за резултати от изследвания, болнични и т.н.
0882 412476 - за въпроси, свързани с раждането
0885 778141 - закъснения в графика
линк за проверка на изследвания: http://lab.nadezhdahospital.bg
Уеб сайт   http://nadezhda.bg/

Когато вярата срещне надеждата,животът намира начин!

Последна редакция: нд, 02 фев 2014, 09:59 от magnet_for_happiness

# 1
  • Ст. Загора
  • Мнения: 396
magnet_for_happiness, благодарност за новата тема  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 1 121
Благодаря за новата тема   bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 1 079
 wavey

magnet  smile3525

Не виждам как Д-р Михова ще поеме и пациентите на Д-р Сигридов,като на нея и сега и е супер натоварен графика newsm78

Може би пациентите му да го "проследят"къде ще започне работа,в коя клиника и да се прехвърлят при него

# 4
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Еми пак имат проблеми с вдигането на телефоните, а закъснението от сутринта е над час и половина........

# 5
  • София
  • Мнения: 10 698
Аз онзи ден без никакъв проблем два пъти се свързах на мобилната линия.

# 6
  • Мнения: 2 140
И аз се свързах на мобилния без проблем - закъснението беше повече от 2 часа.

# 7
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Магнет, ти си щастливка. Аз с двете бебета исках да си спестя поне малко чакане, че мъжът ми трудно се оправя сам като гракнат и двете, но не би.....

# 8
  • София
  • Мнения: 23 165
те дори и да ти кажат някакво закъснение може изобщо да не е вярно.
аз две минути след смс за 2 часа закъснение получих обаждане да бързам, че номерата вървели бързо. бях пред кабинета през цялото време.
часа ми беше при д-р Стаменов, наистина имаше голямо збавяне, той излезе и д-р Райков набързо отхвърли доста жени, тогава ми се обадиха, и всъщност пак си почаках докато с епояви д-р Стаменов.
та висенето си е неизбежно  Mr. Green
грабвай децата заедно с мъжа, по-лесно е да правите кръгчета по коридорите.

# 9
  • София
  • Мнения: 16 691
With faith, къде пише, че има нов лекар?? Никъде...
Нещо автобиография, къде е работил?? И това не се знае... Ами как да се записват пациентки при него, като никъде не пише, че такъв човек работи в Надежда ooooh!
И естествено, че Михова не може да поеме всички пациентки на Сигридов, но пак питам, къде е логиката човек, който не е пациент на клиниката да може да се запише при Михова за след 1 месец, а пациент от 100 години на Стаменов да не може, защото е ходил 2-3 пъти при Сигридов....???
А закъснение от 1,5-2 часа е нищо, 3- те пъти, в които съм ходила при Сигридов, закъсненията бяха по 3 часа....
Вече започвам сериозно да се ядосвам... И защо според Вас не казват официално, че Сигридов напуска- ами то е ясно, за да могат да запазят и прехвърлят максимално пациентките към новите лекари и да не губят пари..

# 10
  • София
  • Мнения: 109
ivankaka точно, за да не загубят пари позволяват "външни" пациенти да се записват при докторите. Нямам друго обяснение, и аз много се дразня на това и съм си мислила не може ли да уредят по някакъв начин въпросът, така че за има предимство за тези, които са им пациенти от години.
А относно Сигридов според мен по-скоро мълчат, за да не удари това по реномето на клиниката, защото всички знаят, че Стаменов и Сигридов са заедно отдавна и напускането му може да се приеме като червена лампа за положението в клиниката.

# 11
  • София
  • Мнения: 16 691
Нямам против външните пациенти- да осигурят достатъчно специалисти и техника и да действат. Или пък да вдигнат цените... Предпочитам да плащам повече за преглед, отколкото да ми отменят 100 пъти часа или да чакам 3 часа.....
Ми не е нормално всеки път да трепериме дали няма да отменят прегледа или за след колко месеца ще има свободен час..

# 12
  • Мнения: 11 479
Прави сте. Нали по едно време тук пишеше представител на администрацията, какво се случи с нея?

# 13
  • София
  • Мнения: 109
Защо да вдигат цените, вече печелят и от двата паркинга  Laughing  Това в кръга на шегата, разбира се.
Съгласна съм напълно с теб.

# 14
  • София
  • Мнения: 16 691
Да сложат поне от масажните столове със стотинки, хем ще печелят, хем за нас да има разнообразие Grinning Laughing

Общи условия

Активация на акаунт