ЧЕТВЪРТИ клас - 4

  • 46 851
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Русе
  • Мнения: 7 088
Ох, тази жена им е взела страха. Идва преди 5 минути Момчил и ме пита дали можело да се изследва това драснатото на стената кой го е направил. Ами ако се окажело, че е бил той, без да е разбрал?

На нашите са им казали още в петък за Знам и мога. Само едно момиченце от класа им отива напред.

# 31
  • Мнения: 2 732
Ох, тази жена им е взела страха. Идва преди 5 минути Момчил и ме пита дали можело да се изследва това драснатото на стената кой го е направил. Ами ако се окажело, че е бил той, без да е разбрал
Вики ,той да не вземе кошмари да сънува тази нощ .Защо не говориш с тази госпожа .Да не ги е заплашила ,че ще разследва случая  Joy

# 32
  • Мнения: 14 133
Вики, в потрес съм от вашата госпожа.  ooooh!
Горките деца.  Cry

# 33
  • Русе
  • Мнения: 7 088
Вики ,той да не вземе кошмари да сънува тази нощ .Защо не говориш с тази госпожа .Да не ги е заплашила ,че ще разследва случая  Joy
Казала им е, че ще извика полиция да разследва Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 14 133
Казала им е, че ще извика полиция да разследва Rolling Eyes
Ох, ужас, нямам думи.  #Crazy

# 35
  • София
  • Мнения: 4 397
Не, знам аз тази госпожа каква полиция ще вика ама да се радва , че не съм и насреща каквато съм запали кибрит  #Cussing out
Може ли така да стресира децата, даже и сама да съм отивам при нея разговор после и при директорката за кви' латекси за кви' 5 лева, за каква полиция  ooooh!

Не знам ама кипнах само докато четях  #2gunfire

# 36
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Случая с латекса е потресаващ. Макар да я разбирам, но проблема може да се разреши съвсем лесно и бързо - колко му е петък да се цапне още една боя латекс от "провинилия" се клас. Моите момичета много обичат да латексират у дома и се справят по-бързо отколкото ние с баща им. При това и добре. 
При нас се оказа малкия дявол - т.е. пореден грип с болки в стомаха, панкреаса е спокоен, но ще пропусне учебните занятия до края на седмицата. Удължава и се ваканцията. Тази нощ спа спокойно и дори още си отспива. Чак неделя мислим да наваксваме с пропуснатите уроци, че в събота дядо и има годишнина. Няма да изпусне много, те са в началото на срока все пак.

# 37
  • София
  • Мнения: 4 397
Tsv да оздравявате бързо  Hug

# 38
  • Мнения: 14 133
Tsv, бързо оздравяване на детето.  Praynig Heart Eyes

# 39
  • София
  • Мнения: 7 673
Tsv, страшно много се радвам, че е малкият дявол. Ще мине бързо.  Hug

# 40
  • София
  • Мнения: 4 397
Амбърче, Честит ти именяк да Ви е жив и здрав и много Успехи  Hug Hug

# 41
  • Русе
  • Мнения: 11 926
Амбърче, Честит ти именяк да Ви е жив и здрав и много Успехи  Hug Hug
  Благодаря.  Hug

 Ние отбелязваме всеки имен ден, а те са много. Де що се асоциира със светлина, огън или пък С обикновено ни има и не пропускаме. почерпих го след училище с любимата му тортичка в близката сладкарница. Получи една книжка с немски стихчета, новата му мания и слънчев химикал - жълт. Grinning

      Не пиша, защото съм изтискана.Семейни загуби. Изостанали задачи и енергично оптимистично дете. В момента в който премести поглед, вече е щастливо забравил че има домашно по нещо. Невероятен характер. От една страна се радвам, че е толкова усмихнат и позитивен, ама от друга трябва да съм нащрек непрекъснато.  ooooh! Борим се и с една екзема, която рецидивира всеки месец. Освен Дипрогента и Оксикорт за мазане ни изписаха много витамини и сега се чоплим с едни огромни капсули с Омега и витамини В, защото не смеем да го караме да ги гълта. Че и на тренировките трябва да внимава да не се хващат там.

# 42
  • София
  • Мнения: 4 397
Сега като прочетох едно изречение от Амбър се сетих, че ми липса подписа, някой да знае нещо по въпроса  newsm78

# 43
  • София
  • Мнения: 7 673
Сега като прочетох едно изречение от Амбър се сетих, че ми липса подписа, някой да знае нещо по въпроса  newsm78
Там си ти е подписът.  Peace
Със стартирането на новата версия, дори като превключиш на старата, по дифолт са изключени подписите. Влез в настройките в профила си и ги активирай.
Амбърче, честит имен ден на хлапчо и от нас.  Hug

# 44
  • Русе
  • Мнения: 7 088
Амбър, жив и здрав да е Светльо!

Нашата сага "Кой изцапа стената" е приключила с боядисване на чертата от майсторите, които работят на долния етаж  Crazy
Днес ученика донесе 6-ца по ЗИП БЕЛ. За домашно имаха да режисират представление по Славеят и розата.

Общи условия

Активация на акаунт