ЧЕТВЪРТИ клас - 4

  • 46 833
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 7 673
Нашата сага "Кой изцапа стената" е приключила с боядисване на чертата от майсторите, които работят на долния етаж  Crazy
Супер.  Peace
Тъпото е, че няма как да не се повтори и сигурно пак ще има да си късате нервите.
Сетих се нещо. Нашите имат шкафчета в класната стая. Моето кротко момченце, единствено от целия клас, е успяло да изтръгне вратата от пантите, като дори е счупил едната панта. Идея нямам как го е постигнал, на нови шкафчета. Донесе си панта за мостра, купихме това, викнали са някой да я сложи и това беше. Никакви драми не е имало.

Последна редакция: пт, 07 фев 2014, 01:16 от *Ирина*

# 46
  • Мнения: 14 133
Нашата сага "Кой изцапа стената" е приключила с боядисване на чертата от майсторите, които работят на долния етаж  Crazy
Супер.  Peace
Тъпото е, че няма как да не се повтори и сигурно пак ще има да си късате нервите.
Peace Браво на Мони ца 6-цата по БЕЛ.
Амбърче, жив и здрав да е Светльо.  Hug Heart Eyes Неприятно е това с екземата. Дано се оправят нещата.  Praynig

# 47
  • Мнения: 2 732
ЧИД на Светльо -да е много здрав !Дано скоро преборите екземата .
TSV дано вече сте преборили вируса !
Вики оказа се ,че и в нашето у-ще боядисват .Вчера майстора им се разкрещял ,че се допряли до стената Rolling Eyes. Crazy.Тези хора деца нямат ли ?
Така по музика втори кръг е на 20 ,а по знам и мога на 22 .
Лек ден на всички !

# 48
  • Русе
  • Мнения: 11 926
  Петък е



  Благодаря ви момичета.  Hug

  Елл , поздравления.   bouquet  Все така с постижения навсякъде.

  Вики, тази жена явно е много амбициозна и енергична. Дано останат само позитивите и не се впрягат децата.Това с режисирането интересно звучи. Може и да го изиграят. Приятелката ми е невероятна учителка по БЕЛ в една гимназия с проблемни ученици. Организира им ученически театър и така си учат класиците.

  Ние сме първа смяна, но за щастие започваме в 8:20, и поспаланко се търкаля в леглото сутрин повечко. Уж повече време да имаме, а то пак не стига. Това времето е субстанция субективна и непридвидима.

# 49
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Светъл лъч да води Светли към успехи!   bouquet
Много да е позитивен, както до сега... И никакви екземи, болести и неразположения. Той е нашата Олимпийска надежда  Peace

БЕЛ е голям тормоз за моя. Добре, че остават само още 8г. и половина.

Хубав уикенд  Hug

# 50
  • София
  • Мнения: 4 397
Шани и за моя е голяма мъка БЕЛ и ЧО, ужас направо целия се изприщва като го подхвана по БЕЛ

# 51
  • Русе
  • Мнения: 7 072
Ама, вие да не си мислите, че Момчил е отличник по БЕ? Напротив едни 4-ки и 5-ци е навъртял. Определенията в зелените карета ги знае, но незнайно защо не може да ги прилага. Така, че 6-цата по ЗИП си беше за хвалба  Laughing Виж, по Литература, преобладават 6-ците.

# 52
  • Мнения: 14 133
Точно сега ли намериха да боядисват посред зима и в нашето училище.  ooooh!

# 53
  • Русе
  • Мнения: 11 926
 Какво учите по БЕЛ. За Момчил знам, че тя сигурно ги кара за правят синтактичен разбор за 7 клас тяхната, обаче за Томито не ми се вярва да се запъва. Светослав е насвяткал само шестици, обаче ги докарва нещата от някакъв усет. Иначе понякога имам чувството, че когато му говоря, все едно че на китайски го правя и не може да разбере смисъла. Въпреки че се оправя с преразкази ,диктовки и тестове, речевата техника му куца. То и няма как да е по друг начин, след като не се чете.  Sad

# 54
  • Мнения: 14 133
Въпреки че се оправя с преразкази ,диктовки и тестове, речевата техника му куца. То и няма как да е по друг начин, след като не се чете.  Sad
Моето е същото. Последният му преразказ е пълен с повторения. И как няма да е така, като не подхваща книга, за да му е богат речниковия запас.  Rolling Eyes

# 55
  • Русе
  • Мнения: 7 072
chibi, ти нямаш право да се оплакваш! Wink Сашето все шестици носи по РР.
Я да ви питам по БЕ дават ли ви домашни от Тренировъчните упражнения и диктовки? Нашата миналата година се изсилваше, а тази година дали и 5 пъти е дала от там  Rolling Eyes Основно домашните по БЕ са от учебната тетрадка, дето трябва в час да ги пишат.

# 56
  • Русе
  • Мнения: 11 926
  При нас домашните най-често се дават от Помагалото по ЗИП - http://bg1.msrv.stor.bg/prdimg/41785/pomagalo-po-bylgarski-ezik- … orka-banovska.jpg

  Всяка седмица им дава по някакъв Тест с текст - научен или художествен с една страница въпроси по него.Диктовки и контролни правят ако не всяка седмица,поне през седмица. Има десетина оценки по БЕЛ, без да смятам Развитието на речта. За РР голяма заслуга имам аз, защото му измислям сценариите предварително, по които да си пише, когато имат съчинения.Ако остане на него - съченията ще са от максимално сбити - "Дойдох, видях,победих..." Crossing Arms

# 57
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
В преразказите го няма хич. Това да измисли нещо сам и да го напише... зАбравИ.
Иначе теорията я знае, може да определя там разните му подлози, корени, числа и членувания...
Просто не е по приказките.
Както и не може да разказва по ЧО. Ако го питаш въпроси ги знае... но не и да почне и да "изпее" урока. Той ще запее и изпее, но няма да е урок.
Въобще най-омразното НИ е РР. Няма такава гадост.
Добре, че щерката понякога му помага.

# 58
  • Мнения: 14 133
Вики,  Heart Eyes И на последното контролно по БЕ има 6-ца.  Hug
Нашата класна дава почти всеки път домашно от ТУД по български.  Peace

# 59
  • Мнения: 14 133
Къде сте?  newsm78 Моят юнак излезе да се пързаля с шейната със съседчето.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт