Отговори
# 735
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Ние сме тука бе ,ще я пуснем  Hug

# 736
  • Мнения: 15 884
  love001  love001 па и аз съм тука Mr. Green пазим hahaha hahaha
Иве Hug мерси Heart Eyes Heart Eyes

# 737
  • Мнения: 7 162
Ох,мимко,бързо да се оправя детето...
Скрит текст:
и в къщи най-малкото е болно...уж преди две седмици беше,оправих го с хомеопатия,ама от два дни пак висока Т и като почна снощи една кънтяща кашлица  Shocked Shocked Shocked минахме на АБ веднага,че той е мн малък за експерименти. Ще споделиш ли, моля те,какво правиш с тези лимони.Аз като цяло съм за билковото лечение и бабините рецепти  Peace

Тези гадняри няма да ни пуснат фрагман,еййй  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Цялата серия ще се върти около Джихан и момичетата си мисля и разубеждаването на Керо,а ЗейКер ще има чак на финала на серията  Peace
Така,че ще си почакаме още една седмица да разберем кога се е разубедил Керо  ooooh!

Ама Зейнеп ме дразни да си кажа...тя на всички прости,само на Керем не можела...като на филм разбира се  Crossing Arms

# 738
  • Мнения: 40
Дани  Hug   Hug Heart Eyes Hug Пепи Hug Heart Eyes Hug Ирче Hug Heart Eyes Hug Ани Hug Heart Eyes Hug

# 739
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Дани  Hug   Hug Heart Eyes Hug Пепи Hug Heart Eyes Hug Ирче Hug Heart Eyes Hug Ани Hug Heart Eyes Hug



Аааа,този колаж хич не ми харесва  smile3516


# 740
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 395
Дани  Hug   Hug Heart Eyes Hug Пепи Hug Heart Eyes Hug Ирче Hug Heart Eyes Hug Ани Hug Heart Eyes Hug


това нали не е от новата серия  ooooh! ooooh! ooooh!
Ани дано ви мине бързо и на вас
Скрит текст:
аз пък съм върла противничка на бабините девитини.Ама който си е патил така е.Аз от такова лечения допрях до болницата с двустранна пневмония.Бях в 3 клас и ми се е запечатало в съзнанието.Тогава бях и без придружител толкова ме беше страх и какви крокодилски сълзи ронех за мама.

# 741
  • Мнения: 33 428
Тоя колаж ме ужаси в първия момент, недейте така  Shocked Shocked Shocked Sick Sick Sick
Да си развея гащурите. Едно старо ЗейКерско крачолче и едно ново АкМелско  Crazy Тези ще ми стоят повече, така че може да ми честитите АкМелския крачол  Crazy Crazy Crazy

За Дизайнерката Дани  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Кой ще пуска тема  newsm78 Не знам Диди нали уж вече е първа смяна, може и да се появи. Чудя се какво да правя  newsm78

# 742
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Дани  Hug   Hug Heart Eyes Hug Пепи Hug Heart Eyes Hug Ирче Hug Heart Eyes Hug Ани Hug Heart Eyes Hug



Аааа,този колаж хич не ми харесва  smile3516




  ТОВА НЕ Е ИСТИНА, НАЛИ  smile3514 smile3514 smile3514

# 743
  • Мнения: 7 162
Пепиту,
Скрит текст:
аз съм на принципа,че всяко нещо си има своята граница  Peace Определено не съм  от типа хора,които и да умират не пият лекарстваа,но и не съм от тези,които при първото кихане и сопол вземат АБ. Опитвам се да бъда премерена във всичко  Rolling Eyes...а дали се получава времето ще ми покаже  Peace

Тери,май Ирка писа по-нагоре за темичката  newsm78

Този колаж е  Sick ама как само главата са и сменила  ooooh!

Разбира се,че не е истина ...колаж е...само лицето и косата са сменени  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 744
  • Мнения: 33 428

Ама Зейнеп ме дразни да си кажа...тя на всички прости,само на Керем не можела...като на филм разбира се  Crossing Arms
Сигурно е вярно това, че се гневиш най-много на този, който най-много обичаш  Whistling Whistling

# 745
# 746
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Ани  Hug ,бързо оздравяване и на твоето детенце  Praynig  spoko spoko spoko

Тери Hug ,хайде честито крачолче,радвам се,че ти харесва  newsm51 newsm51 newsm51

Ирче,мерси,че спаси положението и ни пусна нова темичка  Hug Heart Eyes Hug

# 747
  • Мнения: 15 884
Ани за кашлицата голям ефект има мед, зехтин и ракия Peace вси4ко е 1:1:1
разбърква се добре и през 2 4аса се дава по една лъжица, а лимоните перманентно да се набавят витамини и за имунната система. По един лимон с малко вода и мед да се пие през 3-4 4аса Peace
Бързо оздравяване и на вас Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт