Violetta~Виолета- една мечта, една песен. - Тема 12

  • 92 961
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Здравейййте.  Hug

Честита тема. Simple Smile

Съжалявам,че се повтарям,но някой може ли да ми даде линк към новия епизод,защото днес нямах възможността да гледам повторението.  Peace

Когато майка ми и баща ми се върнат ще пробвам и аз да записвам (тоест баща ми Mr. Green ) през декодера.  Peace

# 16
  • Мнения: 1 117
Рая, и аз имам чувството че тази тема скоро ще отида на вятъра. ;х Надявах се да се съберем повече тийн фенове на сериала, но уви няма никой друг. Дано час по-скоро се появи някой друг, за да може да обсъдим сериала.  Peace
Вижте на какво попаднах докато пак разглеждах 1 тема. Мъри ето ни-появихме се феновете на Виолета! V-lover-ите в България се разрастват все повече и повече. Вижте какво е било в темата в началото а вижте сега- стигнахме чак до 12 тема!   Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Даа.. леле какви моменти бяха тогава.. с нетърпение чакахме някой да се появи, защото си бяхме само двечките. ;д И така лека по лека, след всеки ден се появяваха все повече и повече членове на нашето хубаво семейство. И вижте вече колко много хора станахме, а съм сигурна и, че и още фенове ще се появят.

# 17
  • Мнения: 1 117
Съжалявам,че се повтарям,но някой може ли да ми даде линк към новия епизод,защото днес нямах възможността да гледам повторението.  Peace
Май все още не е качен.  newsm78 Като се качи Пепи сигурно ще даде линк.
Много хубав колаж със снимки на Тини. Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 0
Съжалявам,че се повтарям,но някой може ли да ми даде линк към новия епизод,защото днес нямах възможността да гледам повторението.  Peace
Май все още не е качен.  newsm78 Като се качи Пепи сигурно ще даде линк.
Много хубав колаж със снимки на Тини. Heart Eyes

Окей,благодаря ти. Peace
Тини.. все повече се зарибявам по това момиче. Mr. Green
Когато прочетох,че тини е 97 набор бях в шок. Имам 1 година разлика с нея,а тя е толковa akjswdjnh  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 286
Наистина колажа е много хубав  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 528
Честита нова тема. Обещавам в тази да подкрепям Диего!
За феновете на Диего:
Скрит текст:
Много мислех и искам да ви се извиня че обиждах Диего и го сравнявах с Леон. Вече и аз почнах да харесвам Диего. И идея си нямам как започнах да го харесвам. Е в една интервю Тини казва че по-големите момичета харесват Диего... е явно пораствам.  Аз все още си харесвам Леон и налитам на бой ако някой се опита да ми го вземе(давам го само на Тини) но сега харесвам и Диего.

И е права, по-големите момичета хресват повече Диего, но после пак се връщат към Леон като се нагледат на Диеговци. Simple Smile) Аз май съм най-голямата тук, в началото харесвах Томас, но после Леон ми стана най-най-любим, Диего не ми е бил любимец. Simple Smile Явно съм минала възрастта на порастналия тийнейджър, все пак вече съм в графа пълнолетен. Simple Smile)

# 21
# 22
  • Мнения: 66
Честита да ни е новата тема! Simple Smile Кога успяхме да изпишем 11 теми?! Сякаш беше вчера, когато писахме в първата тема, а сега, няколко месеца по-късно, вече пишем в 12-та. Simple Smile
И аз това се чудя.. Времето минава толкова бързо и неусетно.
На 4-ти май темата прави една година. Ще трябва да си направим едно купонче и да отбележим събитието подобаващо. ;д

Скрит текст:
Да, а аз тогава ще съм много нервна заради матурите. Но ще бъда и щастлива, защото в което и училище да отида, ще се отърва от някои ужасни хора в класа ми. ;дд А и също, не съм ходила на училищна екскурзия от 3 години! ooooh! А аз много ги обичах. Тази година ще ходя с класа на частната ми учителка, която ме покани да отида с нейния клас! Simple Smile Ще е след изпитите и ще съм малко по-спокойна, защото ще знам, че няма как да поправя грешката си, ако съм допуснала такава... Thinking

Но ще си направим купона, за да отбележим това невероятно събитие! Simple Smile Ще качваме снимки, видеота и неща от сериала, които ни радват. Simple Smile Обзалагам се, че ще бъде незабравимо! Simple Smile

Скрит текст:
Май вече прекалих с усмихнатите човечета. ;дд Чак на мен ми стана лошо от толкова позитивна енергия. ;дд

# 23
  • Мнения: 1 117
Съжалявам,че се повтарям,но някой може ли да ми даде линк към новия епизод,защото днес нямах възможността да гледам повторението.  Peace
Май все още не е качен.  newsm78 Като се качи Пепи сигурно ще даде линк.
Много хубав колаж със снимки на Тини. Heart Eyes
Окей,благодаря ти. Peace
Тини.. все повече се зарибявам по това момиче. Mr. Green
Когато прочетох,че тини е 97 набор бях в шок. Имам 1 година разлика с нея,а тя е толковa akjswdjnh  Heart Eyes
И аз съм много зарибена по нея. ;д Чудя се как може да е толкова уникална.. Има нещо много красиво в нея, толкова е чаровна и лъчезарна.  Heart Eyes Мислих я за доста по-голяма и аз също бях в шок, когато разбрах, че е на 16.  Laughing

Стили,
Скрит текст:
Пожелавам ти успех. Надявам се да се справиш с матурите и да влезеш в училището, в което искаш. И аз в 7-ми клас бях доста притеснена, но цялата година ми мина в чудене да се местя ли, в кое училище да отида, дали ще си намеря нови приятели и всякакви такива неща. ;д И накрая взех, че си останах в същото училище.  Rolling Eyes От една страна съжалявам, но пък от друга се радвам, защото тук познавам всички, а пък и е голям плюс, че започнахме да учим испански.  Peace
О да, купонът за рождения ден на темата ще си го направим много интересен.  Laughing
А позитивната енергия никога не е в повече, така че продължавай да се усмихваш.  newsm47


# 24
  • Мнения: 1 117



"Аз съм нормален човек, който осъществи мечтата си."- Мартина Стоесел  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 0
Хей хораа  Hug Hug Честита ни нова тема!  Tada
Относно повторенията, ще е супер да са сутринта ама по ме устройва 10:30 примерно защото в 11:30 тръгвам за училище  Laughing
Съжалявам,че се повтарям,но някой може ли да ми даде линк към новия епизод,защото днес нямах възможността да гледам повторението.  Peace
Хей, видях че в предната тема си писала, че си била на БМЧК. Аз също съм доброволец!  Simple Smile Simple Smile От кой град си, аз от София- 4-ти ТЦ  Laughing

# 26
  • Мнения: 366
Честита нова тема. Обещавам в тази да подкрепям Диего!
За феновете на Диего:
Скрит текст:
Много мислех и искам да ви се извиня че обиждах Диего и го сравнявах с Леон. Вече и аз почнах да харесвам Диего. И идея си нямам как започнах да го харесвам. Е в една интервю Тини казва че по-големите момичета харесват Диего... е явно пораствам.  Аз все още си харесвам Леон и налитам на бой ако някой се опита да ми го вземе(давам го само на Тини) но сега харесвам и Диего.

Може би ще изглежда все едно копирам от теб, но след вчерашния епизод и на мен Диего започна да ми става много симпатичен и вече наистина го харесвам. Не знам какво ми стана. Харесвам и Леон, но той наистина наранява Вили със своето държание, докато Диего поне се опитва да я развесели, дори и да е в съюз с Людмила. Мисля, че малко по малко се влюбва във Вили. Все пак по нататък в сериите иска да се откаже от заговора му с Людмила, но тя отново го примамва. Аз също се извинявам на феновете на Диего от темата, че съм го обиждала без да има причина за думите ми. Peace

Последна редакция: вт, 04 фев 2014, 12:26 от Iliqna_P

# 27
  • Мнения: 366
Честита да ни е новата тема! Simple Smile Кога успяхме да изпишем 11 теми?! Сякаш беше вчера, когато писахме в първата тема, а сега, няколко месеца по-късно, вече пишем в 12-та. Simple Smile
И аз това се чудя.. Времето минава толкова бързо и неусетно.
На 4-ти май темата прави една година. Ще трябва да си направим едно купонче и да отбележим събитието подобаващо. ;д

Скрит текст:
Да, а аз тогава ще съм много нервна заради матурите. Но ще бъда и щастлива, защото в което и училище да отида, ще се отърва от някои ужасни хора в класа ми. ;дд А и също, не съм ходила на училищна екскурзия от 3 години! ooooh! А аз много ги обичах. Тази година ще ходя с класа на частната ми учителка, която ме покани да отида с нейния клас! Simple Smile Ще е след изпитите и ще съм малко по-спокойна, защото ще знам, че няма как да поправя грешката си, ако съм допуснала такава... Thinking

Но ще си направим купона, за да отбележим това невероятно събитие! Simple Smile Ще качваме снимки, видеота и неща от сериала, които ни радват. Simple Smile Обзалагам се, че ще бъде незабравимо! Simple Smile

Скрит текст:
Май вече прекалих с усмихнатите човечета. ;дд Чак на мен ми стана лошо от толкова позитивна енергия. ;дд

Аз също съм 7 клас и имам изпити. Много съм притеснена! Направо мисля, че на изпита ще припадна или ще получа удар. Joy Joy Joy То не е много за смях, ама......... Grinning

# 28
  • Мнения: 366
Мечи и Тини са прекрасни на снимките. Heart Eyes Heart Eyes Мисля, че Тини малко прекалява с усмивките, но какво да я правиш....... Joy Joy

Последна редакция: вт, 04 фев 2014, 12:49 от Iliqna_P

# 29
  • Мнения: 562
Честита нова тема на всички !  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт