Бебефон или видеофон?

  • 13 462
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 483
Купете си смартфон-има сумати безплатни програми-бейбефон Wink
Дай линк към тази прогама "бейбефон", защото в маркета не откривам такава. Wink

Аз лично ползвам Baby Monitor Peace
Напиши в търсачката  babyphone:
-my baby monitor
-Baby monitor & alarm trial
-baby monitor/alarm
 и мн други  Peace


# 16
  • Мнения: 167
Ние сме с Авент, нямам оплаквания. Първите няколко месеца дори не съм го ползвала, но след 5 месец започнах да го ползвам ежедневно. Има само 2 канала и се настройва лесно, нито ми се преплитат линии, нито нищо. Единственото странично, което чувам, е кучето на съседите, защото си го гледат на терасата  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 5 173
Благодаря. Аз мислих, че самата програма се казва бейбефон.

# 18
  • Мнения: 2
Апробвахте ли да се свържете с моторола - предполагам бейбифона има гаранция (обикновено 1 година)?
Би трябвало да го сменят ако не работи добре.

# 19
  • Мнения: 9 483
Апробвахте ли да се свържете с моторола - предполагам бейбифона има гаранция (обикновено 1 година)?
Би трябвало да го сменят ако не работи добре.

Само да вмъкна...по ЗЗП гаранцията е 2години. Peace

# 20
  • Мнения: 85
Според мен това е една необходима покупка и не бих се лишила от нея.Ние сме в апартамент ,но е голям и бебето като спи в детската стая а аз съм в кухнята да се скъса да реве не се чува.На мен ми беше много спокойно с бебефона и сега живот и здраве пак ще ползваме.

# 21
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Извинете ме за тъпя въпрос, но наистина идея нямам. С бебефона може ли да се говори от двете страни. Трябва ми за възрастен човек - да могат да говорят без да ходят до другата стая.

# 22
  • Мнения: 167
мисля,че не може. За целта може да си вземето уоки токи  Peace

# 23
  • Мнения: 179
Има бейбифони с обратна връзка, но са много скъпи.

# 24
  • Русе
  • Мнения: 2 153
мерси момичета

# 25
  • Мнения: 77
Да много по ефтино ще ти излезе с уоки-токи Simple Smile

# 26
  • Мнения: 17
Ние сме с бебефон на AVENT  Philips и той лови даже ако се изкашляш от съседната стая има и обратна връзка . А дори не сме го нагласили на max.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 230
Ние сме с бебефон на AVENT  Philips и той лови даже ако се изкашляш от съседната стая има и обратна връзка . А дори не сме го нагласили на max.

А какъв е модела може ли да кажеш? Силно ме заинтригува. До сега четох отзиви за Авент и как звука бил много слаб и не достатъчно чувствителен. А точно към Филипс се бях ориентирала.. Благодаря!

# 28
  • Мнения: 17
scorpita  Модела е по старичък, защото аз съм третото мамче, което го ползва.Peace Philips AVENT DECT Baby Monitor SCD 497.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 230
De_Ka, много благодаря за информацията! Simple Smile
Някой друг има ли впечатления от по-новите модели на Филипс? Особено ме интересува чувствителност, сила на звука, който се чува и обхват.

Общи условия

Активация на акаунт