Нашата Септемврйска дружина, ново попълнение - бебе Дария си има!

  • 57 678
  • 729
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 294
Успех Фейт , дано уцелите правилните лекарства и да се оправи Пламен  Praynig Hug

Аз сутринта преди яслата минах през педи, еми както всеки път, това било от яслата, задни сополи и от там кашлял  Rolling Eyes да ама е така вече два месеца  Whistling да сменим сиропа Мукоплант с Ен Ти Тус  Rolling Eyes ами то едно и също - и двата са билкови . Повече никакви джипита, отивам при хомеопата и дано от там да се оправи, че отива на хронична тая кашлица  ooooh!

# 631
  • Мнения: 2 802
Ами още си е с налепи, за това поддържа висока Т Tired Продължаваме АБ вместо 5/ 7 дена и в петък или понеделник на контролен.

Нуб ... този ЕнТиТус и аз го имам и съм давала, доволна съм, но съм си записала този дето даде Пецата и ще го пробвам и него. Днес учудващо имаше само двама човека при педи  Shocked

# 632
  • Мнения: 217
Фейт, да нацелуваш дребното и то бързо да се оправя  Hug Лошо ми става само като те чета, дано не вдига отново пак такава висока Т.

# 633
  • Мнения: 224
Фейт , силно гуш. разбирам те как се чувстваш... Така бях и аз като малката държа 39.5 2-3 дни, смъкна я за 2 дни и пак я вдигна. Все лоши неща си представях  Tired Но антибиотика запона да действа и се смъкна... И пак ти казвам, тя беше само с ангина, при вас е гнойна. Дано бързо се оправи  Hug
Малката много се дави от гадните сополи и храчки... Дано наистина е от зъби, че взех да се притеснявам сериозно.... Цял ден хапва нещо и се дави, ама не връща гадината  Mr. Green Сложих я да спи преди мъничко и се мята като рибка, кашля, дави се... Сложих я почти седнала да спи и е спокойна сега...

# 634
  • Мнения: 201
Направо като ве чета и настръхвам.
Ники 2-3 месеца ми се точи със сополи като вади кучешките зъби, третирах го с какво ли не, но никога не ми се е давил или кашлял от тях, нито пък му се е запушвал носа....
Нубче - при коя хомеапатка ще го водиш Тони??? Колко пари е прегледа? класически хомеопат ли е?

# 635
  • Мнения: 224
Зори , нейният нос не е запушен. Диша си през него. Сополите са й супер гъсти... А лигите са като желе, а не течни. Влудява ме... Вчера баба й като я гледа и не е кашляла, но тя не ги е вадила сополите с Бейби вак, а само е прочиствала и подозирам, че аз я прецаках днес с това дърпане... та май ще я оставя да си почине... Да избият по-бързо и да се оправи вече....

# 636
  • Мнения: 437
Бързо оздравяване на всички.
Това за градинските сополи страшно много хора ми го казват, но аз пак не го вярвам на 100%
Ще го изпитам на собствен гръб, де и тогава пак ще го коментираме.

# 637
  • Мнения: 478
Танева за засиняването духването силно в лицето действа безотказно поне при Иво. Той така много често се захласва като реве, а като падането го е изненадало и се е изплашил задължително неможе да си поеме въздух известно време духваме му в лицето и му минава. Аз лично не се стряскам особено като му се случи може би защото съм свикнала, а и аз съм била същата и майка ми ме подготви психически и теоритично как да реагирам. Мен ме е страх като се задави с нещо, тогава изпадам в тих ужас, но за щастие сериозно се е задавял само два пъти. Единия път беше докато пътувахме за морето и направо бях изпаднала в паника докато отбием от пътя и го извадя от стола за да му изкарам храната от устата(беше си отхапал от един сандвич и нацелил точно някакво жилаво парче месо и с него се давеше).
Фейт Иво редовно си пиеше Панцеф като правеше бронхитите, но след първия прием и беше пушка и температурата му изчезваше. Ама той и по принцип не е по вдигането на Т в повечето случай вдига веднъж и до там му е през цялото боледуване. Дано по-бързо му минава на Пламката, че това с гнойната ангина си е гадно, аз откачам само като ми е зачервено гърлото и ми дразни, а си представям какво е с гнойна ангина.

# 638
  • Пловдив
  • Мнения: 14
Фейт, много висока температура има Пламен,направо се е измъчило детето Sad Дано по-бързо да му минава ангината. PraynigАз за съжаление почти не мога да дам съвет, единствено ако може да гозаведеш при някой по тесен специалист , напр. УНГ.При нас декември и беше за първи път запушен носа и дишаше тежко, с леко зачервено гърло.Две седмици нашето джипи я гледаше, изписваше разни капки и аз накрая като видях че няма резултат я заведох на УНГ.Той я мажеше в гърлото с нещо антисептично и правихме комбинация от три различни капки, еми за седмица и половина се оправи.Дано да улучите правилните лекарства Peace и Пламен пак да е здравичък, а и всички други болни дечица.
Днес беше страхотно времето, нищо общо със снега преди ден и половина.Доста си поиграхме днес и навън и в един детски кът, а бе супер беше.

# 639
  • Мнения: 2 802
Сега заспа пак и мисля, че ще ми се събуди отново с т, за това пратих ММ до магазина за извара ... ще пробвам и това, дано само успея да го закрепя на врата  ooooh!

# 640
  • Мнения: 32
Добър вечер мами  Hug
Влизам много набързо да попитам момичетата от Пловдив за влакчето на Младежкият хълм-интересува ме разписанието му , както и кратко описание как да стигнем до хълма.Аз съм следвала в Пловдив и го познавам горе долу,така,че се надявам да се оправим с пътя без проблем.Търсих инфо в нета и понеже не намерих нищо актуално реших да попитам вас.Ще съм ви благодарна за малко информация.Мислим да дойдем в събота ако времето наистина е толкова хубаво,колкото го представят  Winkд
Зори браво на вас за постижението със залъгалката.Аз също не бих я дала след 2 дни неизползване  Wink
Фейт как сте?Как е малкият юнак следобед.Ужасни са тези моменти  Sad Пожелаваме ви бързо възстановяване  Hug
Хубава и спокойна вечер на всички.

# 641
  • Мнения: 201
Фейт, че той милия проспа деня....дано не вдига тази вечер Т, след антибиотика

# 642
  • Бургас
  • Мнения: 7 465
То изварата не трябва ли ти да си я направиш?

# 643
  • Мнения: 47
Може и с купена извара (поне така четох из статиите), но по-добре сама да си я направиш. Пробвай да му сложиш компреса след като заспи дълбоко. Не знам дали от него - две нощи го правих и след първия прием на АБ, Т на Маги спадна тогава и след два дни нямаше вече налепи. Също така, ако намериш сок от черници, му дай да пие (бабин метод за гнойна ангина). Оправяйте се бързо, знам какво ти е  Hug  Praynig

# 644
  • shumen
  • Мнения: 18 266
Фейт,дано се оправи Пламката и да не вдига повече Т.Успех с компреса с изварата.
Мобси,в събота го дават чудесно време,а и сега гледам в синоптика и другата седмица е дават така.Ха,дано,че май вече не ме свърта ни при мама,ни в Търново,ни никъде по цял ден вкъщи.
Ние днеска се разходихме добре,поигра с дечицата и явно се измори и на обяд,а и сега заспа за 10 минутки.Утре,ако времето позволява пак така,че да се изморява.
Рошли,мен също ме е страх от задавяне и дано не се случва,че тогава незнам как ще реагирам.

Общи условия

Активация на акаунт