Преглед с камера-вредно ли е?

  • 1 661
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 609
Не се тревожи наистина;аз бях с киста и от 5-а г.с.до 16вкл.ме преглеждаха на всеки 10 дни;няма нищо опасно,напротив някои дребни притеснения и проблеми се решават успешно

# 16
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
След като родих, ме преглеждаха на контролния преглед с камера, допускам за по-малко дискомфорт на родилката, т.к. камерата е тънка като кабел. Всичко се виждаше на екран горе. Мисля, че няма проблем щом го предлага лекар, дано.  Sunglasses

# 17
  • Мнения: 7 803
ей мацки, какъв ви е проблема с вагиналния ехограф  newsm78 , какви прокървявания, какви 5 лева  newsm78
докато родя най често ме гледаха с вагиналния ехограф zа да се види дали е скъсена шийката
3 пъти лежах в болница, което zначи още прегледи и нямаше кървене или каквото и да било друго последствие

# 18
  • Мнения: 5 500
И аз да кажа, че няма страшно! До сега 4 пъти ме гледаха с вагинален ехограф, не е опасно, защото той се поставя максимум на 5 см навътре, за сметка на това пък всичко се вижда  Laughing

# 19
  • Мнения: 1 393
И мене в началото ме гледаха 4-5пъти с вагинален трансфузор на видеозон.Няма от какво да се притесняваш  Hug

# 20
  • Мнения: 2 663
И мене в началото ме гледаха 4-5пъти с вагинален трансфузор на видеозон.Няма от какво да се притесняваш Hug

newsm10
Даже беше много рано за определяне на пола-15г.с. и опитахме с вагинален и до сега все знаем ,че ще е момче

Последна редакция: пт, 17 фев 2006, 12:43 от konstans

# 21
  • Мнения: 3 760
И мен точно в 8 ма г.с. ме гледаха на вагинален ехограф и ми дадоха първата снимка на бебчо.
Ехографът е безопасен

# 22
  • Мнения: 262
С вагинален ехограх ми установиха бремеността в 5 гс. Всеки преглед, ако е направен от професионалист и достатъчно внимателно и отговорно не носи риск.

Общи условия

Активация на акаунт