ЧЕТВЪРТИ клас - 4

  • 46 841
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • Русе
  • Мнения: 11 925
   
Къде сте?  newsm78 Моят юнак излезе да се пързаля с шейната със съседчето.  Wink
   На Пантеона, със ските. Най- стръмното и безопасно място в града. А аз ходя да търся какви домашни имат. Защото според него няма никакви. Оказа се,че не е точно така.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 18 038
Ние нямаме вече сняг за пързаляне.. Confused
Само кал и киша.
 Гледа зимната Олимпиада.

# 62
  • Мнения: 14 133
     На Пантеона, със ските. Най- стръмното и безопасно място в града. А аз ходя да търся какви домашни имат. Защото според него няма никакви. Оказа се,че не е точно така.
А моето е зад блока- на малко и закътано от голямо движение баирче.  Wink
Амбърче, тайните служби ще ти завидят на качествата.  Laughing
Ние нямаме вече сняг за пързаляне.. Confused
Само кал и киша.
Да ви пратим от Русе.  Laughing

# 63
  • София
  • Мнения: 4 397
И при нас е кал и киша  Tired

# 64
  • Русе
  • Мнения: 11 925
     У дома се заседна на домашните, че утре се планува друго приключение. Баща му пое математиката. След като досега неглижираше моите оплаквания и намекваше, че аз съм имала някакви си очаквания, беше силно стресиран от състоянието снощи. При нас е така - има дни когато се решава и дни, когато сякаш мозъкът е излязал някъде и в главата се лутат рязни неясни неща.Снощи бяхме без мозък, а днес нещата са значително по оптимистични с математиката. Твърди, че днес му е лесно защото бил пипнал вълшебната ракета и играл тенис с нея сутринта. Не ми се мисли какво ще реши да пипа в 7 клас за да си напише домашното. Thinking

# 65
  • Мнения: 2 732
    Снощи бяхме без мозък, а днес нещата са значително по оптимистични с математиката. Твърди, че днес му е лесно защото бил пипнал вълшебната ракета и играл тенис с нея сутринта. Не ми се мисли какво ще реши да пипа в 7 клас за да си напише домашното. Thinking
Joy Joy Joy

# 66
  • Мнения: 14 133
Амбърче, весело у вас.  Laughing
Моето се прибра от пързалката и продължи с играта вкъщи.  Joy
Над домашните утре ще заляга.  Wink

# 67
  • Мнения: X
   Не ми се мисли какво ще реши да пипа в 7 клас за да си напише домашното. Thinking
Веднага мога да ти отговоря относно пипането, но се боя, че няма особена връзка с домашното.  Joy

# 68
  • Мнения: 14 133
   Не ми се мисли какво ще реши да пипа в 7 клас за да си напише домашното. Thinking
Веднага мога да ти отговоря относно пипането, но се боя, че няма особена връзка с домашното.  Joy
hahaha  Wink

# 69
  • София
  • Мнения: 4 397
Ами отговаряй бъзро де , че има любопитни какво ли ще е тУй нещо  Joy

# 70
  • Русе
  • Мнения: 11 925
   
Ами отговаряй бъзро де , че има любопитни какво ли ще е тУй нещо  Joy
   Това е за момчешсите майки.

   Не мога да се отпусна за секунда. След като установих домашните. Веднага ме обориха. Направихме статистическо проучване има ли домашно или няма. Та след като проучването вървя 50:50 има - няма. То не е само моето гламаво. Успях да събера повече гласове и написа домашното по английски, обаче за стихотворението наизуст веднага извади нов коз, че то бил от две седмици и сигурно ще е забравила вече госпожата. За всяко нещо у дома е демокрация и гласуване. Няма да издържа до 7 клас.  Sad

# 71
  • Русе
  • Мнения: 7 085
Няма да издържа до 7 клас.  Sad
Амбър, ами след 7-ми клас? Все нас чака, да знаеш  Joy
Моя вчера не беше сигурен дали 54 урок от сборника по математика е дала госпожата. Помнеше само, че били 4 урока. Че писа из ФБ на съученичките си.  ooooh!

# 72
  • София
  • Мнения: 4 397
   
Ами отговаряй бъзро де , че има любопитни какво ли ще е тУй нещо  Joy
   Това е за момчешсите майки.

Emi аз съм такваз де момчешка, ти сега какво искаш да ме обидш нещо ли какво ли  Crossing Arms

# 73
  • Мнения: 14 133
Амбърче, голяма демокрация е у вас.  Laughing
Моето преди малко излез навън да играе на снега с Алекс.  Wink
Да пощурее час-два и ще го прибера да пише домашни.   Hug

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
 Аммбър, наисттина е забавно у вас  Hug.
 Моят нали е на републиканско, та го очаквам да си дойде по нощите. Не е направил кой знае какво, но и ние не сме очаквали нещо за 3 мес. активно спортуване. Важното за него бе, че и там се защити норматива , даже свали времето още няколко секунди  Laughing.
 Може ли някой да споделите мнение за ПИ в СМГ от днес? Може и на лични, да не досажаме в темата  Hug.

Общи условия

Активация на акаунт