Прилошаване при пътуване

  • 2 356
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
И Лили когато хване вирус с повръщане, цитрата не й действа, но за прилошаването - действа, важното е да го дам половин час преди да се качим в колата . За свещичките - не знам.
Иначе Медрин-а е сигурно средство, но трябва да се консултирате с лекар за дозата му.

Това не съм го чувала даже. То за възрастни ли е ?

На празен стомах ли е по - добре да пътува?  Или може и да хапне нещо?

# 16
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И Лили когато хване вирус с повръщане, цитрата не й действа, но за прилошаването - действа, важното е да го дам половин час преди да се качим в колата . За свещичките - не знам.
Иначе Медрин-а е сигурно средство, но трябва да се консултирате с лекар за дозата му.

Това не съм го чувала даже. То за възрастни ли е ?

На празен стомах ли е по - добре да пътува?  Или може и да хапне нещо?
От личен опит знам, че на празен стомах става по-лошо. Нещо леко е хубаво да хапне.

# 17
  • Мнения: 1 113

На празен стомах ли е по - добре да пътува?  Или може и да хапне нещо?
От личен опит знам, че на празен стомах става по-лошо. Нещо леко е хубаво да хапне.
smile3521
Най-добре е нещо солено да се хапне, но не много.


Това не съм го чувала даже. То за възрастни ли е ?

Иренка, за Медрин-а ли питаш? Той става и за деца, но лекар трябва да изчисли необходимата доза.

# 18
  • Мнения: 666
освен кокулин нищо друго не давайте защото детето е малко не се препоръчва да се дава на малки деца  от другите таблетки с големия бях така просто го оставях да повръща и това е-  друг е въпроса че кокулина не действа много много , трябва да се пие през 1/2 - 1 час

Общи условия

Активация на акаунт