ДВАНАДЕСЕТИ клас - в очакване на ДЗИ

  • 9 354
  • 134
  •   5
Отговори
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Учебни програми за профилирана подготовка
Профилиращи предмети във втори гимназиален етап
Скала за приравняване на точките от ДЗИ в оценка

Литература ХII клас
Скрит текст:
Димчо Дебелянов –  „Аз искам да те помня все така“
Христо Фотев – „Колко си хубава“
Петя Дубарова – „Посвещение“
Елин Пелин – „Спасова могила“
Елин Пелин – „Ветрената мелница“
Атанас Далчев – „Молитва“
Никола Вапцаров – „Вяра“
Йордан Йовков – „Песента на колелетата“
Виктор Пасков – „Балада за Георг Хених“
Пейо Яворов – „Две души“
Елисавета Багряна – „Потомка“
Борис Христов – „Честен кръст“
От предучилищна до днес
Скрит текст:
Предучилищна набор 2005 - 1, 2, 3, 4, 5  
Първи клас - 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  
Втори клас - 21, 22, 23  
Трети клас - 24, 25  
Четвърти клас - 26, 27  
Пети клас - 28, 29
Шести клас - 30, 31, 32  
Седми клас - 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
Осми клас - 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54,  55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63
Девети клас - 64, 65, 66, 67, 68
Десети клас - 69, 70, 71, 72
Единадесети клас - 73
Дванадесети клас - 74, 7576

# 1
  • София
  • Мнения: 3 045
Дами, да сте чули нещо как протича дистанционното обучение в УНСС в днешно време?

# 2
  • София
  • Мнения: 3 829
Нина, благодаря за новата тема Flowers Hibiscus
Нека да я изпълним с много хубави емоции, които тепърва ни предстоят Simple Smile
У нас подготовката за ДЗИ върви с пълна сила, за бала като че ли сме готови. Утре и в петък ще имат фотосесии (дано времето да е с тях) и се чуди как и с какво да се облече, защото и двете са на открито. На ПИ по БЕЛ в училище изкара 90 точки и като че ли се поуспокои, че може, защото в школата повече от 84 точки нямаше и малко се демотивира. Предстоят му още два ПИ и се надяваме, че след тях на ДЗИ ще изкара още по висок резултат.

# 3
  • Мнения: 249
Благодаря за новата тема и да ни е на късмет!

# 4
  • Мнения: 897
Марти, той направо е готов олимпиец с тези резултати… де да можеше да се демотивира набора с едни 84 точки!

# 5
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Нина, благодаря за новата тема! 🌹 Предстоят много емоции и пожелавам на всички набори успехи на матурите, запомнящи се преживявания покрай баловете и място под слънцето във всяко желано уни и желана специалност! 😊 🍀

И аз идвам да се похваля със 79 - те точки на пробната матура по БЕЛ. Моят син не е олимпиец като сина на Марти 😊, но аз очаквах провал и това е добре. Силно се надявам да успее да се справи по-добре на истинската матура. 🍀

# 6
  • София
  • Мнения: 3 829
saffron, в Междучасие 84т. му е най - високия резултат. На последния ПИ, получи 80 и увеси нос. Бил толкова много учил, толкова много се подготвял, а накрая само 80. В интерес на истината от началото на март започна по - сериозно да се отнася към предстоящия изпит. Учи, пише ЛИС, прави тестове, но предполагам, че го прави не за друго, а заради това, че гаджето има предварителни изпити в СУ и МУ и много старателно се подготвяше момичето. Сега като й приключат, може и неговата подготовка да приключи Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 5 362
Благодаря за темата!
Моят младеж няма още резултат от ПИ БЕЛ в училище.
Костюм имаме, фотограф и кръчма за бала запазихме.
Сега в петък ще заминем за Белгия. Да поогледаме унитата,,кампусите и възможностите за учене там.  Приет е в Артевелде и Томас Мор. Чака от още един и вече ще направи избор.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 326
Благодаря за темата, Нинка. Докато сме на 1 страница, може ли да пуснеш анкета за сбирка та 01.06 и, по предложение на saffron, да избираме между "Прага 18" и Garden house.

Последна редакция: ср, 17 апр 2024, 14:51 от Fair Lady

# 9
  • Мнения: 897
Лейди,
Аз си мисля да изчакаме за заведението; в Гардън хаус -гардън няма. Прага 18 не знам как е, ама нека наближи края на май, да видим какво ще е времето и тогава да изберем. Моето предложение по-скоро беше за сондиране на няколко дати, макар че болшинството е ЗА 1юни, но Ради, примерно, не е свободна, а може и други с малки да отпаднат заради деня на детето ….

# 10
  • Мнения: 123
Благодаря за темата!. Някой знае ли кога ще излязат резултати от Софийския  университет по математика.

# 11
  • Мнения: 2 401
Благодаря за темата, Нинче,  с радостни новини да я изпълним!
Увесила съм нос. Едно, че имам здравословни проблеми, но и наборката се раздава напоследък. Върна роклята, аз върнах обувки и други покупки към нея. Няма никаква идея, по нейни думи щяла да решава в последния момент, защото не знае какво иска.
На фотосесията отиде с дрехите от училище направо. Опитах се вчера да я изведа  да огледаме, защото бях харесала един свеж костюм за изпращането, но не пожела. Зави се и си поспа вместо това.
За учене - учи, когато няма какво друго да прави. Joy

# 12
  • Мнения: 1 919
Нинка, благодаря.
Споделете за тоалетите за изпращането в училище на момичетата. Май не върви да  са с облекло като за бар / дискотека сутринта.  Момчетата явно ще са спортно-елегантни. Аз драпам за костюм или официална-полуофициална рокля.
Перличке, бързо оздравяване.

# 13
  • Мнения: 897
Някакъв по-шармантен костюм с панталон си представям аз за момиче за изпращането (ама не мъжки 😁)…

# 14
  • Мнения: 1 812
Благодаря за новата тема!
Перличке, не провесвай нос! Не остана, до месец-два всичките ще са завършили. Сигурна съм, че макар и в последния момент ще набави всичко наборката. Май масово отлагат до последния момент тук децата.
Моята девойка няма тоалет за изпращането, споменава някакви неясни идеи за дълга пола и хубава блуза/боди, май нещо по-романтично ми звучи , но с идея все пак да е елегантна. Да ходи и да си търси. Каквото си купи това ще си облече. Аз предложих хубав костюв с панталон, не одобри идеята.

Общи условия

Активация на акаунт