Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 249

  • 34 554
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 966
Момичета...

Скрит текст:
четейки РФ, виждам, че там се запасяват с валериани, валидоли... опасяват се от инфарктни състояния с нашия Йомер... ние попълнили ли сме си аптечката с достатъчни количества профилактични лекарствени средства, че... тежко ни тепърва... този сърцеразбивач ще ни довърши след Текин. Simple Smile))



Ето - на! За отрицателно време ме накара три колажа да направя... Кой знае какво ще ме принуди да започна като подкара дизито... я видеоклипове и аз да правя... въъъъъъх! Опасна работа! Simple Smile

# 706
# 707
  • Мнения: 716
Аз пак се размислих за факта, че нямаме интервюта от времето на КВФ (с изключение на арабското) и имаме такива от времето на "Съдба", през ВВО и сега - за ВКЕМ и КРА. Стигам до извода, че тъй като КВФ е продуциран по др. пътища (чрез подкрепата на някакви организации в Гармания, нали?), то явно в договорите не е било заложено промотирането чрез интервюта в пресата.  newsm78
Интервюто с оранжевия суичър и с розовата риза са правени след "Съдба" и "Караилан", нали? Тези от ВВО си ги знаем - при фургоните, в конака, при Беяз... + едно в "Сабах"... - традиционно представяне на филмите в СМИ. Ето, сега имаше едно интервю в Космо - основно за ВКЕМ, русата журналистка (от Hürriyet доколкото разбрах) вероятно ще наблегне на ролята в КРА...
Какво ще кажете по повод тези мои размисли?

Ще кажа, Марица, че явно Бонбончо ако не го изтеглят с кука и не му допрат пистолет до главата, интервюта не дава. rotfImbo Досега не съм попаднала на нито едно, което журналисти сами да са си издействали или пък агентът му да е уредил. Виж като го склещят на улицата с микрофон и камера, бяга като... де да знам като какво.  Ама единия път даже забрави момчето, с което беше, и духна с таксито. Joy Ако остане на него сам да пожелае да си разкрие душата... ще трябва да се свързваме с него от отвъдното... rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao

# 708
  • Мнения: 716
   И още нещо ми дойде на ум. newsm78
   Бях се притеснила, че тези черни/мръсни пари ще се окаже кримка и гонене на престъпници по нощите... (Не че не обичам кримки, ама не ми се ще Енго да го хабят в такова нещо.) Но сега се успокоих, че това ще си е най-нормална любовна драма, а диамантите, мафията, организираната престъпност и прочие ще са само гъделичкащ фон. (Да не ме почнете пак сега заради фона! Peace Че предишния път три страници изписахте за и против! smile3555) Мисля, че ме разбрахте какво искам да кажа... love001
   

# 709
  • Мнения: 23 309


Днес просто сте страхотни всички !

Започнали сте от сутринта с прекрасните постове - за добро утро и успешен ден; снимки - нови !: колажи ; преводи и много, много усмивки и настроение !


Разбирам, че от днес май ще започнем нашето "пътешествие" с капитана от полицията във Ван Йомер по следите на диамантите. Какво и кого ще срещнем заедно с него - тепърва ще видим.

Ще има и добри, ще има и лоши  хора по "общия" ни път !

Той ще бъде сам - докато ние сме много  повече. Ще виждаме неща, за които той няма и да подозира. Ще имаме информация наготово, а той ще трябва сам да се досеща или да я търси. Ние ще виждаме всичко което се случва, ще знаем кои са добрите и кои лошите - той ще трябва абсолютно сам да достигне до тази истина.

Да му пожелаем да бъде хладнокръвен, да има остър ум и точна ръка.

Момичета, ами да "скачаме" в сериала и ние.

Вече сме там - при диамантите

# 710
  • Мнения: 1 097
Хаяско много ми хареса ледения колаж,прекрасен е.


Тия едва прокрадващи се сълзици ме разбиват.

# 711
  • Мнения: 4 966
  И още нещо ми дойде на ум. newsm78
   Бях се притеснила, че тези черни/мръсни пари ще се окаже кримка и гонене на престъпници по нощите... (Не че не обичам кримки, ама не ми се ще Енго да го хабят в такова нещо.) Но сега се успокоих, че това ще си е най-нормална любовна драма, а диамантите, мафията, организираната престъпност и прочие ще са само гъделичкащ фон. (Да не ме почнете пак сега заради фона! Peace Че предишния път три страници изписахте за и против! smile3555) Мисля, че ме разбрахте какво искам да кажа... love001
 

Това, че доброволно няма да се подложи на интервю, си го знаем.  Peace Просто се опитвам да схвана схемата на доброзорните такива и да си отговоря на въпроса защо за КВФ нямаше интервюта.
Ако музиката наистина е от КРА, то може да се очакват минорни настроения и внезапни отклонения. Wink Ще има и либоооооооФ и екшън (нали професионално студио за ефекти ще отговаря за удоволствието ни от екшън-сцените?) Simple Smile

# 712
# 713
  • Мнения: 4 966


Навсякъде текат предупреждения за трейлъра и акцията в Туитър... подготвят феновете да не го пропуснат. Simple Smile)

# 714
  • Бургас
  • Мнения: 405
Момичета
обаче без да се сърдите Naughtyнай-много ми хареса фотографията на Марта  Hug
Аз предлагам да започнем да подгряваме за трейлъра с по-кахърни клипове и други подобни,защото нашият комисар от началото ще го подложат на мъка.Ще трябва да съчувстваме
 


Внасям малко драматизъм в очакването.

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 34 172


И Илкин Тюфекчи туитна за да напомни:
"Тази вечер погледа в АТВ за КРА."

# 716
  • Мнения: 23 309


Елиф и Йомер

Това вече са те самите - довечера ще се "запознаем" официално и с двамата !



# 717
  • Мнения: 4 966


И Илкин Тюфекчи туитна за да напомни:
"Тази вечер погледа в АТВ за КРА."


 Joy Joy Joy Абе тези хора съмняват ли се, че погледите ни ще са към АТВ и трейлъра на КРА? Simple Smile)) Ами че аз вече съм заредила онлайн въпросната тв. Simple Smile))

http://www.atv.com.tr/webtv/canli-yayin

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 34 172


Ще следим и новините около филма - може да ни пуснат я цялата песен, а ако е и клипирана - що удоволствия....

# 719
  • Мнения: 23 309
Engin Akyürek [Kerim Ilgaz] "Güle Güle Sana"

Общи условия

Активация на акаунт